مراحل رابطه لانگ دیستنس

یک نظر اضافه کنید
18 دقیقه مطالعه

مراحل رابطه لانگ دیستنس را بهتر بشناسید

شروع رابطه از راه دور آنلاین می‌تواند سرگرم کننده و هیجان‌انگیز باشد. اما چالش‌های خود را نیز دارد. برای آماده شدن بهتر برای اتفاقات آینده، به درک بهتری از اینکه یک رابطه از راه دور چیست و چه چیزی نیست کمک می‌کند. دانستن مراحل رابطه لانگ دیستنس در این باره بسیار کمک کننده خواهد بود.

رابطه از راه دور رابطه‌ای عاشقانه با فاصله جغرافیایی بین دو نفر است. وقتی با شخصی در زندگی واقعی ملاقات می‌کنید، احساسی نسبت به آن شخص پیدا خواهید کرد و می‌توانید زبان بدن آنان، نحوه پاسخگویی به سؤالاتتان و رفتار کلی آنان را ببینید. وقتی در کنار فردی هستید، بلافاصله می‌دانید که آیا با او راحت هستید یا خیر.

شروع رابطه از راه دور به صورت آنلاین به این معنی است که ممکن است چندین ماه طول بکشد که بتوانید آنان را ببینید.

در چند ماه اول رابطه جدید خود از راه دور، ایده‌ای در مورد اینکه این شخص کیست و چه احساسی برایتان دارد، ایجاد می‌کنید. اما تا زمانی که آنان را در زندگی واقعی ملاقات نکنید، احساس خواهید کرد که بودن در کنارشان چگونه است.

تنها در این صورت است که می‌توانید تصمیم بگیرید که آیا این شخص فردی است که می‌توانید با او رابطه برقرار کنید، خوش بگذرانید یا دوست بمانید.

مراحل رابطه لانگ دیستنس

در ادامه مراحل مختلف این پیوند را برایتان بیان خواهیم کرد.

شروع رابطه از راه دور

قرار آنلاین راه عالی برای شروع است. این امکان را می‌دهد که به جای اینکه در کجا هستند، روی کسانی که می‌خواهید، تمرکز کنید. همچنین می‌توانید فردی را پیدا کنید که متناسب با مشخصاتتان در نقاط مختلف جهان باشد. اما این می‌تواند نقطه ضعف نیز باشد. برای اینکه رابطه خود را به نتیجه برسانید، باید از راه دور آنها را بهتر بشناسید.

بنابراین آنلاین شدید، پروفایل‌های مختلف را مرور کردید و تعدادی از آن‌ها را انتخاب کردید و از بین آنان، برخی را انتخاب می‌کنید که امیدوارکننده به نظر می‌رسیدند. در 1 نقطه، کسی را پیدا خواهید کرد که با او کلیک می‌کنید. مرحله بعدی شناخت خواهد بود.

آشنایی با یکدیگر در یک رابطه از راه دور

هنگامی که شخص را پیدا کردید، قدم بعدی در مراحل رابطه لانگ دیستنس این است که در مورد آن فرد یاد بگیرید. مشخصات کلی فقط خیلی چیزها را می‌گوید. اکنون بستگی دارد که ببینید آیا با ارزش‌ها، باورها و اهداف زندگی خود هماهنگ هستید یا خیر. برای داشتن رابطه سالم، داشتن علایق مشترک و چیزهای سرگرم کننده برای گفتگو کمک می‌کند.

شناختن فردی در رابطه از راه دور تا حدودی با شناختن فرد در زندگی واقعی متفاوت است. بزرگ‌ترین تفاوت در نحوه برقراری ارتباط است. برای داشتن یک رابطه سالم، داشتن علایق مشترک و چیزهای سرگرم کننده برای گفتگو کمک می‌کند.

مراحل رابطه لانگ دیستنس

مراحل رابطه لانگ دیستنس

در رابطه از راه دور، تنها راه ارتباطی از طریق پیامک، تماس تلفنی یا تماس تصویری است. اما حتی تماس‌های ویدئویی نیز همان بازخوردی را از شخص یا مکالمه‌تان به شما نمی‌دهند که با آن‌ها رو در رو صحبت می‌کنید.

زبان بدن مسئول بخش بزرگی از ارتباطات است. هنگامی که با شخصی به صورت آنلاین صحبت می‌کنید، تصویر کاملی از زبان بدن او دریافت نمی‌کنید، بنابراین بخش بزرگی از اطلاعات گم می‌شود. زمانی که بازخورد زیادی دریافت نمی‌کنید، درک درستی از نحوه انجام مکالمه و هدایت این مکالمه چالش‌برانگیزتر است.

وقتی در حال برقراری ارتباط آنلاین هستید، باید هر آنچه را که می‌خواهید به اشتراک بگذارید با کلمات بگویید. نکته مثبت این است که می‌توانید وقت خود را برای پرسیدن سؤالات درست و همچنین یافتن پاسخ‌های صحیح صرف کنید.

ایده آل سازی

هر چه مدت طولانی‌تری در این مرحله از آشنایی با شخصی آنلاین باشید، ایده آل بیشتری در مورد او ایجاد خواهید کرد. به آن ایده آل سازی می‌گویند. بنابراین، هر چه مدت بیشتری در این مرحله باشید، آرمان گرایی نسبت به طرف مقابل قوی‌تر می‌شود و مواجهه با شخصیت واقعی او در هنگام ملاقات برایتان سخت‌تر خواهد بود.

فرض کنید احساس می‌کنید که رابطه در حال جدی شدن است. در این صورت، کارهایی وجود دارد که باید و نباید انجام دهید که رابطه از راه دور شما کارآمد باشد.

ایجاد رابطه از راه دور

در مراحل رابطه لانگ دیستنس نکته این است که شخصی خاص پیدا کردید و احساسات خود را نسبت به یکدیگر افزایش دادید. بعد از اینکه یکدیگر را بهتر شناختید، وقت ملاقات است. اگر بعد از چند ماه فرصتی برای ملاقات دارید، عالی است. اما اگر فرصتی برای دیدن یکدیگر نداشته باشید چه خواهد شد؟

برای مدتی، باید رابطه خود را از راه دور حفظ کنید. برای اینکه رابطه از راه دور کارآمد باشد، این سه چیز را امتحان کنید:

  • روشن کنید که رابطه از راه دور چیست.
  • یاد بگیرید که به طور مؤثر ارتباط برقرار کنید.
  • برای اینکه مسافت طولانی چقدر طول بکشد و چه زمانی می‌توانید با هم حرکت انجام دهید، برنامه ریزی کنید.

در رابطه سالم از راه دور، زوج‌ها یکدیگر را درک و اغلب در مورد احساسات و وضعیت رابطه خود صحبت می‌کنند. اما همه روابط از راه دور سالم نیستند. بسیاری از زوج‌ها احساس گیر افتادن می‌کنند. آنها دوری را به عنوان بار و مانعی برای روابط خود می‌بینند. پس از مدتی، خود رابطه به یک بار تبدیل می‌شود.

اشتباه رایج

یکی از اشتباهاتی که زوج‌ها در رابطه از راه دور مرتکب می‌شوند، این است که آن را تا حد امکان ادامه می‌دهند. رابطه عاشقانه نیاز به صمیمیت فیزیکی دارد که در ارتباط از راه دور امکان‌پذیر نیست؛ بنابراین، تا زمانی که نتوانید به طور مرتب یکدیگر را ببینید، رابطه عاشقانه شما با مشکل روبرو خواهد شد.

شفاف، باز، و سنگ شکن ارتباط می‌تواند در حفظ ارتباط عاطفی کمک کند و برای مدتی می‌توانید حس ارتباط فیزیکی را از طریق هدایا، بازی‌های آنلاین و اسباب بازی‌های تعاملی حفظ کنید. اما هیچ یک از این چیزها نمی‌تواند جایگزین دیدار حضوری کسی که دوستش دارید را بگیرد.

اگر رابطه از راه دور برای مدت طولانی و بدون نزدیکی فیزیکی ادامه پیدا کند، با مشکلات زیادی روبرو خواهید شد.

حالت آرمانی

در حالت ایده‌آل، زمانی که رابطه از راه دور را شروع کردید، برنامه‌ریزی می‌کردید که رابطه طولانی مدت چقدر طول می‌کشد، چگونه و چند وقت یکبار با هم ارتباط برقرار می‌کنید.

برنامه‌ریزی کرده‌اید که هر چند وقت یک‌بار به همدیگر مراجعه کنید و بین این ملاقات‌ها چه کاری انجام دهید. اگر این کار را نکرده‌اید، می‌توانید در مورد آن با شریک زندگی خود صحبت کنید. در مورد احساسات خود بحث کرده و گزینه‌های خود را ارزیابی و با هم به گام‌های بعدی فکر کنید. همچنین از تصمیم گیری یک‌جانبه خودداری انجام دهید. در عوض، راهی را پیدا کنید که برای هر دو شما مفید باشد.

حرکت با هم پس از یک رابطه طولانی مدت

در این مرحله از مراحل رابطه لانگ دیستنس، چیز جدیدی یاد گرفته‌اید و هنوز همدیگر را دوست دارید. همچنین چند بار ملاقات کردید و اکنون آماده مهاجرت هستید. نقل مکان با هم پس از یک رابطه از راه دور زندگی را تغییر می‌دهد. به تدریج با هم حرکت کنید و یک دوره آزمایشی داشته باشید.

ببینید چگونه به عنوان یک زوج زندگی می‌کنید و چه احساسی دارید که فضای شخصی خود را با این شخص به اشتراک می‌گذارید.

مراحل رابطه لانگ دیستنس

مراحل رابطه لانگ دیستنس و حرکت با هم

 

برای مثال نقل مکان با کسی که در کشور دیگری زندگی می‌کند، قدمی بزرگ است. آشنایی با شخصی آنلاین چیز است. دیدار با یکدیگر مانند رفتن به تعطیلات و تفریح ​​است. اما مهاجرت با هم عمدتاً اگر به کشور دیگری باشد، نیاز به تفکر بیشتری دارد.

زندگی مشترک چندین چالش دارد. این چالش‌ها با چالش‌هایی که ممکن است در طول رابطه طولانی مدت داشته‌اید، متفاوت است. برای مثال، در طول رابطه از ممکن است آرزوی نزدیکی و صمیمیت بیشتر داشته باشید. هنگامی که با کسی زندگی می‌کنید، ممکن است فضای شخصی‌تری بخواهید.

زندگی با هم پس از یک رابطه طولانی مدت

یکی از مراحل رابطه لانگ دیستنس، زمانی است که زوج‌های رابطه‌ای از راه دور تصمیم می‌گیرند که با هم زندگی کنند، تمایل دارند همه چیزهایی را که می‌دانند، پشت سر بگذارند. اگر به کشور دیگری نقل مکان می‌کنید، به معنای پذیرش فرهنگ جدید و سنت‌های جدید مکانی است که به آن مهاجرت می‌کنید. این همچنین به معنای زندگی پشت دوستان، خانواده و کارتان است.

مراحل رابطه لانگ دیستنس

مراحل رابطه لانگ دیستنس و زندگی با یکدیگر

 

معمولاً فردی که برای زندگی به جای شریک زندگی خود نقل مکان می‌کند، زندگی جدیدی را آغاز خواهد کرد. شریک زندگی آنها بخش بزرگی از زندگی جدیدشان می‌شود، زیرا این تنها چیزی است که آنها ممکن است از این مکان بدانند.

این وضعیت ممکن است منجر به این شود که یکی از شرکا زندگی جدید خود را حول رابطه می‌چرخد. اگرچه ممکن است خوب به نظر برسد، اما هر کسی فردی است و فردی به اهداف زندگی شخصی خود نیاز دارد.

راه حل

بنابراین قبل از اینکه کاملاً خود را به چیزی که نمی‌دانید متعهد کنید، می‌توانید برای مدت کوتاهی آن را انجام دهید که یکی از راه‌های موفق شدن است. درست مثل اینکه سه یا چهار ماه قبل از اینکه با هم زندگی کنید، رابطه طولانی مدت داشته‌اید، می‌توانید برای 2-3 ماه زندگی مشترک برنامه ریزی کرده و سپری کنید، اما با یک گزینه و فرصتی برای بازگشت به خانه در صورت نیاز.

این کار این فرصت را می‌دهد که ببینید زندگی واقعی با هم چگونه است و چه حسی دارد. همچنین می‌دانید که انتخابی دارید که بمانید یا به خانه برگردید. داشتن این انتخاب به خودی خود می‌تواند در ایجاد رابطه سالم کمک کند.

عاشق بودن یک چیز است؛ زندگی مشترک تجربه کاملاً متفاوت است. چیزهای کوچک می‌توانند به مشکلات مهم‌تری تبدیل شوند و حتی ممکن است رابطه را نابود کنند. امیدوارم تابه‌حال یاد گرفته باشید که با هم ارتباط برقرار کنید و احساسات خود را به اشتراک بگذارید. همچنین ضروری است که از اشتراک گذاری زمان و مکان با فرد مورد علاقه خود لذت ببرید.

ازدواج بعد از یک رابطه طولانی مدت

در این مرحله از مراحل رابطه لانگ دیستنس باید به خوبی یکدیگر را بشناسید. موارد فوق پایه قوی برای رابطه سالم می‌دهد و شما را برای تشکیل خانواده آماده می‌کند.

اگر ابهامی داشتید، باید در مراحل قبلی به آن رسیدگی می‌کردید. همچنین باید استراتژی خاص و مشخصی برای حل تعارضات و سوءتفاهم‌ها داشته باشید.

ازدواج پیوند قانونی و شخصی است. وقتی مردم ازدواج می‌کنند، قول می‌دهند. این وعده‌ها نشانه تعهد است. تعهد می‌تواند دو طرف را در شرایط سخت کنار هم نگه دارد، حتی زمانی که احساس نمی‌کنید، می‌خواهید با هم باشید.

مشکل تعهد این خواهد بود که ممکن است برای مدت طولانی با هم بمانید، حتی اگر از رابطه خود احساس شادی و رضایت نداشته باشید.

مراحل رابطه لانگ دیستنس

مراحل رابطه لانگ دیستنس و ازدواج

 

برخی از روابط ممکن است باعث شود بدنام، کهنه و خسته کننده باشد. وقتی این اتفاق می‌افتد، این روابط می‌توانند سمی شوند. در حالی که بسیاری از زوج‌ها چنین روابطی را حفظ می‌کنند، اما خودشان به صورت فردی نابود می‌شوند.

وقتی قول‌هایی می‌دهید، ممکن است بهترین نیت را برای عمل به آنان داشته باشید. اما اتفاقاتی در زندگی رخ می‌دهد که شرایط، موقعیت‌ها و روابط را تغییر می‌دهد. اگر با این تغییرات سازگاری نداشته باشید، ممکن است به یک ازدواج ناسالم برسید.

در یک ازدواج سالم، هر فرد باید هویت خود را حفظ کند و در عین حال از اشتراک زمان و مکان با شریک زندگی خود لذت ببرد. مطمئن شوید که هر دوی شما فضای شخصی کافی برای پیگیری اهداف و جاه‌طلبی‌های خود دارید. برای برخی افراد، ازدواج اوج رابطه است. برای دیگران، ازدواج برای رابطه آنها غیر ضروری خواهد بود.

اما صرف نظر از ترجیحتان، یک چیز مسلم است. رابطه باید سالم باشد. یعنی این که به رفاه کلی شما کمک کند که به اهداف زندگی خود برسید.

پایان دادن به رابطه از راه دور

آخرین مرحله در بین مراحل رابطه لانگ دیستنس پایان دادن به آن است. همه زوج‌ها دیر یا زود با مشکل مواجه می‌شوند. تفاوت بین رابطه سالم و سمی، امکان رفع مشکلات به محض ایجاد آنان است. برای انجام این کار، باید تا حدی درک داشته باشید، بتوانید احساسات و نیازهای خود را بیان کنید و همچنین احساسات شریک زندگی خود را بشنوید. بدین ترتیب موفقیت در رابطه امکان‌پذیر است.

در طول اختلافات، زوج‌های متأهل فشار بیشتری را احساس می‌کنند که باید کاری را انجام دهند. این فشار می‌تواند به زوج‌ها انگیزه دهد که به جای جدایی، مسائل را حل کنند. اما همین فشار می‌تواند برای حداقل یکی از شرکا برای تدافعی‌تر شدن کافی باشد.

مراحل رابطه لانگ دیستنس

مراحل رابطه لانگ دیستنس و پایان دادن به رابطه

 

هنگامی که این اتفاق می‌افتد، شریک دیگر با تبدیل شدن به حالت دفاعی نیز به آن پاسخ می‌دهد. اکنون هر یک از شرکا به جای مراقبت از یکدیگر، شروع به مراقبت از خود می‌کنند.

ممکن است بگویید دعوا کردن طبیعی است. اما نرمال به معنای سالم نیست. عادی به این معنی است که بسیاری از زوج‌ها این کار را انجام می‌دهند. مشکل آن مبارزه شما با دشمن است. با یک دوست راه حل پیدا می‌کنید. بنابراین وقتی شریک زندگی خود را به عنوان یک دشمن می‌بینید، این یک پرچم قرمز است.

اگر خود را در یک رابطه مسموم می‌بینید، متأهل یا مجرد. اگر برای ارزیابی مجدد وضعیت رابطه خود وقت بگذارید و ببینید به کجا می‌رود، کمک خواهد کرد. در برخی مواقع داشتن یک گفتگوی باز و صادقانه می‌تواند برای رفع مشکلات کافی باشد.

سخن آخر

از مراحل رابطه لانگ دیستنس خود نهایت استفاده را ببرید. همان‌طور که رابطه توسعه می‌یابد، زمانی را برای آماده شدن برای مرحله بعدی اختصاص دهید. می‌توانید با پرسیدن سؤالات مناسب و یادگیری رایج‌ترین مشکلات این کار را انجام دهید. با شریک زندگی خود می‌توانید راه‌حل‌هایی بیابید و یک رابطه سالم و موفق ایجاد کنید.

دانستن کل سفر یک رابطه از راه دور به ایده روشنی از مرحله فعلی رابطه و اتفاقات بعدی می‌دهد. هر مرحله از رابطه از راه دور پیچ و خم‌های خاص خود را دارد. دانستن اینکه در هر مرحله چه چیزی باید انتظار داشته باشید می‌تواند کمک کند که برای مدیریت صحیح آن و جلوگیری از مشکلات غیر ضروری آماده شوید.

منبع:

 

2.2/5 - (4 امتیاز)

رشد خودت رو استارت بزن !

درخواست ثبت نام در دوره های امیر شریفی

مشترک شدن
اطلاع رسانی کن
guest
هنگامی که پاسخی داده شود به ایمیل شما پیام ارسال میگردد

0 نظرات
بازخورد درون خطی
دیدن تمام نظرات
0
سوالی دارید؟ بپرسیدx