قانون جذب برای موفقیت هر شخصی که قادر به کنترل احساسات خود می باشد

1 comment
12 Min Read

به زبان ساده ،  قانون جذب حاکی از آن است که شما می توانید از طریق افکار و اعمال خود، اتفاقات مثبت یا منفی را به زندگی خود جذب کنید. این قانون بر پایه ی این تئوری است که همه چیز از انرژی ساخته شده است ، بنابراین انرژی ای که شما به محیط می دهید به شما باز خواهد گشت. قانون جذب برای موفقیت تمامی افراد قابل استفاده می باشد به طوری که هر شخصی می تواند با اجرای آن، یه اهداف و خواسته های خود برسد.

اگر آماده استفاده از قانون جذب هستید تا به جهان بگویید چه چیزی می خواهید ، با ایجاد یک ذهنیت مثبت شروع کنید، سپس اقدام کرده و با نگرش خوب با مشکلات خود کنار بیایید.

این قانون جذب است که با استفاده از قدرت ذهن ، هر چیزی که در افکار ما وجود دارد را به واقعیت تبدیل می کند .

به زبان ساده تمامی تفکرات بالاخره به واقعیت تبدیل می شوند .

درواقع اگر تمرکز شما به روی افکار منفی و ناخوشایند باشد ، شما در همان فضا قرار می گیرید . اگر تمام روز بر افکار مثبت و یا اهدافی که می خواهید به آن ها برسید ، تمرکز کنید، راهی برای رسیدن به اهدافتان پیدا خواهید کرد .

قانون جذب حکم می کند هرچه که شما بتوانید تصورش کنید و در ذهن شما قابل احساس باشد را به دست آورید .

قانون جذب چیست ؟

قانون جذب یکی از بزرگ ترین اسرار زندگی است . افراد کمی میزان تاثیر قانون جذب بر زندگی روزمره خود را درک می کنند در صورتی که ما همواره به صورت آگاهانه یا ناخودآگاه در حال استفاده از این قانون هستیم.

ما در هر ثانیه از زندگی مان، مانند یک آهنربای انسانی عمل می کنیم . احساسات و افکار خود را در دنیا پخش می کنیم و بازگشت آنچه به دنیا داده ایم را دریافت می کنیم .

متاسفانه بسیاری از ما هنوز قادر به درک و کشف این پتانسیل درونی خود نشده ایم .

بدین دلیل است که به افکار و احساسات خود دقت نمی کنیم و این کار باعث پخش افکار و احساسات اشتباه می شود و پای احساسات و اتفاقات ناخواسته را به زندگی مان باز می کند .

هنگامی که قدرت قانون جذب را درک کنید خلق آینده تان در دستان شما خواهد بود .

موفقیت بزرگچگونه موفقیت زندگی را تعریف کنیم؟

موفقیت یعنی چه ؟ تنها کسی که می تواند به این سوال پاسخ دهد، خود شماست. من نمی توانم و نمی خواهم تعریفی نهایی برای موفقیت ارائه دهم، زیرا این امکان وجود ندارد.

هر فرد در مورد اینکه در زندگی چگونه می تواند موفق باشد، طرز تفکر متفاوتی دارد ، بنابراین تعریف واحد مناسبی برای همه وجود ندارد.

اما به طور کلی می توان از قانون جذب برای موفقیت در هر زمینه ای بهره گرفت.

چگونه می توان از قانون جذب برای موفقیت استفاده کرد؟

فرقی نمی کند شما چه کسی باشید یا وضعیت فعلی زندگی شما چگونه باشد،  وقتی که می خواهید موفق تر شوید موضوعی که همیشه باید به آن توجه داشته باشید این است که : به عنوان  یک انسان ، هیچ محدودیتی در این مورد برای شما وجود نخواهد داشت.

درون شما ، پتانسیل و توانایی بی حد مرزی وجود دارد . این را بفهمید و با تمام وجود باور کنید.

در این صورت یکی از کلیدهای قانون جذب را کشف کرده اید.

برای جذب موفقیت، مثبت فکر کنید.

جامعه مدت ها است که اهمیت مثبت نگر بودن برای دستیابی به موفقیت را به ما آموخته است. درواقع اصلی ترین آموزه قانون جذب این است که مثبت نگر بودن در نهایت می تواند باعث افزایش موفقیت شود.

غالباً مثبت نگران معروف جهان یعنی کسانی که این توانایی را دارند که با مشکلاتشان بجنگند  و هنوز هم به دنیا لبخند بزنند شما را تعجب زده می کنند.

این ” افراد مثبت نگر” غالباً به خاطر اشتیاق و رفتار شاد خود در معرض دید ما هستند. درواقع  این افراد مثال های زنده ای برای همه ما هستند که قدرت مثبت نگری در زندگی را نشان می دهد.

هدایت کردن ذهن به سمت مثبت نگری، نه تنها به شما کمک می کند تا ذهن خود را به سمت فرصت های بی حد و مرز در زندگی تان سوق دهید بلکه به شکوفا شدن پتانسیل های درونی تان نیز کمک می کند ، این کار به شما این امکان را می دهد تا ایمان و اعتقاد بیشتری نسبت به خود و آنچه توانایی اش را دارید ، داشته باشید.

موفقیت عظیمبا این تمرینات به موفقیت دست یابید.

خود را با افکار مثبت پر کنید.

تنها افکار مثبت را به ذهن خود راه بدهید تا زمانی که در هر زمینه ای موفقیت کسب کنید. زمانی که بتوانید علایق خود را تصور کنید و هرگز به توانایی های خود شک نکنید ، موفقیت از آن شما خواهد بود.

از ابزارهای ذهنی مانند موارد زیر کمک بگیرید:

  • تجسم رویاها
  • تأیید کردن خود و داشتن اعتماد به نفس
  • تغذیه ذهن با افکار مثبت

اینها همه می توانند نقش مهمی در تبدیل رویاهای شما به یک واقعیت زیبا داشته باشند. با این حال ، چیزهای بیشتری وجود دارد که می توانید یاد بگیرید تا به شما در درک واقعیت و استفاده از تمام ظرفیت درونی خود  کمک کند. شما تنها فردی هستید که می توانید زندگی ای را برای خود ایجاد کنید که شایسته آن هستید.

انرژی مثبت را با هر فکر و هر عملی که انجام می دهید ادغام کنید.

از قانون جذب برای موفقیت در زمینه های شغلی خود استفاده کنید.

بگذارید لحظه ای بررسی کنیم که چگونه قانون جذب در محیط کار ممکن است کارآمد باشد .

شنیدن شکایات و گلایه های افراد که هر چقدر هم که تلاش کنند ، نمی توانند کار مورد نظر خود را پیدا کنند امری معمولی است. آیا دلیل این امر این است که مشاغل مورد نظر آنها همانطور که گفته شد وجود ندارد یا اینکه طرز دید آنها این نگرش را القا می کند؟

جالب است بدانید ، افرادی که شاغل هستند و همزمان به دنبال کار هستند ، شانس بیشتری برای یافتن شغل مناسب نسبت به کسانی که بیکار هستند و به دنبال کار می گردند، دارند.

دلیل این امر غالباً این است که افرادی که در حال حاضر شاغل هستند ، اعتماد به نفس بالاتری دارند. با این حال ، کسانی که بیکار هستند ، غالباً تحت تأثیر افکار منفی هستند و به صورت ناخودآگاه ممکن است امیدی برای یافتن شغل نداشته باشند.

این نمایانگر تأثیر چشمگیری است که احساسات فعلی مان می توانند بر نگرش ما  و در نهایت رشد شخصی ما داشته باشند. به همین دلیل مهم نیست که آیا شما می خواهید در جوانب کوچکتر زندگی روزمره خود موفق باشید یا به دنبال دستیابی به موفقیت در ابعاد بزرگتر هستید ، موفقیت شما همیشه می تواند به طرز دیدتان بستگی داشته باشد. به عبارت ساده؛ شما به آنچه فکر می کنید تبدیل می شوید.

همیشه موفق خواهم بودآیا قانون جذب واقعی است ؟

قانون جذب و ارزش آن را می توان به راحتی در طول تاریخ دید .

بسیاری از هنرمندان و متفکران جهان مانند شکسپیر و نیوتون ، پیام این قانون را در کار های خود بیان کرده اند .

همچنین پیام رسانان جدیدی در زمان حال به تبلیغ قانون جذب می پردازند که شامل اوپرا وینفری، جیم کری و دنزل واشنگتون می شود.

سخت ترین بخش پذیرفتن حقیقت قانون جذب پی بردن به این است که علت هر تصمیمی که شما تا به حال در زندگی خود گرفته اید چه خوب چه بد توسط خود شما شکل داده شده است.

البته هنگامی که شما به درستی حقیقت پشت قانون جذب را درک کنید می توانید سرشار از امید و اعتماد به نفس باشید و متوجه شوید که شما آزادید و می توانید افسار زندگی خود را در دست بگیرید و مسیر زندگی خود را عوض کنید و به راحتی خود را از چرخه ترس ، نگرانی و افکار منفی برهانید .

علم پشت قانون جذب

پیشرفت علم در زمینه فیزیک کوانتوم در سال های گذشته کمک بزرگی در پرده برداری از تاثیرات قدرت ذهن در زندگی داشته است . هرچه بیشتر این ایده توسط دانشمندان و متفکران بزرگ گسترش پیدا می کند ما به درک بهتری از نقش ذهن و تفکرات مان در شکل دادن به زندگی و دنیای اطراف می رسیم .

این مسئله که ممکن است شما درک کاملی از فیزیک کوانتومی که پشت قانون جذب وجود دارد نداشته باشید اهمیت چندانی ندارد زیرا این مسئله باعث نمی شود که شما نتوانید از مزایایی که قانون جذب  برای موفقیت، در اختیارتان می گذارد بهره ببرید .

هرچه دانشمندان به یافته های جدیدی در مورد قوانین جذب و در مورد حقیقت آزادی بخشی که ما خالق و کنترل کننده ی زندگی خود هستیم  پی می برند ما بیشتر می توانیم احساس آرامش و خوشحالی داشته باشیم.

هرچه زمان بیشتری به نحوه استفاده موثر از قانون جذب اختصاص دهید ، زندگی شما نوید بخش تر و بهتر می شود . هیچ محدودیتی وجود ندارد ! ذهن خود را آزاد کنید و از جهان لذت ببرید .

آیا آماده اید تا موفق شوید؟

با خود بگویید که شما یک فرد با اعتماد به نفس ، هوشمند ، بسیار توانا و موفق هستید  و این همان چیزی است که می توانید به آن تبدیل شوید.

از طرف دیگر اگر خود را به عنوان یک فرد ناکام و بی کفایت ببینید که کسی نمی خواهد او را استخدام کند دقیقاً همین اتفاق خواهد افتاد. ذهن شما آینه ای است  که دائماً تصویری از دیدگاه شما را بازتاب می دهد. وقتی صحبت از قانون جذب برای موفقیت می شود، اولین چیزی که اهمیت پیدا می کند قدرت درونی شخص و اعتماد بنفس او در شناسایی اهداف آینده خود می باشد.

منابع

http://www.thelawofattraction.com/success/

https://www.wealthywonderwoman.com/2018/12/15/law-of-attraction-the-secret-to-success-in-love-and-relationships/

https://www.wikihow.com/Use-the-Law-of-Attraction

بیشتر بخوانید : استفاده از قانون جذب برای موفقیت شغلی

۵/۵ - (۱ امتیاز)

رشد خودت رو استارت بزن !

درخواست ثبت نام در دوره های امیر شریفی

مشترک شدن
اطلاع رسانی کن
guest
هنگامی که پاسخی داده شود به ایمیل شما پیام ارسال میگردد

1 دیدگاه
جدید ترین
قدیمی ترین بیشترین امتیاز
بازخورد درون خطی
دیدن تمام نظرات
1
0
سوالی دارید؟ بپرسیدx