قدرت قانون جذب در زندگی

نظرات 2
12 دقیقه مطالعه

قطعا با قانون جذب آشنایی دارید و چیزهایی در مورد آن به گوشتان رسیده است. لازم است که این نکته را بدانید که اگر شما این قانون را به درستی بشناسید و به قدرت های آن در زندگی ایمان بیاورید زندگی تان طبق همان روال ایده آلی که در ذهنتان دارید پیش خواهد رفت.

من به شخصه معتقدم قانون جذب مهمترین قانون کائنات است که هر کسی این قانون را درست و از منابع معتبر یاد گرفته باشد اولا شکرگزار یادگیری علم قانون جذب بوده است و ثانیا حسرت خورده که ای کاش زودتر با این موضوع به صورت درست و علمی آشنا می شد.

در این مقاله به جای تعاریف کلیشه ای که در همه ی سایت ها و مقاله ها با آنها رو به رو می شویم به قدرت قانون جذب پرداخته ایم و سعی کرده ایم با توضیح این قدرت ها ایمان به آنها را در وجود شما تقویت کرده تا در نهایت منجر به عمل شود و همانطور که می دانید تعاریف اولیه تنها بخش تئوری قضیه است که هیچ چیز در دنیا وجود ندارد که بتوان جنبه ی تئوری و عملی آن را از هر نظر با یکدیگر مقایسه کرد. چه بسا که تفاوت های بسیار بسیار زیادی با یکدیگر دارند.

به آنچه با آن احاطه شدید توجه کنید

چیزهایی که ما به سمتشان جذب می شویم نکات زیادی درباره خودمان به ما می گویند. توجه کنید، در اینجا من افکار خود را با جاذبه عوض می‌کنم. ما به طور ناخودآگاه فکر می‌کنیم، همچنین تمام مدت در حال استفاده از قانون جذب هستیم. ما در حال حاضر نتیجه باقیمانده افکار یا جذابیت‌های گذشته هستیم. به عبارت دیگر، ما در حال حاضر تجلی گذشته یا افکار یا جاذبه‌های اخیر مان هستیم. جالب نیست؟ دلیل زیبایی و مکانیزم تاثیر این واقعیت که “ما در حال حاضر توسط افکار گذشته خود ایجاد می‌شویم”، این است که این واقعیت شگفت‌انگیز درون ما را نشان میدهد. قانون جذب یک پدیده زیبا است. اینطور نیست؟

اگر شما تاریخ قانون جذب را از من بپرسید، من فقط یک پاسخ دارم، قانون جذب وجود دارد و در حال کار کردن است و در واقع این قانون از زمان شکل گیری جهان است که شروع به کار کرده‌است ما نام این زیبا را تحت عنوان “قانون جذب” می‌شناسیم. کشف فیزیک کوانتوم برای آشکار ساختن احتمالات پنهان جاذبه حیاتی است. به یاد داشته باشید که این یک اکتشاف است نه یک اختراع. ما باید از دکتر آمیت و بسیاری دیگر از کسانی که دیدگاه منطقی و عقلانی قانون جذب را ارایه داده‌اند تشکر کنیم.

قانون جذب با همه ما به نوعی کار می‌کند

اگر ما می‌خواهیم از تمام احتمالات مخفی و قدرت‌های جادویی قوانین جذب بهره‌ ببریم،باید هشیار باشیم و با ایمان به سمت آنچه که قصد تحقق آن را داریم، حرکت کنیم. من دوست دارم آن را به عنوان یک قدرت جذب کننده صدا کنم. بر روی آن نتیجه ای که میخواهید متمرکز شوید ، معنی را فراموش کنید ، هرچه بیشتر بر روی نتیجه (هرچه می خواهیم) متمرکز شویم ، سریعتر و کارآمدتر به آن خواهیم رسید.

من عاشق این هستم که بسیاری از اتفاقات زندگی ام را به یاد بیاورم، در همان زمان من هیچ ایده‌ای نداشتم که چطور آن را بدست بیاورم، تنها چیزی که می‌خواستم را جذب کردم، و در نهایت یک روز خوب یا یک روز بد، درست جلوی من بود. در اینجا تأیید با موفقیت در قانون جذب قادر به دستیابی به آنچه در همان شکل ، اندازه ، فرم و موقعیت می خواهیم نیستیم. مظاهر در اشکال زیاد است. آنها حتی نمادین هستند ، ما باید هوشیار و آگاه باشیم تا آنها را بشناسیم و از آن ها سپاسگزار باشیم.

در اینجا چیزی است که می توانید آن را بهتر درک کنید. در فیلم “اوان توانا” وقتی مورگان فریمن به لورن گراهام می گوید ، “وقتی شادی می خواهید ، فکر می کنید خدا کسی را به نام خوشبختی می فرستد”. تمام معنی آن این است که ، به اطراف نگاه کنیم ، بخواهیم که اطرافمان آشکار شود ، فقط لازم است ایمانمان را حفظ کنیم و مراقب باشیم. قانون مخفی جذب قانونی بسیار زیبا و باورنکردنی است.

و اما قدرت قانون جذب در زندگی چگونه اعمال میشود؟

قانون جذب در زندگی به شما قدرت می‌دهد تا آنچه را که می‌خواهید، با داشتن قدرت انتخاب، به جای آنچه نمی‌خواهید، انتخاب کنید. (به یاد داشته باشید که اگر چیزی را نمی‌خواهید، بیشتر از آن استفاده خواهید کرد). چون حتی با فکر کردن به آن، آن را به خود جلب می‌کنید. و قانون شگفت‌انگیز جذب می‌گوید: “این خواسته به شما تحویل داده‌شد!”

در اینجا روش هایی که با استفاده از آنها این قانون در زندگی ما اعمال می شود آمده است.

قدردانی از قدرت آگاهی

بیشتر ما از قدرت ذهن ناخودآگاه خود استفاده نکرده ایم. قانون جذب، یک رویکرد طبیعی است که می‌تواند برای هر کاری، هر زمانی، در هر شرایطی، برای آشکار کردن هر چیزی که شما می‌خواهید، در هر بخشی از جهان، توسط هر کسی، اعمال شود.

قدرت قانون جذب در زندگی

قانون جذب در عمل

قانون جذب صرفا تبیین نظری نیست، بلکه بیشتر بر کاربرد موفق آن در همه شرایط تمرکز می شود.

جذب نیرو

قانون قدرت جاذبه، توضیح می‌دهد که چطور یک تجلی فوری، از آنچه که شما به شدت می‌خواهید، جذب کنید. تنها کاری که شما باید انجام دهید این است که آنچه را که شما به شدت می‌خواهید ذره ذره برای خودتان شفاف سازی کنید. سپس آن را برای خودتان با تمام جزئیات مجسم کنید. این مراحل که گفته شد، همگی مورد آزمایش قرار گرفته و امتحان شده اند و به طور موفقیت آمیزی نتیجه داده اند.

قدرت حال

در کل، قانون جذب به شما قدرت می‌دهد تا از دستیابی به هر چیزی که می‌خواهید لذت ببرید (حتی وقتی که در افکار خود هستید)، در واقع بلافاصله بعد از اینکه آن را جذب می‌کنید، مانند یک نیرو به سمت شما می آید. قانون نیروی جاذبه بر این باور است که همه چیز از درون ما انسان ها شروع می شود. آنچه که در زندگی به آن دست میابیم همان است که در درون ماست.

خودت انجامش بده

در تمام طول استفاده از این قانون شما از تکنیک هایی استفاده می کنید که تنها خودتان قادر به انجامشان هستید. بدون اینکه از کسی یا چیزی انتظار یا توقع کمک کردن داشته باشید. تکنیک هایی مثل قدرت تجسم، استفاده از قدرت خودآگاهی و … که پیش تر به آن ها پرداختیم.

ایجاد واقعیت

قانون قدرت جاذبه بر این باور است که ما واقعیت خود را ایجاد می‌کنیم. قانون قدرت جاذبه به نظریه فیزیک کوانتوم اعتقاد دارد. ناظر واقعیت را تحت‌تاثیر قرار می‌دهد.

تاثیر ناظر

ما در قانون جذب نیرو بر این باور هستیم که احتمالات اتمی به تجربه اتمی تبدیل می‌شوند. انتخاب احتمال اتمی می‌تواند با جذب (تاثیر ناظر)به تجربه اتمی از همه احتمالات اتمی به دست آید. در واقع بازهم به این نتیجه می رسیم که ما واقعیت خود را ایجاد می‌کنیم.

رها کردن خواسته هایمان

یکی دیگر از نکاتی که با انجام آن قدرت قانون جذب را در زندگی مان محسوس می کنیم رها کردن خواسته هایمان است. بر اساس قانون جذب که اگر واقعا می خواهید به آن خواسته و هدف که دارید برسید باید آن را رها کنید و به خواسته تان نچسبید. منظور از رها کردن خواسته و هدف یعنی وقتی اهداف و خواسته هایتان را مشخص کردید وسواس نشوید و دائماً روی خواسته های تان اصرار نکنید.

باید خواسته و هدفتان را در کائنات رها کنید . می توانید با تمرکز بر روی خواسته های تان به آن چیزی که می خواهید برسید. وقت خواسته و هدفی دارید باید با خونسردی کامل و احساس خوب در جهت رسیدن به آن تلاش کنید نه اینکه هی اصرار داشته باشید که چرا به آن نمی رسند. این فرآیند دقیقا مثل پرتاب کردن توپ است , اگر اجازه ندهید که برود و آن را پرتاب نکنید , به مقصد نمی رسد

صفحه جذب

در قانون جذب، ما یاد می‌گیریم که از “صفحه جذب” استفاده کنیم. همان طور که ما قویا به قدرت عرفانی جاذبه اعتقاد داریم. ما معتقدیم، همه ما در راستای جاذبه مان پیش می رویم. ما معتقدیم شما در حال حاضر چیزی هستید که در گذشته جذب کرده‌اید. شما در آینده چیزی خواهید بود که در حال حاضر جذب می‌کنید ” هر ذره از ما بازتاب جاذبه مان است. درست مثل جاذبه ی آهن ربا که هر چه به آن می چسبد حاصل نیروی آهنربا است.

زمانبندی

قانون جذب قدرت معتقد است که زمان و مکان خالی است ، پایه تئوری فیزیک کوانتومی نیز وجود دارد. در قانون قدرت جذب ، ما معتقدیم که خود ناظر تجلی آنچه را که می خواهد بار می آورد. مهم نیست که چه چیزی را می خواهید ، مهم نیست که چقدر طول بکشد تا دیگران ، هرچه را که می خواهید تجلی دهند ، مهم نیست که چقدر برای شما تجسم چیزی غیرقابل تصور باشد ، در شرایط فعلی ، قانون قدرت جذب شما را قادر می سازد تا حتی در شرایط خود از آن لذت ببرید.

اندیشه ها و مغز ناخودآگاه ما نمی تواند بین واقعه ای که در افکار اتفاق می افتد (تجسم) یا رویدادی که در واقعیت رخ می دهد تمایز قائل شود. در واقع یکی از قوانین تقلب در قانون جذب آن است. بی نظیر نیست؟ ما معتقدیم که ما به عنوان شاهد خود را به روند افکار تبدیل شدن به چیزها یا مظاهر تبدیل می کند.

3.4/5 - (5 امتیاز)

رشد خودت رو استارت بزن !

درخواست ثبت نام در دوره های امیر شریفی

مشترک شدن
اطلاع رسانی کن
guest
هنگامی که پاسخی داده شود به ایمیل شما پیام ارسال میگردد

2 نظرات
جدید ترین
قدیمی ترین بیشترین امتیاز
بازخورد درون خطی
دیدن تمام نظرات
2
0
سوالی دارید؟ بپرسیدx