چگونه از قانون جذب برای بازگشت تعادل به زندگی استفاده کنیم؟

6 comments
8 Min Read

در این مقاله قصد داریم تا در مورد دستیابی به تعادل در زندگی با قانون جذب و یا بازگشت به آن صحبت کنیم.

در قسمت اول قانون جذب با موارد زیر آشنا شدید:

قانون جذب همیشه هماهنگ با ارتعاشی که شما ارسال می کنید کار می کند

ارتعاش شما چیزی نیست به جز ایده ها و افکاری که در ذهنتان دارید

ایده های شما مثبت یا منفی باشند نتایج شما را مشخص می کند

در واقع در این مقاله قصد دارم سه عادت رفتاری را به شما آموزش دهم تا در راه رسیدن به تعادل در زندگی با قانون جذب از آن استفاده کنید.

بازگشت به تعادل در زندگی با قانون جذب با استفاده از افکار

افکار شما بسیار قدرت مند هستند. بنابراین بسیار اهمیت دارد که انرژی خود را از آنچه که نمی خواهید روی آنچه می خواهید متمرکز کنید. از آن جایی که قانون جذب همیشه در حال عمل کردن است احتمال آن که آنچه می خواهید را جذب کنید. وقتی که طریقه ی فکری خود را مشاهده می کنید آیا معمولا فکرتان را روی چیزی که نمی خواهید متمرکز می کنید یا آنچه که می خواهید؟ چگونه افکار خود را تغییر می دهید؟ یک عادت جدید وجود دارد که می خواهید به زندگی خود معرفی کنید. عادت این که دلیل و منطق داشته باشید و ناظر افکار و ایده های خود باشید. از آن جایی که افکار تو، واقعیت زندگیت را می سازند باید تصمیم بگیری که چه نوع افکاری به شما کمک می کند که تعادل بیشتری را در زندگی جذب کنید. به عنوان مثال وقتی می گویید من خیلی استرس دارم

آیا با این ایده زندگی می کنید که روی مشکل تمرکز کنید یا این که روی راه حل آن متمرکز می شوید، راه و روشی برای غلبه بر آن پیدا کرده و به آرامش بیشتری دست می یابید؟ انتخاب همیشه با شماست.

افکارتان را بالا ببرید

برای این که تعادل بیشتری را در زندگی جذب کنید باید افکاری را که می توانید به واقعیت تبدیل کنید، بالا ببرید. یکی از ده عوامل عقلی، اشتیاق شما یا توانایی تان در تمرکز است. زمانی که تمام وجودتان پر از شک و تردید می شود که نمی توانید آنچه می خواهید را جذب کنید، بلکه چیزی را جذب می کنید که روی آن تمرکز دارید ولی نمی خواهید.

من نمی توانم آن را محقق کنم.

عمل نخواهد کرد

چگونه می توانم آن را تغییر دهم؟

این فقط یه رویاست

و جملاتی از این قبیل. آنچه که در دل شماست مشخص می کند که آیا با قانون جذب در هماهنگی و تعادل هستید یا نه

قلبتان را برای دریافت بگشایید

من راجع به این موضوع در کتابم تحت عنوان “بله!عاشق شدن” مطالبی نوشته ام

برای بازگشت به سمت عشق باید قلبتان را برای دریافت، بگشایید. این کار مخصوصا برای آن هایی صدق می کند که افراد آن ها را دوست دارند. اگر شما قلبتان را برای دریافت آماده نکرده اید به خاطر عدم تعادل بین دریافت و هدیه دادن، خود را نابود می کنید. شما برای این که دریافت کنید، اعطا نمی کنید. شما اعطا می کنید چون عاشق این کار هستید. اگرچه این جا هم یک عدم تعادل وجود دارد وقتی که شما بسیار می بخشید و فراموش می کنید که خود را پرورش دهید. در هم ‌شکسته می شوید، ناراحت و بی میل. در واقع تعادل، توانایی شما در باور داشتن به این است که شما به اندازه ی کافی ارزشمند هستید. هم برای عطا کردن و هم دریافت کردن.

تعادل در زندگی با قانون جذب

بازگشت به تعادل در زندگی با قانون جذب نیز به همین صورت است.

در واقع شما هر چیزی را که بخواهید به وسیله ی قانون جذب به دست اورید باید همین سه قانون را رعایت کنید. برای رسیدن به تعادل باید ابتدا از قدرت تفکر خود استفاده کنید. همان طور که اشاره کردیم افکار شما بسیار قدرت مند عمل می کنند. ابتدا ذهن خود را آرام کنید. افکار شما سازنده ی رفتار شماست. پس اگر در ذهنتان تعادل برقرار کنید این تعادل در رفتار شما نیز نمود پیدا می کند.

دومین مورد این بود که بتوانید همین افکار را ارتقا دهید. از شک و تردید دوری کنید. جملات نا امید کننده فقط باعث می شود که روحیه ی خود را ببازید و در نتیجه به خواسنه ی خود نرسید. پس به جملات خود توجه کنید. قدم آخر این است که قلب و روحتان را برای دریافت آماده کنید. این قدم ممکن است کمی دشوار باشد. اما به شما خواهم گفت که چگونه عمل کنید. اگر خواهان بازگشت تعادل به زندگی تان هستید باید تمام رفتار و اعمال و گفتار شما بیانگر این باشد که در زندگی ب تعادل دلخواه خود دست یافته اید. به گونه ای رفتار کنید که تعادل دلخواهتان در آن نمایان باشد. باید به اندازه ای ایمان و باور داشته باشید که در راه رسیدن به هدف ذره ای شک نکنید.

تعادل ایجاد کردن در زندگی شامل تعادل در کار و زندگی˓ در روابط˓ در تحصیل و هر چیزی که فکرش را بکنید. اساس زندگی اگر بر پایه ی تعادل نباشد یا افراط می شود و یا تفریط.

نتیجه گیری

اگر در کارتان تعادل نباشد در نتیجه زندگی شخصی هم تعادل ندارد و احتمالا در روابط خود با سایر افراد نیز دچار مشکل می شوید. قانون جذب می گوید اگر در بخشش هایتان قصد این را داشته باشید که حتما طرف مقابل آن را جبران کند قانون جذب برای شما عمل نخواهد کرد. پس بدون چشم داشتی نسبت به این که اطرافیان هم حنما این تعادل را رعایت کنند از خودتان شروع کنید.

آن را به دیگران عطا کنید و آماده باشید که نتایج آن را نیز دریافت کنید اما اگر نتیجه نگرفتید نباید برنجید. زیرا شما از ابتدا نیز با این دید عطا کرده اید که عاشق این کار هستید. دوست دارید تمام دنیا را از عشق و مهر و فراوانیپر کنید. و درست در همین زمان است که کائنات به ندای درونی شما پاسخ می دهد یک دنیا مهر و عشق و فراوانی را به شما عطا می کند. تنها به این دلیل که بی منت عشق ورزیده و بدون هیچ گونه چشم داشت قلب خود را برای دریافت بهترین ها گشودید. من به شما پیشنهاد می کنم که تنها یک بار آن را امتحان کنید تا از نتایج خارق العاده اش شگفت زده شوید!

۴.۳/۵ - (۳ امتیاز)

رشد خودت رو استارت بزن !

درخواست ثبت نام در دوره های امیر شریفی

مشترک شدن
اطلاع رسانی کن
guest
هنگامی که پاسخی داده شود به ایمیل شما پیام ارسال میگردد

6 نظرات
جدید ترین
قدیمی ترین بیشترین امتیاز
بازخورد درون خطی
دیدن تمام نظرات
6
0
سوالی دارید؟ بپرسیدx