99 نقل قول اعتماد به نفس برای تقویت شجاعت شما

یک نظر اضافه کنید
28 دقیقه مطالعه

99 نقل قول اعتماد به نفس برای تقویت شجاعت شما

آیا با داشتن اعتماد به نفس برای دنبال کردن رویاهای خود و غلبه بر ترس های خود مشکل دارید؟ نقل قول های زیر به شما کمک می کند تا باوری را که به خود دارید تقویت کنید.

اعتماد به نفس شما می تواند شما را بسازد یا شکست دهد. اعتماد به نفس عامل تعیین کننده ای است که به شما امکان می دهد بی وقفه برای اهداف خود بدون تسلیم شدن تلاش کنید. در عین حال، کمبود اعتماد به نفس می تواند منجر به عدم توانایی در زندگی کامل شود.

«از آنجایی که شخص به خود ایمان دارد، سعی نمی‌کند دیگران را متقاعد کند. چون انسانی که از خودش راضی است، نیازی به تایید دیگران ندارد. زمانی که شخص خودش را می ‌پذیرد، تمام دنیا او را می ‌پذیرند.»

لائوتسه

اعتماد به نفس به شما کمک می کند پس از یک شکست دردناک دوباره روی پای خود بایستید. اعتماد به نفس شما را تشویق می‌ کند تا در مواقع چالشبر ‌انگیز فرصت ‌های پنهان را ببینید. حتی بیشتر از این، اعتماد به نفس به شما شجاعت لازم را می دهد تا فراتر از مسیرهای شناخته شده قدم بردارید.

نقل قول های اعتماد به نفس به شما کمک می کند تا اعتماد به نفس خود را افزایش دهید.

مشکل در بهبود و حفظ اعتماد به نفس شماست. انجام این کار می تواند بسیار چالش برانگیز باشد و اغلب با شکست های زیادی همراه است؛ اما همچنین مهم است که به خود یادآوری کنید که هیچ کس با اعتماد به نفس متولد نمی شود. در عوض، اعتماد به نفس و اعتماد به نفس به تدریج از طریق تجربیاتی که باورهای شما را تأیید می کند، ایجاد می شود.

99 نقل قول اعتماد به نفس برای تقویت شجاعت شما

99 نقل قول درباره اعتماد به نفس برای تقویت شجاعت شما

اگر احساس اعتماد به نفس ندارید، نگران نباشید. شما قطعا تنها فردی نیستید که این مشکل را دارد. آنچه در مورد نویسندگان زیر زیبا است این است که آنها خودشان باید یاد می گرفتند که چگونه کاملاً از خود قدردانی کنند و به افرادی شجاع تبدیل شوند. آنها در مسیر تسلط بر اعتماد به نفس، درس های ارزشمندی را آموختند که روی کاغذ آوردند. از خواندن نقل قول های زیر برای اعتماد به نفس لذت ببرید.

در ادامه مجموعه ای از نقل قول های اعتماد به نفس را خواهيد ديد

1. «باور کن که می توانی و نیمی از راه را هم طی کرده ای.»

تئودور روزولت

2. «خودت را باور کن! به توانایی هایت ایمان داشته باش! بدون اعتماد متواضعانه و معقول به قدرت خود، نمی توانی موفق یا شاد باشی.»

نورمن وینسنت پیل

3. «به خودت خوب نگاه کن. منبعی از قدرت وجود دارد که اگر متوجهش باشی، همیشه سرافراز خواهد شد.»

مارکوس اورلیوس

4. «راه افزایش اعتماد به نفس این است که کاری را انجام دهید که از آن می ترسید و سابقه ای از تجربیات موفق را پشت سر بگذارید.»

ویلیام جنینگز برایان

5. «منتظر نباشید تا همه چیز درست شود. یقینا چنین روزی هرگز فرا نمی رسد. همیشه چالش ها، موانع و شرایط کمتر از ایده آل وجود خواهد داشت. پس همه چیز در حال حاضر آغاز شده است. با هر قدمی که برمی ‌داری، قوی ‌تر، ماهرتر و بزرگ تر، با اعتماد به نفس بیشتر و موفق ‌تر می ‌شوی.»

مارک ویکتور هانسن

6. «یک چشم انداز روشن، با پشتوانه برنامه های مشخص، به شما احساس فوق العاده ای از اعتماد به نفس و قدرت شخصی می دهد.»

برایان تریسی

99 نقل قول اعتماد به نفس برای تقویت شجاعت شما

7. «اعتماد به نفس یک جنگجو، اعتماد به نفس یک انسان معمولی نیست. انسان معمولی در چشم بیننده به دنبال اطمینان است و آن را اعتماد به نفس می نامد. جنگجو در چشم خود به دنبال عیب و نقص است و آن را فروتنی می نامد. یک انسان معمولی به همنوعان خود گره خورده است، در حالی که جنگجو فقط به بی نهایت وابسته است.»

کارلوس کاستاندا

8. «زمانی که خودمان را باور کنیم، می‌توانیم کنجکاوی، شگفتی، لذت خود به خود یا حتی هر تجربه ‌ای که روح انسان را به تعالی برساند، حس کنیم.»

EE Cummings

9. «یکی از کلیدهای مهم موفقیت اعتماد به نفس است. یک کلید مهم برای اعتماد به نفس، آمادگی است.»

آرتور اش

10. «من این شانس را داشتم که هر اشتباه ممکنی را مرتکب شوم و راهی برای بهبودی پیدا کنم. زمانی که متوجه شدید زندگی پس از اشتباهات وجود دارد، اعتماد به نفسی به دست می آورید که هرگز از بین نمی رود.»

باب شیفر

11. «شاید شما تنها کسی باشید که به خودتان ایمان دارد، اما کافی است. فقط یک ستاره لازم است تا یک جهان از تاریکی را روشن کند. هرگز تسلیم نشوید.»

ریشل ای. گودریچ

12. «لحظه ای که شک می کنید که آیا می توانید پرواز کنید، دیگر هرگز قادر به انجام آن نیستید.»

جی ام باری

13. «غلبه بر ترس سریع ترین راه برای به دست آوردن اعتماد به نفس است.»

روی تی بنت

14. «به محض اینکه به خود اعتماد کنید، می دانید چگونه زندگی کنید.»

یوهان ولفگانگ فون گوت

15. «من تنها یک فرد هستم، اما خودم را دارم. من نمی توانم همه چیز را انجام دهم، اما می توانم کاری انجام دهم؛ و چون نمی توانم همه کارها را انجام دهم، از انجام کاری که می توانم امتناع نخواهم کرد.»

ادوارد اورت هیل

99 نقل قول اعتماد به نفس برای تقویت شجاعت شما

16. «من متقاعد شده ام که حسود، عصبانی، تلخ و خودخواه اولین کسانی هستند که به بالای کوه می روند. یک فرد با اعتماد به نفس از سفر و همچنین از افرادی که در طول مسیر ملاقات می کند لذت می برد و زندگی را به عنوان یک رقابت نمی بیند.»

شانون ال. توسکا

17. «اگر خودمحور بودن به این معنی است که به کاری که انجام می دهم و به هنر یا موسیقی خود اعتقاد دارم، از این نظر می توانید من را اینگونه صدا کنید. من به کاری که انجام می دهم اعتقاد دارم و از گفتن آن ترسی ندارم.»

جان لنون

18. «اعتماد به نفس و اعتقاد به ارزش خود برای دستیابی به پتانسیل خود ضروری است.»

شریل سندبرگ

19. «اگر به خود اعتماد نداشته باشید، دو بار در مسابقه زندگی شکست خورده اید. با اعتماد به نفس، شما حتی قبل از شروع بازی پیروز شده اید.»

مارکوس تولیوس سیسرو

20. «در هر لحظه ما به آنچه برای سفر خود لازم است کاملاً مجهز هستیم.»

استیو مارابولی

21. «از مقایسه خود با دیگران دست بردارید. اگر آنها در چیزی خوب هستند، شما نیز در چیز دیگری خوب هستید. اعتماد به نفس با توانایی های خود شما در مقابل توانایی های دیگران سنجیده نمی شود، بلکه با نیازهای خودتان سنجیده می شود.»

استیون ریچاردز

22. «به آنچه در درون خودت وجود دارد وفادار باش.»

آندره ژید

23. «هر چه بیشتر به خودت ایمان داشته باشی، دنیا هم بیشتر به تو ایمان دارد.»

عیسی زاپاتا

24. «موفقیت اغلب توسط کسانی به دست می آید که نمی دانند شکست اجتناب ناپذیر است.»

کانال کوکو

99 نقل قول اعتماد به نفس برای تقویت شجاعت شما

25. «همه ما پتانسیل فوق ‌العاده‌ای داریم و همه ما دارای نعمت هایی هستیم. با این حال، تنها چیزی که همه ما را عقب نگه می دارد نداشت اطمینان به خود است. این فقدان اطلاعات فنی نیست که ما را عقب نگه می دارد، بلکه بیشتر کمبود اعتماد به نفس است.»

رابرت تی کیوساکی

26. «زندگی برای هر زن و مردی سخت، دشوار و یک مبارزه همیشگی است و شهامت و قدرت عظیم می طلبد. بیش از هر چیز، شاید، موجوداتی که ذهشنان راهبر زندگیشان است مانند ما، نیاز به اعتماد به خود دارد. بدون اعتماد به نفس، ما مانند نوزادان در گهواره هستیم.»

ویرجینیا وولف

27. «اگر نمی توانید به معجزات ایمان داشته باشید، پس خود را باور کنید. وقتی چیزی به اندازه کافی بد می‌خواهید، اجازه دهید آن انگیزه شما را مجبور به تحقق آن کند. گاهی اوقات به دیوارهای آجری برخورد می کنید که برای آزمایش شما در آنجا قرار می گیرند. راهی برای دور زدن آنها پیدا کنید و روی رویای خود متمرکز بمانید. خواستن توانستن است.»

ایزابل لوپز

28. «اگر رویایی دارید، فقط آنجا ننشینید. شجاعت داشته باشید تا باور کنید که می توانید موفق شوید و برای تحقق آن از هیچ تلاشی دریغ نکنید.»

دکتر روپلین

29. «اعتماد به این است که بدانید شما چه کسی هستید و اصلا آن را به دلیل دیدگاه دیگران درباره خودتان تغییر ندهید. بدانید که نظر آنها واقعیت شما نیست.»

شانون ال. توسکا

30. «به عبارت دیگر، نیاز به خودفریبی عمدی، از جمله تلاش مداوم برای سرکوب یا مسدود کردن احتمالات ناخوشایند و افکار «منفی» دارد. افراد واقعاً دارای اعتماد به نفس، یا کسانی که به نوعی با دنیا و سرنوشت خود در آن صلح کرده اند، نیازی به تلاش برای سانسور یا کنترل افکار خود ندارند.»

باربارا ارنرایش

31. «انسان برای رویارویی موفقیت آمیز با واقعیت و برای پیگیری و دستیابی به ارزش هایی که زندگی اش لازم است به عزت نفس نیاز دارد. او باید از کارایی و ارزش خود مطمئن باشد.»

آین رند

32. «به خودتان ایمان داشته باشید و بدانید این شما را قوی تر از آن چیزی می کند که تصورش را بکنید.»

سارا دسن

99 نقل قول اعتماد به نفس برای تقویت شجاعت شما

33. «هیچ کس تا به حال به هیچ چیز قابل توجهی دست پیدا نکرده است مگر اینکه گروهی از منتقدان در حاشیه ایستاده باشند و توضیح دهند که چرا نمی توان آن را انجام داد.»

دونالد ترامپ

34. «تو برای یک زندگی معمولی یا متوسط افریده نشدی.»

استیو مارابولی

35. «من کارت هایی که به من داده شد را بازی نکردم. کارت ها را عوض کردم.»

کانیه وست

36. «بدترین دشمن خلاقیت، شک و تردید به خود است.»

سیلویا پلات

37. «چرا باید نگران این باشیم که دیگران در مورد ما چه فکری می کنند، آیا به نظرات آنها بیشتر از نظرات خود اعتماد داریم؟»

بریگام یانگ

38. «با درک توانایی های بالقوه خود و اعتماد به نفس به توانایی های خود، می توان دنیای بهتری ساخت.»

دالایی لاما چهاردهم

39. «برای قهرمان شدن، اصلاً نباید منیت داشته باشید. شما نباید به عنوان یک موجودیت جداگانه وجود داشته باشید. باید خودت را به مسابقه بسپاری اگر تیمتان، ماشینتان، کفش‌ هایتان، لاستیک ‌هایتان نباشد، شما چیزی نیستید. اعتماد به نفس و خودآگاهی را با خودخواهی اشتباه نگیرید.»

گارث استین

40. «خودتان را باور کنید. شما شجاع ‌تر از آن چیزی هستید که فکر می ‌کنید، با استعدادتر از آنچه می‌دانید و توانایی بیشتری از آنچه تصور می ‌کنید هستید.»

روی تی بنت

41. «افرادی که خود را دوست دارند بسیار دوست داشتنی، سخاوتمند و مهربان هستند. آنها اعتماد به نفس خود را از طریق فروتنی، بخشش و فراگیری ابراز می کنند.»

سانایا رومن

42. «به خودت شک نکن، زیرا کسانی که از خودشان متنفر هستند این گونه هستند.»

تورکوآمینک _

99 نقل قول اعتماد به نفس برای تقویت شجاعت شما

43. «هرچه عزت نفس شما ضعیف تر باشد و اعتماد به نفس شما پایین تر باشد، احساسات منفی راحت تر می توانند بر حس خوب معمولی غلبه کنند.»

جولیان شورت

ادگار آلن پو

44. «بهترین میله برق گیر برای محافظت از شما ستون فقرات خودتان است (خودتان منجی خودتان هستید).»

رالف والدو امرسون

45. «هیچ کس حقیقت شما را جز شما نمی داند. اگر به خود مطمئن باشید، هیچ کس و هیچ (چیزی) نمی تواند شما را مردد کند.»

بریتنی بورگاندر

46. «شما مهم ‌تر از چیزی هستید که فکر می ‌کنید، شجاع ‌تر هستید، دوست ‌داشتنی‌ تر و حتی باهوش ‌تر از آن چیزی هستید که فکر می‌کنید. آنچه را که فکر می کنید ارتقا دهید.»

الهه مبارک

47. «مهم ترین نکته ای که باید در ایجاد اعتماد به نفس به خاطر بسپاریم این است که مسئولیت آنچه هستیم را بپذیریم. این به ما قدرت می دهد. وقتی مسئولیت کامل خود را بر عهده بگیریم، می توانیم هر چیزی را تغییر دهیم، هر کاری انجام دهیم و هر چیزی باشیم.»

راشل برمنگام

48. «وقتی مردم زیادی به ترس هایشان توجه می ‌کنند، انرژی و انگیزه خود را از دست می ‌دهند. فقدان اعتماد به نفس آن‌ها به بی‌ عملی تبدیل می‌شود که سطح اعتماد را بیش از پیش کاهش می ‌دهد.»

رابرت گرین

49. «به خود، توانایی ها و پتانسیل های خود ایمان داشته باشید. هرگز اجازه ندهید شک و تردید به خود شما را در بند نگه دارد. تو لایق تمام آرزوها و امیدهایت هستی.»

روی بنت

50. «به خودت ایمان داشته باش، بقیه مسائل خوشان حل می شوند. به توانایی های خود ایمان داشته باشید، سخت کار کنید و هیچ کاری وجود ندارد که نتوانید انجام دهید.»

محسن جمیل

51. «در هسته قلب خود، شما کامل و خالص هستید. هیچ کس و هیچ چیز نمی تواند آن را تغییر دهد.»

آمیت ری

99 نقل قول اعتماد به نفس برای تقویت شجاعت شما

52. «احساس حقارت و بی کفایتی در رسیدن به آرزوهای شما اختلال ایجاد می کند، اما اعتماد به نفس منجر به خودشناسی و موفقیت می شود.»

نورمن وینسنت پیل

53. «افکار مثبت همیشه در ذهن پر از افکار منفی غرق می شوند. خودت را باور کن! زیرا هر تفاوت کوچکی که ممکن است ایجاد کنیم یا نکنیم، در درازمدت تأثیر بیشتری ایجاد می‌کند.»

شاهنشاه حافظ خان

54. «اعتماد به نفس اولین شرط لازم برای کارهای بزرگ است.»

ساموئل جانسون

55. «یک فرد واقعاً با اعتماد به نفس نیازی به غرور ندارد.»

امی کادی

56. «چیزهای بسیار مهم تری وجود دارد که باید در مورد آنها نگران باشید تا اینکه چگونه توسط اطرافیان قضاوت می شوید.»

دنیس لیهان

57. «اعتماد به نفس یک عنصر زندگی است که برای موفقیت و کامل بودن ضروری است. شاید این تنها مهم ترین خصیصه ای باشد که افراد به ظاهر متوسط را قادر می سازد تا هر آنچه می توانند انجام دهند و به رویاهایشان تبدیل شوند؛ و خبر خوب این است که می توان آن را یاد گرفت. هیچ کس مجبور نیست یک عمر از اعتماد به نفس پایین رنج ببرد.»

استیو گودیر

58. «هیچ کس در مورد انسانی که نسبت به خودش باور ندارد، حس خوبی ندارد.»

آنتونی ترولوپ

59. «اعتماد به نفس من از این واقعیت ناشی می شود که ابعاد مختلف وجودی خودم را کشف کرده ام. شایسته نیست خودم را از آنچه هستم کوچک تر نشان دهم.»

ادیت سودرگران

سارا کی

60. «چرا با کپی کردن و تلاش برای اینکه شخص دیگری باشید از هدف مورد نظر خود فرار کنید؟»

سوزی قاسم

61. «آیا می دانید چه چیزی یک نفر را زیبا می کند؟ اعتماد به نفس. این اعتماد به نفس است که افراد را جذب می کند. این چیزی است که همه به دنبال آن هستند.»

دانیال نیری

62. «تعریف شخصی من از اعتماد به نفس این است که باور کنم ستارگان منظومه شمسی واقعاً شما را تماشا می کنند و تشویق می کنند.»

جانی دنت جونیور

99 نقل قول اعتماد به نفس برای تقویت شجاعت شما

63. «سال ‌هاست که از خودت انتقاد می‌کنی و نتیجه ‌ای نداشته است. سعی کنید خودتان را تأیید کنید و ببینید چه اتفاقی می ‌افتد.»

لوئیز هی

64. «اعتماد به نفس مسری است.»

استیون ریچاردز

65. «با اعتماد به خود، با همراه بودن در کنار خود، اعتماد به نفس و شهود خود را به دست می آورید. باید به خود اعتماد کنید، مخصوصاً در اوایل مسیر، جایی که در میان اضطراب و شک و تردید به خود، باید یک حس واقعی از تخیل و خاطرات شما در راه رفتن و پشم جمع کردن، زیر پا گذاشتن تپه ها، پرسه زدن در همه جا وجود داشته باشد. به آنها اعتماد کنید. به پاهای خود نگاه نکنید تا ببینید آیا آن را درست انجام می دهید یا خیر. فقط پیش بروید.»

آن لاموت

66. «به یاد داشته باشید که برای شخصیتتان ارزش قائل شوید. باور کنید ارزش دوست داشته شدن را دارید و هرگز قانع نشوید.»

لیا دی سزار

67. «آنها همیشه به شما خواهند گفت که نمی توانید کاری را که می خواهید انجام دهید، اما حقیقت این است که می توانید کاری را که می خواهید انجام دهید. فقط باید به خودت ایمان داشته باشید. معمولا بعضی می خواهند شما را پایین بیاورد، اما مطمئن باشید شما می توانید به قله های موفقیت برسید.»

باب مارلی

68. «نقایص خود را در آغوش بگیرید زیرا ما انسان ها ربات نیستیم.»

لورین مورگان-ریچاردز

69. «انسان بدون اعتماد به نفس نمی تواند مستقل باشد و افرادی که به شریک زندگی خود وابسته هستند همیشه ناراحتی ایجاد می کنند.»

ریو موراکامی

70. «وقتی معلمان به توانایی های شما شک دارند، به آنها نشان دهید که چقدر اشتباه می کنند.»

آس آنتونیو هال

71. «تسلیم نکردن خود به توصیه های مبتکرانه یا دلسوزانه ناامیدکننده ای که انسان را وادار می کند خود را به مرده ای متحرک بدل سازد، به شجاعت نیاز دارد؛ اما از این موضوع نمی توان نتیجه گرفت که هرکس سرشار از اعتماد به نفس بود، شجاعت بیشتری نسبت به انسانی دارد که تسلیم ناامیدی شده است.»

سورن کی یرکگارد

99 نقل قول اعتماد به نفس برای تقویت شجاعت شما

72. «هر گونه بی حوصلگی را نادیده بگیرید، هر گونه از دست دادن اعتماد به نفس را نادیده بگیرید، هر شک یا سردرگمی را نادیده بگیرید. با ایمان به عشق، صلح و هماهنگی و موفقیت های بزرگ حرکت کنید. به یاد داشته باشید که شادی برای شما غریبه نیست. شما برنده هستید و قوی هستید. عشق. اول عشق بورز، همیشه عشق بورز، برای همیشه عشق بورز.»

آن رایس

73. «شما قدرت درمان زندگی خود را دارید و باید این را بدانید. ما اغلب فکر می کنیم که درمانده هستیم، اما اینطور نیست. ما همیشه قدرت ذهن خود را داریم. باور داشته باشید و آگاهانه از قدرت خود استفاده کنید.»

لوئیز ال هی

74. «ما به اعتماد به نفس نیاز نداریم، ما به اعتماد به خدا نیاز داریم.»

جویس مایر

75. «خودت را تشویق کن، به خودت ایمان داشته باش و خودت را دوست داشته باش. هرگز شک نکن که کی هستی.»

استفانی لاهارت

76. «ایگو به این فکر است که شما همه پاسخ ها را دارید. در مقابل اعتماد به نفس این است که بدانی جواب ‌ها را نداری، اما کاملاً مطمئن باشی که می ‌توانی آن ‌ها را پیدا کنی.»

مگی استیفواتر

77. «عزت نفس ما چه پایین باشد چه زیاد بر افکار، روابط، حرفه و زندگی اجتماعی ما تأثیر دارد. وقتی در جهت درست هدایت شود، اعتماد به نفس کافی برای خروج از منطقه امن خود و کشف احتمالات جدید پیدا خواهید کرد.»

دکتر پرم جاگیاسی

78. «الگوها فقط کاربرد محدودی دارند؛ زیرا هیچ کس به اندازه شما نقشی مهم، بالقوه و قدرتمند و کلیدی در زندگی و دنیای شما ندارد.»

رشید اوگونلارو

79 «وقتی «پاکی» را که حقیقتی است در مورد خودتان بیان می کنید، عشقی به خود احساس می کنید که با احترام به خود، عزت نفس و اعتماد به نفس بروز می کند.»

دکتر ته یون کیم

80. «انسان همان چیزی است که به آن اعتقاد دارد پس خود را باور داشته باشید.»

دکتر آمیت آبراهام

99 نقل قول اعتماد به نفس برای تقویت شجاعت شما

81. «موقعیت های خاص نیاز به رویکرد جدی دارند. یکی از این موارد زمانی است که در یک محیط عجیب و غریب قرار می گیرید، معمولاً جایی که احساس می کنید نسبت به خود مطمئن نیستید. تعجب خواهید کرد که چگونه، اگر با اعتماد به نفس راه بروید، مردم این را نشانه ای از اعتماد به نفس می بینند، با این حال شاید از درون می لرزید، اما از ظاهر راه رفتن یک شخصیت جدی را دارید.»

استیون ریچاردز

82. «اعتماد به نفس واقعی شجاعت پذیرا بودن و استقبال از تغییر و ایده های جدید بدون توجه به منبع آنها است. اعتماد به نفس واقعی در یک عنوان، یک کت و شلوار گران قیمت، یک ماشین فانتزی یا یک سری خرید منعکس نمی شود. بلکه در ذهنیت شما منعکس می شود: آمادگی شما برای رشد.»

کارول اس. دوک

83. «شما همیشه با خودتان هستید، بنابراین می شود گاهی از کنار دیگران بودن هم لذت برد.»

دایان فون فورستنبرگ

84. «ذهن من ممکن است هوشیار باشد، اما اعتماد به نفسم بالاست.»

حبیب آکنده

85. «اگرچه لباس ‌ها ممکن است زن را نسازند، اما مطمئناً تأثیر زیادی بر اعتماد به نفس او دارند که به اعتقاد من، باعث می‌شود زن باشد.»

مری کی اش

86. «اعتماد به نفس شما به سادگی بخشی از مغز شما است که به شما می گوید آیا باید چیزی متفاوت یا جدید را امتحان کنید یا به خود ایمان داشته باشید یا نه.»

استیون ریچاردز

87. «یک فرد شایسته و با اعتماد به نفس درباره هیچ چیز حسادت نمی کند. حسادت همیشه یکی از علائم ناامنی روانی است.»

رابرت ای. هاینلین

88. «هنگامی که احساس خوبی نسبت به خود دارید، اولین بذر را برای تقویت اعتماد به نفس کاشته اید.»

استیون ریچاردز

89. «از دست دادن اعتماد به نفس به معنای از دست دادن اعتماد به خود است.»

سیمون دوبوار

99 نقل قول اعتماد به نفس برای تقویت شجاعت شما

90. «این آسان است که به شخص دیگری باور داشته باشید، بخش سخت این است که خود را باور کنید.»

سندش

91. «از صرف زمان زیاد برای اثبات آنچه می ‌دانید به افرادی که واقعاً مهم نیستند، دست بردارید. این فقط باعث می شود شما ناامن و فاقد اعتماد به نفس به نظر برسید.»

کارن ای. کوینون میلر

92. «با اعتماد به نفس، خودآموزی و انضباط شخصی می توانید در هر زمینه ای که انتخاب کرده اید تسلط داشته باشید.»

لیلا گیفتی آکیتا

93. «کلید احساس اعتماد به نفس این است که همیشه به ندای درونی خود گوش دهید؛ و بدانی که شخصیت واقعی از یاقوت گرانبهاتر است.»

جفری هالند

94. «افراد زیادی به دلیل عدم اعتماد به نفس ساده ترین تردیدهای خود را عادی جلوه می دهند.»

سیمون ویل

95. «اعتماد به نفس واقعی به این نیست که چه چیزی از کسی برای بازگرداندن خود می گیرید، بلکه این است که چه چیزی را به منتقدان خود پس می دهید زیرا آنها بیشتر از شما به آن نیاز دارند.»

شانون ال. توسکا

96. «خودت را باور کن. عدم اعتماد به نفس منجر به این قضاوت می شود که شما به اندازه کافی برای کار خود خوب نیستید.»

دکتر روپلین

97. «وقتی ایگو را حذف می‌کنیم، با آنچه واقعیت وجودی ما است باقی می ‌مانیم. آنچه جایگزین ایگو می شود فروتنی است. در حالی که ایگو ظاهر ماجراست، این نوع اعتماد به نفس می تواند در ظاهر خوب جلوه کند. وقتی ایگو برود اعتماد به نفس به دست آمده است. یکی در حال مراقبت از شماست، دیگرید در حال روشن کردن مسیر.»

رایان هالیدی

98. «بیشتر مردم همانقدر خوشحال هستند که اعتماد به نفسشان به آنها اجازه می دهد.»

شانون ال. توسکا

99. «لبخند بزن، زیرا همه افراد فاقد اعتماد به نفس هستند و بیش از هر چیز دیگری لبخند به آنها اطمینان می دهد.»

آندره موروا

امیدوارم از این مجموعه نقل قول های اعتماد به نفس لذت برده باشید. چه ترفندهایی به شما کمک می کند تا عزت نفس خود را افزایش دهید؟

پیروز باشيد!

منبع:

  • http://www.planetofsuccess.com/blog/2019/self-proof-quotes
5/5 - (1 امتیاز)

رشد خودت رو استارت بزن !

درخواست ثبت نام در دوره های امیر شریفی

مشترک شدن
اطلاع رسانی کن
guest
هنگامی که پاسخی داده شود به ایمیل شما پیام ارسال میگردد

0 نظرات
بازخورد درون خطی
دیدن تمام نظرات
0
سوالی دارید؟ بپرسیدx