۱۰ نکته مدیریت زمان برای جذب پول بیشتر

یک نظر اضافه کنید
11 دقیقه مطالعه

برای همه انسان ها زمان حکم طلا را دارد. از این رو مدیریت آن بسیار مهم است و ضعف در این مسئله می تواند مشکلات زیادی را ایجاد کند.

ما در طول روز به اندازه هم زمان داریم و افرادی که از نداشتن وقت شکایت می کنند، مهارت های لازم برای مدیریت زمان را بلد نیستند. وقتی پای پول وسط باشد، مدیریت زمان اهمیت بیشتری نیز پیدا می کند. پروژه های کاری وقتی ارزش پیدا می کنند که در زمانی مناسب به اتمام رسیده و به درآمد برسند.

از این رو در این مقاله قصد داریم، نکته هایی جهت مدیریت زمان برای جذب پول بیشتر شرح دهیم. امیدواریم این نکته ها به شما برای انجام این کار کمک کنند و بهره وری شما را افزایش دهند.

چگونه از مدیریت زمان برای جذب پول بیشتر استفاده کنیم؟

مهارت در مدیریت زمان نیز مانند هر کاری نیاز به دانستن و رعایت مواردی دارد. از این رو در ادامه نکته هایی جهت مدیریت زمان برای جذب پول شرح داده ایم. این نکته ها به شما کمک خواهند کرد که به فعالیت هایتان جهت دهید و در مسیر اهداف خود برای جذب پول بیشتر قرار بگیرید.

در مورد اهداف مالی خود شفاف باشید

اهداف مختلفی وجود دارد که با مدیریت بهتر زمان به آن می رسید. یکی از مواردی که با اعمال مدیریت زمان به دست می آید، پول است.

در ابتدا جهت استفاده از مدیریت زمان برای جذب پول نیاز به برنامه ای اصولی دارید. همانطور که مری الیزابت، کارشناس امور مالی شخصی و بنیان گذار MeMoreMoney، بیان می کند، مدیریت زمان به معنای داشتن هدف است.

طبق قانون جذب شفاف بودن آنچه که می خواهید نتیجه نهایی شما باشد، منجر به این می شود که روی موارد درست و مثبت تمرکز داشته باشید و چیزهای منفی را به خود جذب نکنید. این امر باعث صرفه جویی در زمان  در کوتاه مدت و بلند مدت می شود.

او توصیه می کند که بهتر است، اهداف مالی خود را تعیین کنید، سپس آن ها را یادداشت کنید. از خود سوال کنید که از نظر مالی یک سال، ۵ سال یا ۱۰ سال آینده می خواهید چه موقعیتی داشته باشید؟ سپس حساب کنید که بودجه شما برای رسیدن به این اهداف چقدر باید باشد و نحوه مدیریت آن ها را مشخص دهید.

برای خود نرخ ساعتی تعیین کنید

مهم نیست که شاغل هستید، شغل شخصی خود را دارید یا سرمایه گذاری منفعل حساب می شوید، در همه این حالت ها باز هم سالانه مقدار مشخصی درآمد دارید. این بدین معنی است که شما باید نرخ ساعتی خود را محاسبه کنید. هدف از انجام این کار این است که شما به تصمیم گیرنده ای موثر تبدیل شوید.

 

مدیریت زمان برای جذب پول

 

مدیریت زمان برای جذب پول و روی حرف خود بایستید

کریس تیلور، مدیر بازاریابی در Profit Guru، این عقیده دارد که تضاد بین افراد موثر و افراد بسیار موثر این است که افراد بسیار موثر تقریبا به همه چیز نه می گویند.

همچنین او به دیگران توصیه می کند که تیم خود را با قدرت مدیریت کنید. این کار روشی سریع برای جدی گرفتن، تصمیم گیری و مراقبت از کار است. همچنین زمانی را برای تفکر درباره خود اختصاص دهید و زمانی را برای فکر کردن به پیرامون خود در نظر بگیرید.

استرس خود را خردمندانه مدیریت کنید

استرس اغلب وقتی اتفاق می افتد که کاری بیشتر از آنچه در موفق بودن آن مهارت دارید، قبول کنید. در نتیجه بدن با خستگی شروع به واکنش داده که بهره وری را نیز کاهش می دهد. استرس در افراد مختلف به اشکال گوناگونی وجود دارد.

استرس عاملی است که برای جلوگیری از اتلاف انرژی و همچنین مدیریت زمان برای جذب پول بیشتر باید آن را کنترل کرد. برخی روش های مفید برای مقابله با استرس شامل مواردی مانند ورزش کردن، مدیتیشن، گوش دادن به موسیقی، پرداختن به سرگرمی موردعلاقه، بیرون رفتن و گوش دادن به پادکست می شوند.

اگر شما نیز دائما استرس دارید و دوست دارید نحوه مدیریت استرس خود را بدانید، با ما در پرورش افکار همراه شوید.

محدودیت زمانی شدید در شبکه های اجتماعی اعمال کنید

امروزه تلف کردن زمان بیش از حد در شبکه های اجتماعی مشکل عمده بسیاری از افراد به شمار می رود. باید به دقت زمانی را که در این شبکه ها می گذرانید، مدیریت کنید. در غیر این صورت وقتی به خود می آیید که زمان زیادی از روز را هدر داده اید.

این موضوع برای کارمندانی که از خانه کارهای خود را انجام می دهند، بسیار مهم و نیازمند توجه فراوان است. اگر شما هم این مشکل را دارید، توصیه می شود که برای رفع آن یک برنامه زمان بندی کنید یا از خانواده بخواهید هر زمان که شما در استفاده از تلفن همراه زیاده روی کردید، یادآوری کنند.

 

محدودیت زمانی شدید در شبکه های اجتماعی

 

برای خود مهلت تعیین کنید

وقتی باید کاری را انجام دهید، برای خود مهلت تعیین کنید و به آن پایبند باشید. برای انجام این کار ممکن است، نیاز باشد که آن را روی کاغذی نوشته و در نزدیکی فضای کار خود قرار دهید. با دیدن این کاغذ و مهلت مقرر شده به انجام وظیفه خود ترغیب می شوید.

مهلتی را چند روز قبل از موعد مقرر تعیین کنید که تمام کارهایی را که ممکن است مانع کار شما شوند، انجام دهید.

خود را بیازمایید و در مهلت مقرر کار خود را انجام دهید. از آنجایی که در مدت زمان کوتاهی یک مسئولیت دشوار را به انجام رسانیده اید، به خودتان پاداش دهید. چرا که مدیریت زمان برای جذب پول امری بسیار مهم است و باید آن را رعایت کرد.

زمان خود را برای نگرانی در مورد چیزهای کوچک تلف نکنید

بهترین مهارت مدیریت زمان تخصیص درست زمان و انرژی است. انرژی خود را صرف چیزهای کوچک نکنید. برای مثال، اگر باید حساب بانکی خود را تغییر دهید، برای این موضوع که نرخ سود بانکی از ۱ درصد به ۰٫۷ درصد کاهش یافته است، خود را آشفته نسازید.

حساب های بانکی برای ثروتمند کردن شما طراحی نشده اند و این اختلاف ناچیز در سال عدد بزرگی نمی شود.

 

زمان خود را برای نگرانی در مورد چیزهای کوچک تلف نکنید

 

کمال گرایی را کنار بگذارید

بهترین نکته جهت مدیریت زمان برای جذب پول بیشتر که در منابع شرکت نیز صرفه جویی می کند، این است که اتمام پروژه بهتر از صرف زمان زیاد و تحویل دادن پروژه ای ایده آل است.

بررسی ها نشان می دهند که بسیاری از کسب و کارها به جای به دست آوردن نتیجه هایی که تفاوتی ایجاد می کنند، بیش از ۵۰ درصد از زمان خود را برای انجام ریزه کاری های دقیق تر اختصاص می دهند

 

از زمان سنج بهره وری استفاده کنید

اگر با اتمام پروژه ها به شما دستمزدی پرداخت می شود، از نظر اقتصادی سودمند است که آن ها را در کمترین زمان به پایان برسانید.

مدت زمانی که ما در طول روز هدر می دهیم، بسیار حیرت آور است. استفاده از تایمر بهره وری مانند HubStaff به شما نشان می دهد که واقعا چند ساعت در روز کار می کنید و ساعاتی را که زمان تلف شده دارید و می توان آن را کاهش داد، مشخص می کند. این ابزار برای کمک به مدیریت زمان برای جذب پول و کسب موفقیت در هر زمینه ای بسیار موثر و کارآمد است.

راحت باشید!

اگرچه ممکن است این حرف برخلاف اصول تولید باشد، اما یک نکته مهم جهت مدیریت زمان برای جذب پول بیشتر، آرام بودن است. زیرا یکی از مشکلاتی که بسیاری از مردم امروزه با آن درگیر هستند، این است که دائما در حال حرکت به سر می برند.

انجام مداوم کاری و فکر کردن به کار بعدی نه تنها هرگز به مغز استراحت نمی دهد، بلکه باعث می شود که از نظر کاری، مالی و غیره نتیجه کمتری بگیرید.

اختصاص زمانی برای استراحت، حتی اگر ۳۰ دقیقه یا یک ساعت در روز باشد، بسیار مفید است. اگر این کار را درست انجام دهید، با ذهنی آرام به کارهای خود برمی گردید. در این هنگام وقتی صحبت از مدیریت امور مالی می شود، تصمیمات بهتری می گیرید و مبلغ مناسبی را پس انداز می کنید.

 

راحت باشید!

 

کلام آخر

مسائل مالی برای هر فردی بسیار مهم هستند و همواره سعی در بهبود آن دارند. زمان نیز در همه امور به خصوص در کسب پول حکم طلا را دارد و باید آن را در جهتی درست مدیریت کرد. این دو بیشتر از آنچه تصور می کنید، با یکدیگر پیوند دارند.

کسانی که زمان خود را مدیریت می کنند، تمایل دارند که بهره وری بیشتری از خود ببینند. بنابراین با برنامه ریزی موثرتر درآمد بیشتری به دست می آورند. از این رو در این مقاله نکته هایی برای راهنمایی این افراد جهت مدیریت زمان برای جذب پول بیشتر ارائه شده است.

منبع

https://www.gobankingrates.com/money/financial-planning/10-time-management-tips-can-make-money/

به این مطلب امتیاز دهید

رشد خودت رو استارت بزن !

درخواست ثبت نام در دوره های امیر شریفی

مشترک شدن
اطلاع رسانی کن
guest
هنگامی که پاسخی داده شود به ایمیل شما پیام ارسال میگردد

0 نظرات
بازخورد درون خطی
دیدن تمام نظرات
0
سوالی دارید؟ بپرسیدx