زندگینامه ژولیو سزار – فوتبالیست

نظرات 2
10 دقیقه مطالعه

زندگینامه ژولیو سزار - فوتبالیست

پادکست زندگینامه ژولیو سزار فوتبالیست

بیوگرافی ژولیو سزار (زندگینامه ورزشکاران)

بعضی از بازیکنان فوتبال هستند که با وجود آن که بهترین بازیکن جهان یا اروپا لقب نگرفته اند و یا این که با تیم ملی خودشان به موفقیت چندانی دست پیدا نکرده اند، اما بدجور در ذهن علاقه مندان به فوتبال قرار می گیرند. روزگاری نه چندان دور وقتی هنوز لیگ ایتالیا کیفیت بالای خودش را از دست نداده بود و دیدارهای این لیگ یکی از زیباترین مسابقات ورزشی جهان را رقم می زد، بینندگان زیادی بودند که با نگاه کردن بازی تیم های محبوبشان از تلویزیون به وجد می آمدند.

تیم هایی چون اینتر و میلان در این بین به خاطر در اختیار داشتن بازیکنان برزیلی و آرژانتینی محبوب بازی فوق العاده ای را از خود نشان می دادند و همین سبب می شد تا علاقه مندان بسیاری بازی این تیم ها را دنبال کنند. بازیکنانی مختلف که هر کدام به نوعی و بنا به دلیل خاصی در ذهن ما جای دارند و هیچ موقع آن ها را فراموش نخواهیم کرد.

ژولیو سزار یکی از همین بازیکنان است. شاید سزار بهترین دروازه بان جهان نباشد، در حقیقت اگر بخواهیم ۱۰ دروازه بان برتر دوره ی خودش را هم انتخاب کنیم او باز هم در این لیست قرار نخواهد گرفت؛ اما بازی در تیم محبوب اینتر میلان سبب شده بود تا ژولیو سزار نیز به یک بازیکن دوست داشتنی تبدیل شود. دوستان عزیز سایت پرورش افکار با همراه باشید تا به اتفاق یکدیگر نگاهی به زندگی نامه ژولیو سزار این بازیکن محبوب بیندازیم.

دوران کودکی و نوجوانی ژولیو سزار

ژولیو سزار فوتبال حرفه ای را از همان سنین کودکی آغاز کرد. جایی که تنها با ۱۲ سال سن توانست به تیم نوجوانان فلامینگوی برزیل راه پیدا کند و در آن جا به بازیکن محبوب این باشگاه تبدیل شود. ژولیو که در ۳ سپتامبر سال ۱۹۷۹ و در دوکی دی کاشیس برزیل به دنیا آمده، از همان ابتدا توانست به بازیکن ثابت فلامینگو تبدیل شود. او پله های پیشرفت را یکی پس از دیگری طی کرد تا در نهایت توانست به سطح اول فوتبال برزیل برسد.

در این میان نمی توان از مشکلات مالی زیادی که با آن ها دست و پنجه نرم می کرد، چشم پوشی نمود؛ با این حال ژولیو به هر صورتی که بود خودش را به تمرینات باشگاه می رساند و بعد از تمرین با کار کردن، سعی می کرد پولی را برای خانواده کمک خرج خانواده و هم کرایه ی اتوبوس خود را تا محل تمرین باشگاه به دست آورد.

ژولیو سزار

آغاز فعالیت حرفه ای

زندگی هر یک از فوتبالیست های برزیلی می تواند به فیلم یا کتاب تبدیل شود و مطمئن باشید آن اثر به یکی از پرفروش ترین محصولات سال تبدیل خواهد شد. داستان سختی های بسیاری که این بازیکنان متحمل شده اند تا خودشان را به سطح اول فوتبال برسانند با وجود آن که دردناک است، اما پایانی خوش دارد و به خوبی به ما نشان می دهد که تلاش و کوشش تا چه اندازه می تواند در رسیدن انسان به مراتب والای زندگی تاثیرگذار باشد.

ژولیو سزار هم با تحمل سختی های بسیار زیاد بالاخره قراردادی حرفه ای را با باشگاه فلامینگو برزیل به ثبت رساند. قراردادی که هم او و هم خانواده اش را از فشارهای روحی – روانی خارج کرده بود. ژولیو سزار از سال ۱۹۹۸ در ترکیب فلامینگو به میدان رفت و در مدت بیش از ۷ سال حضور در این تیم ریشه دار، ۱۳۰ بازی را به انجام رساند. عملکرد فوق العاده در ترکیب تیم فلامینگو باعث شد تا پیشنهادهای بسیاری را از باشگاه های معتبر اروپایی دریافت کند. باشگاه هایی که بعضی از آن ها در لیگ اول کشورشان بودند و برخی در دسته های پایین تر؛ اما حاضر بودند برای به خدمت گرفتن ژولیو مبلغی بیشتر از تیم های به اصطلاح لیگ برتری هزینه کنند. ژولیو سزار ترجیح داد بین پول و پیشرفت، مسیر پیشرفت را انتخاب کند و به تیم کیه وو ایتالیا پیوست.

عملکرد مناسب ژولیو سزار در کیه وو نظر سرمربی وقت و هم چنین سران باشگاه اینتر میلان را نسبت به این بازیکن جلب کرد. ژولیو سزار دروازه بانی بود که به راحتی گل نمی خورد، از پس تک به تک ها بر می آمد و در نهایت مهارت خاصی در گرفتن پنالتی ها داشت. همین دلیل باعث شد تا اینتری ها به هر قیمتی که شده او را به خدمت بگیرند و در نهایت ژولیو سزار با امضای قراردای سه ساله، در سال ۲۰۰۵ به یکی از قدیمی ترین باشگاه های فوتبال دنیا پیوست.

عملکرد فوق العاده ی ژولیو سزار در فوتبال ایتالیا سبب شد تا او در سال ۲۰۰۹ جایزه ی بهترین بازیکن فوتبال برزیل را دریافت کند؛ جایزه ای که از اهمیت فوق العاده ای برخوردار است و با حاشیه های فراوان به دست سزار رسید. سزار برای هفت فصل در اینتر حضور داشت و در مجموع ۲۲۸ بازی را هم برای این تیم انجام داد. او اگرچه دروازه بان قرص و محکمی نبود، اما به طور کلی توانسته بود رضایت کادر فنی و هواداران اینتر میلان را به دست آورد و همیشه در ترکیب اصلی تیم خود قرار بگیرد.

قرارداد ژولیو سزار در سال ۲۰۱۲ با اینتر به پایان رسید و او که دوران افت فوتبال خود را سپری می کرد به کوئینز پارک رنجرز در لیگ انگلیس پیوست، اما در دو فصل حضور خود در این باشگاه عملکرد مناسبی را به نمایش نگذاشت و در نهایت به صورت قرضی به تیم تونتو پیوست که در لیگ آمریکا بازی می کند. در آمریکا نیز موفق نبود و در پایان با سه فصل حضور در بنفیکا و سپس بازگشت به تیم اسبق خود یعنی فلامینگو به فوتبال خود پایان داد.

بیوگرافی ژولیو سزار

زندگی خصوصی ژولیو سزار

سوزانا وارنر، مدل و بازیگر مشهور برزیلی همسر ژولیو سزار می باشد. آن ها دو فرزند با نام های کاوت و جولیا دارند و سال هاست که زندگی خوب و صمیمانه ای را با یکدیگر سپری می کنند. نکته ی جالب تر در مورد همسر سزار آن است که او دو سال از ژولیو بزرگ تر است.

عکس های ژولیو سزار

ژولیو سزار

زندگینامه ژولیو سزار

ژولیو سزار

ژولیو سزار

بیوگرافی ژولیو سزار

ژولیو سزار

افتخارات ورزشی ژولیو سزار

ژولیو سزار همواره در طول دوران ورزشی خود به افتخارات زیادی دست پیدا کرده که مهم ترین آن ها با تیم اینتر میلان رقم خورده است. او در فصل ۲۰۰۹-۲۰۱۰ موفق شد به همراه اینتر به قهرمانی در رقابت های چمپیونز لیگ برسد و ۵ بار هم سری A را کسب کرد. سه قهرمانی در جام حذفی ایتالیا و هم چنین قهرمانی در جام باشگاه های جهان از مهم ترین افتخارات باشگاهی این بازیکن است.

او هم چنین به همراه تیم برزیل در جام کنفدراسیون های سال های ۲۰۰۹ و ۲۰۱۳ به قهرمانی دست پیدا کرد. هم چنین برای دو فصل پی در پی و در سال های ۲۰۰۹ و ۲۰۱۰ به عنوان بهترین دروازه بان سری A لقب گرفت. لازم به ذکر است که ژولیو سزار در سال های ۲۰۰۹ و ۲۰۱۰ به عنوان بهترین دروازه بان سال فوتبال ایتالیا انتخاب شده است. در ادامه به چند مورد دیگر از افتخارات ورزشی ژولیو سزار اشاره خواهیم کرد:

۱ – کسب عنوان قهرمانی در مسابقات سری A ایتالیا در سال های ۲۰۰۶ ، ۲۰۰۷ ، ۲۰۰۸ ، ۲۰۰۹ و ۲۰۱۰ به همراه تیم فوتبال اینتر میلان

۲ – قهرمانی در جام حذفی فوتبال ایتالیا در سال های ۲۰۰۶ ، ۲۰۱۰ و ۲۰۱۱ میلادی

۳ – کسب عنوان قهرمانی در سوپرجام فوتبال ایتالیا در سال های ۲۰۰۵ ، ۲۰۰۶ ، ۲۰۰۸ و ۲۰۱۰ میلادی

۴ – قهرمانی در مسابقات لیگ قهرمانان باشگاه های اروپا در سال ۲۰۱۰

۵ – قهرمانی جام باشگاه های جهان در سال ۲۰۱۰ میلادی

۶ – کسب عنوان قهرمانی در لیگ برتر فوتبال پرتغال در سال های ۲۰۱۵ ، ۲۰۱۶ و ۲۰۱۷ به همراه تیم فوتبال بنفیکا

۷ – قهرمانی در جام حذفی فوتبال پرتغال در سال ۲۰۱۷

۸ – عنوان قهرمانی در سوپر جام فوتبال پرتغال در سال ۲۰۱۶ میلادی

۹ – قهرمانی در مسابقات کوپا آمریکا به همراه تیم ملی برزیل در سال ۲۰۰۴ میلادی

۱۰ – کسب عنوان قهرمانی در مسابقات جام کنفدراسیون ها در سال های ۲۰۰۹ و ۲۰۱۳ میلادی

به این مطلب امتیاز دهید

رشد خودت رو استارت بزن !

درخواست ثبت نام در دوره های امیر شریفی

مشترک شدن
اطلاع رسانی کن
guest
هنگامی که پاسخی داده شود به ایمیل شما پیام ارسال میگردد

2 نظرات
جدید ترین
قدیمی ترین بیشترین امتیاز
بازخورد درون خطی
دیدن تمام نظرات
دوره آموزش کارشناس جذب شوید
دوره برتری شدید
2
0
سوالی دارید؟ بپرسیدx