پرورش افکار

روز پانزدهم شکرگزاری

روز پانزدهم شکرگزاری

روز پانزدهم شکرگزاری

با معجزه قانون جذب روابط خود را به شکل شگفت انگیزی بهبود ببخشید

اگر در حال حاضر احساس می کنید روابطتان با فرد یا افرادی دچار مشکل شده است و به سردی گراییده، و از این بابت رنجیده خاطر شده اید و در قلب خود احساس کینه و کدورت دارید، قادر هستید وضع موجود را با معجزه شکرگزاری و قانون جذب بهبود ببخشید. شکرگزاری به طرز معجزه آسایی هر رابطه ی سختی را بهبود می بخشد، این رابطه ممکن است با خواهر، برادر، پدر و مادر، فرزند، همسر، دوست و یا رئیستان باشد.

چرا روابط سخت و مشکل دار شما بهبود پیدا نمی کند؟!

چرا روابط سخت و مشکل دار شما بهبود پیدا نمی کند؟!

زمانی که در یک رابطه ی سخت یا یک موقعیت چالش برانگیز قرار داریم، تقریبا در تمام آن شرایط حتی ذره ای نسبت به فرد مقابل احساس قدردانی نداریم. در عوض، به دلیل مشکلاتی که داریم دیگران را مقصر می دانیم و این موضوع نشان دهنده ی این است که حتی ذره ای حس قدردانی در ما وجود ندارد. سرزنش کردن هرگز یک رابطه را بهبود نمی بخشد و سبب بهبود زندگی شما نخواهد شد. درواقع به هر اندازه که دیگران را سرزنش می کنید، روابطی که دارید بدتر می شود و مسلما زندگی تان نیز به سمت بدتر شدن پیش خواهد رفت.

چنانچه این رابطه هم اکنون در جریان باشد یا مربوط به گذشته باشد، در هر دو صورت اگر شما نسبت به دیگران احساساتی منفی داشته باشید، بر اساس قانون جذب این تمرین شکرگزاری سبب برطرف شدن آن احساسات منفی می شود.

به چه دلیل می خواهید احساسات بد خود را نسبت به دیگران از بین ببرید؟!

به چه دلیل می خواهید احساسات بد خود را نسبت به دیگران از بین ببرید؟!

مثلا اگر طلاق گرفته اید و فقط به خاطر فرزندتان با همسر سابقه خود رابطه دارید، ولی به هیچ وجه علاقه ای ندارید که او را ببینید، به چهره ی فرزند خود نگاه کنید و این موضوع را درک کنید که اگر او نبود الان فرزند دلبندتان هم آنجا حضور نداشت. یکی از ارزشمندترین هدیه ای که شما دارید زندگی فرزندتان است. پس به او نگاه کنید و از همسر سابقتان به خاطر زندگی فرزند دلبندتان قدردانی کنید. شما با این کار نه تنها باعث ورود نظم و صلح به زندگی خود خواهید شد، بلکه با شکرگزاری بهترین رفتار را در زندگی به آن ها خواهید آموخت.

با شکرگزاری می توانید روابط خود را بهبود ببخشید

با شکرگزاری می توانید روابط خود را بهبود ببخشید

اگر به دلیل قطع شدن رابطه ای احساس غم و اندوه فراوانی دارید، می توانید از نیروی شگفت انگیز قانون جذب و شکرگزاری بهره بگیرید تا درد و رنج خود را به طور کلی از بین ببرید. شکرگزاری به شکل یک عامل بسیار سریع تر از هر چیز دیگری غم و اندوه شما را به احساس شادی تبدیل می کند.

برای تمرین امروز شما به دنبال هدفی هستید تا زغال داغی پیدا کنید که زندگی شما را می سوزاند، اما با استفاده از قانون جذب و نیروی شکرگزاری همان زغال گداخته را به طلا تبدیل کنید. در اینجا یک رابطه ی سخت، مشکل دار، یا شکست خورده را انتخاب کنید که می خواهید آن را بهبود ببخشید. اصلا اهمیت ندارد که آیا این شخص در زندگی شما جایگاهی دارد یا این که این رابطه یک رابطه ی قدیمی است و آن فرد دیگر در زندگی شما حضور ندارد.

یک تمرین فوق العاده برای بهبود روابط

یک تمرین فوق العاده برای بهبود روابط

اکنون بنشینید و در یک لیست 10 مورد از چیزهایی که به خاطر آن ها از فرد موردنظر خود سپاسگزار هستید را بنویسید. بهترین چیزهایی که در مورد آن شخص به ذهنتان می رسد یا این که بهترین دستاوردهایی که در رابطه با او داشته اید را یادداشت نمایید. ساده ترین و بهترین راهکار آن است که به چیزهایی فکر کنید که قبل از قطع شدن رابطه با آن فرد داشته اید. اگر هم رابطه هیچ وقت خوب نبود، می توانید به کیفیت های خوبی که آن فرد دارا می باشد بیندیشید.

در این تمرین نباید به دنبال آن باشید که حق با چه کسی است. اهمیتی ندارد که شما احساس می کنید که چه کسی در مورد شما کاری را انجام داده، یا حرفی زده یا کاری برایتان انجام نداده است، شما می توانید به صورت بسیار عالی روابط خود را بهبود بدهید و در این تمرین به اقدامی از طرف فرد مقابل نیازی نخواهید داشت.

دوستان عزیز سایت پرورش افکار به این نکته توجه داشته باشید که درون هر رابطه ای طلا هم وجود دارد، حتی در روابط سخت و مشکل دار؛ شما باید آن طلا را در رابطه ی خود پیدا کنید. وقتی قطعه ی طلا را یافتید، آن را بنویسید و با نوشتن نام شخص موردنظر تمام مشخصات او را شرح بدهید و جملات خود را با سپاسگزاری و قدردانی بیان کنید. مانند مثال زیر:

رضا من از تو به خاطر خندان و شاداب بودنت سپاسگزارم.

رضا من از تو به خاطر باهم بودنمان سپاسگزارم. زمانی که زندگی مشترک ما به پایان رسید، چیزهای زیادی یاد گرفتم. من امروز بسیار ریزبین تر و باهوش تر شده ام، هر چیزی که از زندگی مشترکم با تو یاد گرفتم در بیشتر روابطی که دارم استفاده می کنم.

رضا از تو به خاطر کار فراوان و تلاش های زیادی که انجام دادی تا خانواده ی کوچکمان را حمایت کنی و من بتوانم با آرامش بتوانم در خانه به تربیت فرزندمان بپردازم، صمیمانه سپاسگزارم. همه ی ما برای ادامه ی زندگی به تو وابسته بودیم، این برای تو مسئولیت بزرگی بود به خاطر همه ی این ها از تو تشکر می کنم.

رضا از حمایت های بی دریغ تو در مواقعی که دچار غم و اندوه هستم بسیار سپاسگزارم.

رضا از این که همچنان وظایف پدری را در حق فرزندمان به خوبی انجام می دهی سپاسگزارم.

پس از انجام تمرین در روابط شما چه اتفاقی می افتد؟!

پس از انجام تمرین در روابط شما چه اتفاقی می افتد؟!

وقتی لیست قدرشناسی را به پایان رساندید، نسبت به آن فرد و رابطه ای که دارید احساس بهتری پیدا خواهید کرد. نقطه ی نهایی که به آن خواهید رسید، آن است که هیچ احساس بدی نسبت به آن فرد نداشته باشید، زیرا این زندگی شماست که با این احساسات دچار آسیب می شود. هر رابطه ای با رابطه ی دیگر متفاوت است، شما می توانید این تمرین را چندین بار تکرار کنید تا هرگونه احساس منفی نسبت به آن فرد در شما از بین برود.

اگر از قانون جذب و قدرت شکرگزاری بهره می برید تا یک رابطه ی در جریان را بهبود ببخشید، با چشم خود خواهید دید که آن رابطه به شکل شگفت انگیزی بهبود پیدا خواهد کرد. فقط لازم است یک نفر رابطه را با استفاده از نیروی شکرگزاری بهبود ببخشد، اما جالب است بدانید همان فردی که از نیروی شکرگزاری استفاده می کند در طول زندگی از مزایای بی نظیر آن بهره مند خواهد شد.

اگر با این هدف یک رابطه ی قدیمی را انتخاب نمودید که دیگر با آن شخص در ارتباط نیستید، می بینید که احساس شادی و خرسندی تمام وجود شما را فرا می گیرد، در عین حال متوجه می شوید که سایر روابطی که دارید به طرز شگفت انگیزی بهتر خواهد شد.

اگر در آینده قسمتی از روابط شما به صورت چالش برانگیز درآمد، این تمرین را بلافاصله به یاد آورید. آنگاه متوجه می شوید که مشکلات را قبل از بزرگ شدن متوقف خواهید کرد و به جای آن دامنه ی عوامل مثبت را در ارتباط هایی که دارید گسترش خواهید داد.

تمرین روز پانزدهم شکرگزاری

تمرین روز پانزدهم شکرگزاری

با معجزه قانون جذب روابط خود را به شکل شگفت انگیزی بهبود ببخشید

  • موهبت های خود را بشمارید. لیستی از 10 موهبت خود تهیه کنید و بنویسید چرا بابت آن ها احساس شکرگزاری می کنید. لیست خود را از ابتدا بخوانید و در پایان هر مورد، کلمه ی سپاسگزارم را سه بار تکرار کنید و تا جایی که می توانید برای موهبت های خود احساس قدردانی داشته باشید.
  • یک رابطه سخت، مشکل دار یا شکست خورده را که قصد دارید بهبود ببخشید را انتخاب کنید.
  • سپس لیستی از 10 مواردی که به خاطر آن ها از شخص موردنظرتان در رابطه سپاسگزار هستید را بنویسید.
  • قبل از آن که بخوابید، افکار خود را متمرکز کنید و واژه سپاسگزارم را برای بهترین اتفاقی که در طول روز برایتان افتاده است بر زبان آورید.
به این مطلب امتیاز دهید

به این مقاله امتیاز دهید

به این مطلب امتیاز دهید

اگر خوشتان آمد به اشتراک بگذارید

Share on whatsapp
واتس اپ
Share on telegram
تلگرام
Share on facebook
فیسبوک
Share on twitter
توئیتر
Share on linkedin
لینکدین
آدرس کوتاه شده این مقاله : https://parvaresheafkar.com/0f9h
نظرات کاربران
مشترک شدن
اطلاع رسانی کن
guest
1 دیدگاه
جدید ترین
قدیمی ترین بیشترین امتیاز
بازخورد درون خطی
دیدن تمام نظرات
شاید این مقالات را دوست داشته باشید

فهرست مطالب

دانلود اپلیکیشن پرورش افکار

من ( امیر شریفی ) در دوره کارشناس جذب شوید شما را با تمام عشق و علاقه ای که دارم با مفهوم واقعی قانون جذب و ارتعاش آشنا می کنم. همچنین با ارائه راهکارهای عملی و تمرین هایی روی باورهای شما کار خواهم کرد

موکاپ اپلیکیشن
دانلود اپ اندروید
دانلود اپ ios
موکاپ اپلیکیشن