قانون جذب برای چه افرادی ضروری است؟

یک نظر اضافه کنید
12 دقیقه زمان مطالعه

آیا می دانید ضرورت قانون جذب چه زمانی خود را نشان می دهد ؟ قانون جذب از قدرت مند ترین نیرو های موجود در کره زمین است. دقیقا مثل قانون جاذبه، همیشه در حال اثر گذاری و در حال رخداد است. حتی در حال حاضر در زندگی شما حضور دارد. الان زندگی شما بر اساس قانون جذب رو به جلو می رود، هرچند متوجه آن نمی شوید. شما همیشه در حال خلق هستید. هر روزه در حال خلق واقعیت خود در هر لحظه از زندگی هستید. شما آینده خود را با تک تک افکار خود خلق می کنید. چه خوداگاه چه ناخوداگاه.

نمی توانید وقفه ای در آن ایجاد کنید یا خلق کردن را متوقف کنید چرا که خلق کردن هیچ گاه متوقف نمی شود. فهم ضرورت قانون جذب  و اینکه چه طور کار می کند یک نکته ی کلیدی برای رسیدن به موفقیت است. اگر می خواهید زندگی خود را عوض کنید و به خود قدرتی دهید که آینده شما را بسازد، باید از نقش و ضرورت قانون جذب در زندگی با خبر شوید. قانون جذب وفور، احتمالات و شادی های بی شماری را در اختیار شما قرار می دهد.

هیچ ترتیب یا سختی ای ندارد و می تواند هر روزه زندگی شما را تغییر دهد. برای این که بفهمیم قانون جذب چطور ما را به هدف خود نزدیک می کند به تعریف آن نگاهی می اندازیم.

تعریف قانون جذب

قانون جذب قانونی است که می گوید شما روی هر چیزی تمرکز کنید آن چیز را به دست خواهید آورد. انرژی تان را به هر چیزی بدهید آن انرژی به شما بازخواهد گشت. پس اگر بر مسائل مثبت تمرکز کنید به صورت خودکار چیزها و اتفاقات مثبت را به زندگی خود جذب می کنید. بر عکس این قضیه هم ممکن است، یعنی اگر بر انرژی های منفی متمرکز شوید، همان انرژی منفی را به زندگی خود جذب می کنید.

کائنات، از طریق قانون جذب به هر دوی این نوسانات واکنش نشان می دهد. او تصمیم گیرنده ی این که کدام برای شما بهتر است نخواهد بود. فقط به انرژی ای که شما در حال خلق آن هستید پاسخ می دهد و مقدار بیشتری از همان انرژی را به شما باز می گرداند. شما دقیقا چیزی را دریافت می کنید که بیرون می دهید.

حال سوال اینجاست که ضرورت قانون جذب برای چه کسانی بیشتر است ؟ جواب ساده است. اول از همه باید گفت که همگی ما حتی اگر از آن خبر هم نداشته باشیم از قانون جذب استفاده می کنیم. اما اگر بخواهیم ریز تر شویم، کسانی که در صدد جستن موفقیت ها ی بزرگ در زندگی خود هستند می توانند از قانون جذب استفاده کنند. این موفقیت ها می تواند شادکامی در زندگی، کسب ثروت و داشتن روابط عاشقانه را شامل شود. استفاده از قانون جذب برای رسیدن به موفقیت ضروری نیست، اما کلیدی است که می تواند شما را چند پله جلو تر بیاندازد.

در اینجا به ضرورت قانون جذب برای افرادی که به دنبال شادی، ثروت و روابط عاشقانه در زندگی خود هستند می پردازیم.

ضرورت قانون جذب

۱. قانون جذب و شادکامی

دوست داشتن جاذب دوست داشتن است. اگر احساس سرخوشی، شادمانی، هیجان و نشاط می کنید، در حال ارسال انرژی مثبت به محیط بیرونی خود هستید. نوسانات انرژی شما  همان فرکانس هایی را که ارسال می کنید به شما باز می گردانند. پس مطمئن شوید مکررا در حال فرستادن انرژی، افکار و احساساتی هستید که نشان دهند شما چه چیزی را می خواهید داشته باشید، چه چیزی را تجربه کنید یا چگونه می خواهید باشید.

فرکانس انرژی ای که شما می فرستید باید با خواسته هایتان در زندگی یک سو و هم جهت باشند. اگر شادمانی چیزی است که از زندگی می خواهید، خودتان اول از همه باید خالق شادمانی باشید. همین که از عملکرد و ضرورت قانون جذب مطلع شوید، خودخواسته شروع به ساختن زندگی ای بهتر می کنید.

می توانید انتخاب کنید که چگونه به موقعیت های مختلف واکنش نشان دهید

می توانید انتخاب کنید که متفاوت فکر کنید

می توانید انتخاب کنید روی چه چیز هایی در زندگی تمرکز کنید

می توانید انتخاب کنید چه چیز هایی را می خواهید تجربه کنید که به شما حس خوبی بدهند.

می توانید انتخاب کنید که خودخواسته در ساختن آینده ای بهتر برای خود دست داشته باشید

می توانید انتخاب کنید که چگونه افکار و احساسات خود را کنترل کنید.

استفاده از قانون جذب به شما قدرت انتخاب می دهد. این گه انتخاب کنید بر چه چیزی تمرکز کنید. کافیست آن موقعیت شاد و آن موفقیت بزرگ را تصور کنید. تصورات شما باید به قدری قوی باشند که انگار در حال زندگی تصورات خود هستید. شادی را مجسم کنید و عشق را دریافت کنید. قانون جذب از عشقی که شما به محیط بیرون می دهید نوسانات را دریافت می کند و شادمانی ای بزرگ تر را به شما باز می گرداند.

۲.قانون جذب و کسب ثروت

از مواقعی که ضرورت قانون جذب را حس می کنید زمانی است که می خواهید وفور ثروت را در زندگی خود داشته باشید، با تمرکز بر سعادت و جریان یافتن پول به زندگیتان شروع کنید. همه چیز از تصورات ما شروع می شود. موفقیت به دست نمی آید، به سمت ما جذب می شود. با تصورات خود، قانون جذب را فعال می کنیم و قانون جذب با بهره گیری از نوسانات انرژی ما، به تصورات ما واقعیت می بخشد.

تصور کردن یکی از نکات کلیدی قانون جذب است. تصور کنید چک ها از طریق پست می آیند. یک چک برای مقدار پولی که دوست دارید امسال داشته باشید بنویسید و در مکانی مشخص قرارش دهید. هر دفعه که به آن چک نگاه می کنید تصور کنید واقعی است. یک گوشه از اتاقتان را انتخاب کنید، بنشینید، چشمانتان را ببندید و دستانتان را روی زانوهایتان بگذارید. به آن چک و مقدار پول مورد علاقه تان فکر کنید. به اعداد و ارقام چک ها و حساب های بانکی فکر کنید و آن ها را با واقعی ترین حالت ممکن تصور کنید. خودتان را درحال دریافت پول تصور کنید و انرژی مثبت تفکراتتان را حس کنید. چند نفس عمیق بکشید و چشمانتان را باز کنید.

قانون جذب و کسب ثروت

دوباره به هدف خود که همان چک نوشته شده است نگاهی بیاندازید. حس کنید موفق شده اید و آن مقدار پول الان هم مال شماست. یادتان باشد برای چیز هایی که از قبل دارید قدردان باشید. با این کار، شما در حال تولید یک نوسان برای وفور ثروتی هستید که می خواهید در زندگی آینده تان آن را جذب کنید.

۳.قانون جذب و روابط عاشقانه

زمانی که می خواهید وفور عشق را در زندگی خود احساس کنید، به ضرورت قانون جذب پی می برید. باید بر عشق تمرکز کنید. آن عشقی باشید که آرزوی آن را دارید. اول از همه به خودتان باور داشته باشید. خود را در حال دوست داشتن و دوست داشته شدن تصور کنید. به اطرافیانتان و خودتان عشق بورزید. در عشق ورزی دست و دلباز باشید.

مهربان باشید و انرژی مثبت خود را با دیگران از طریق عشق به اشتراک بگذارید. عشق ورزی شما نوسانی ایجاد می کند که قانون جذب را فعال می کند‌. هر چه بیشتر در زندگی عشق بورزید، عشق بیشتری را نیز از اطرافیانتان دریافت خواهید کرد.

لبخند بزنید، برقصید خوشحال باشید! کار های روزمره تان را با عشق انجام دهید. با عشق غذا درست کنید و با عشق به گیاهانتان آب بدهید. کائنات انرژی و نوسان عشق شما را دریافت می کند. با تکنیک مدیتیشن در گوشه ای بنشینید و به عشق ورزی فکر کنید. زندگی عاشقانه ایده آلتان را تصور کنید و با آب و تاب جزئیات آن را در ذهنتان تفسیر کنید. این کار را مکررا انجام دهید و عمیقا نفس بکشید.

خوشحالی و عشق

خود را سبک و پر از حس عشق ورزی و دوست داشته شدن حس خواهید کرد. عاشقانه به دنیا نگاه کنید. نوسان تصورات شما باعث می شود که قانون جذب عشق بیشتری را به شما بازگرداند. یادتان باشد بر چیز هایی که دارید نیز تمرکز کنید و قدر دان بودن آن ها باشید. اما خود را از بیشتر خواستن در زندگی دریغ نکنید.

مطمئن باشید

هر احساس یا تفکری که در لحظه لحظه ی زندگیتان دارید در اصل در خواست شما برای مقدار بیشتری از آن از کائنات است. چون نوسانات انرژی ، انرژی های مشابه را به شما جذب می کنند، مطمئن شوید که پی در پی این انرژی را از خود ساطع می کنید.

ضرورت قانون جذب برای کسانی که در زندگی دنبال موفقیت های بزرگ هستند بیش از همه به کار می آید. همین که خواسته ی قلبی شما در اعماق وجودتان شکل گرفت، ذهن خوداگاه و ناخوداگاه شما شروع به تمرکز بر آن خواسته می کنند، و نوسانات انرژی از این قسمت شروع می شوند. تصورات شما همراه با مدیتیشن می تواند به فعال کردن قانون جذب کمک کند. همانطور که نشسته اید و نفس می کشید زندگی ایده آل خود را تصور کنید. شادکامی، وفور ثروت و رابطه ای عاشقانه را برای خود متصور شوید.

در تصوراتتان زندگی کنید و به آن ها رنگ واقعیت دهید. مطمئن باشید کائنات نوسانات انرژی شما را به مقدار بیشتری و با شدت بیشتری پاسخ می دهد. برای داشته هایتان شکر گزار باشید و قدر داشته ها و اطرافیانتان را بدانید. مثبت باشید و مثبت عمل کنید. قانون جذب تمام چیز هایی را که آرزو دارید به زندگی شما جذب می کند. فقط کافیست تمرکز کنید و دست از رویا پردازی برندارید.

۵/۵ - (۲ امتیاز)

رشد خودت رو استارت بزن !

درخواست ثبت نام در دوره های امیر شریفی

مشترک شدن
اطلاع رسانی کن
guest
هنگامی که پاسخی داده شود به ایمیل شما پیام ارسال میگردد

0 نظرات
بازخورد درون خطی
دیدن تمام نظرات
دوره آموزش کارشناس جذب شوید
دوره برتری شدید
0
سوالی دارید؟ بپرسیدx