چالش 21 روزه: برنامه قانون‌ جذب برای تجلی شادی

نظرات 3
17 دقیقه مطالعه

دوستان عزیز سایت پرورش افکار در این مقاله قصد داریم چالش 21 روزه برنامه قانون‌ جذب برای تجلی شادی را بررسی کنیم . آیا می‌خواهید از دست زندگی پر تنشتان راحت شوید، و لیست رویاهایتان متجلی شود و جو مثبت اطرافتان را جشن بگیرید؟

اگر واقعا می‌خواهید از قانون‌ جذب استفاده کنید . یکی از موثرترین راه ها برای افزایش زیاد انگیزه و تمرکز انرژیتان این است که این برنامه چالش 21 روزه را اجرا کنید!

می‌توانید از این رویکرد برای هر هدفی استفاده کنید، چه اهداف کوچک باشد و چه تغییر کامل زندگیتان باشد.  هدف این چالش این است که به شما تمرکز زیاد دهد و توانایی‌تان در تجلی هرچیزی که می‌خواهید را زیاد کند.

برای دیدن برگه قابل چاپ رایگان و راهنمای چالش 21 روزه و همچنین توضیحات دقیق تمرینات و تکنیک های خاص برای استفاده هر روز ، این مقاله را تا اخر بخوانید.

 

الگوی چالش 21 روزه

الگوی چالش 21 روزه

 

می‌توانید از این برنامه 21 روزه  برای هر هدفی استفاده کنید، چه اهداف کوچک باشد و چه تغییر کامل زندگیتان باشد.  هدف این چالش این است که به شما یک تمرکز زیاد دهد و توانایی‌تان در تجلی هرچیزی که می‌خواهید را زیاد کند.

روز 1: ذهنتان را پاک کنید

روز 2: در زندگیتان جا باز کنید

روز5: یک برنامه قدم به قدم بچینید

روز 4: هدفتان را با کلمات درست و به جا بیان کنید

روز 3: هدفتان را کشف کنید

روز 6: یک تابلوی رویاها درست کنید

روز 7: یک آهنگ تجلی انتخاب کنید

روز 8: تجسم اساسی

روز 9: جملات تاکیدیتان را طراحی کنید

روز 10: درباره رویاهایتان بنویسید

روز 11: الگوی های تفکر منفی را آشکارکنید

روز 12: الگوهای تفکر منفی را به چالش بکشید

روز 13: از ارزشتان استفاده کنید

روز 14: با یک موضوع ارتباط برقرار کنید

روز 15: تجسم دورنمای چندگانه

روز16: ژورنال( دفتر روزانه )قدر دانی درست کنید

روز 17: نگاه دوباره به برنامه‌تان بیندازید

روز 18: دنبال نشانه ها باشید

روز 19: عشق بورزید

روز 20: «اگر» ها را زندگی کنید

روز 21: چیزی که می‌خواهید جذب شود را رها کنید

می‌توانید از الگوی چالش 21 روزه زیر برای الهام گرفتن استفاده کنید و برای انگیزه گرفتن روزانه این تصویر را ذخیره کنید یا پرینت کنید. حتما تا اخر مقاله را بخوانید تا جزئیات تمرینات هر روز و تکنیک ها را بفهمید.

 

تمرینات چالش 21 روزه

تمرینات چالش 21 روزه

 

روز 1: ذهنتان را پاک کنید

با انجام تمرینات اساسی تنفس و از بین بردن آگاهانه استرسی که ممکن است این اواخرمانع شما شده باشد، این روز را در آرامش و سکوت  بگذرانید. برای جذب چیزهای جدید و هیجان انگیز به یک لوح  تمیز نیاز دارید.

تمرینات ساده تنفس برای شروع این روز:

 1. با بینی‌تان یک نفس عمیق بکشید. ریه هاتون را پر کنید و باز شدن دیافراگمتان را حس کنید. برای 4 ثانیه نفستان را نگه دارید. از دهانتان بازدم انجام بدید، به طوری که انگار دارید آه می‌کشید
 2. همین! این کار را تا جایی که لازم دارید انجام دهید.

روز 2: در زندگیتان جا باز کنید

به فضاهای زندگی و کارتان نگاه کنید، و چیزهایی که فکرهای منفی را به ذهنتان می‌آورند یا شما را خیلی به گذشته گره زدند را دور بریزید(مثلا چیزهایی که شمارا یاد یک دوستی قدیمی می‌اندازند). خودتان را با چیزهای مرتبط با خوشبینی، رشد و صبر احاطه کنید. • نحوه شلوغ کردن خانه خود: 9 سوالی که باید هنگام مرتب کردن از خود بپرسید

 • چگونه می توان اتاق خواب خود را برای حداکثر سطح انرژی بهبود بخشید
 • بیش از 150 چیز که امروز باید دور بریزید (برای پاک کردن ذهن و روح خود)

این راهنمایی ها می‌تواند حتی در گردگیری خانه‌تان برای عید هم به شما کمک کند

روز 3: هدفتان را کشف کنید

درباره اینکه قلبا چی می‌خواهید فکر کنید. و از خودتان این سوال را بپرسید:

چرا این هدف را می‌خواهید؟

واقعا هدفتان این است؟

وقتی به هدفتان فکر می‌کنید، تصور کنید که از راه های مختلفی تجلی پیدا کرده‌اید تا بالاخره به این حس برسید که این یک هدف خاصی است که واقعا برای آن تلاش می‌کنید.

روز 4: هدفتان را با کلمات درست و به جا بیان کنید

عبارت های مختلف را برای چیزی که می‌خواهید تجلی پیدا کند امتحان کنید. انقدر کلمات را تغییر دهید تا بالاخره کلمه و عبارت درست را پیدا کنید.

آن‌ها را بنویسید و یک جایی بچسبانید یا قرار دهید که بتوانید ببینید. یک روش خوب این است که آن‌ها را به آینه دستشویی بچسبانید.

روز5: یک برنامه قدم به قدم بچینید

هر مرحله ای را که باید برای رسیدن به هدف نهایی‌تان بردارید یادداشت کنید.

این به شما کمک می کند مطمئن شوید که برای رسیدن به یک چیز دست یافتنی تلاش می کنید و هر مرحله را در ذهنتان ملموس و واقعی کنید.

روز 6: یک تابلوی رویاها درست کنید

این تمرین یک تفریح است که در آن فقط نیاز است که برش های ،  عکس ها و مقالات مجلات را انتخاب کنید که به بهترین نحو چیزی که می‌خواهید تجلی کند را نشان دهند، و آ‌نها را  به روشی که الهام بخش باشد ترکیب کنید. می‌توانید هرچقدر دوست دارید از خلاقیت‌تان استفاده کنید.

برای مثال اگر سعی می‌کنید همزادتان را پیدا کنید، شاید باید تابلوی رویاهایتان را با تصاویری که به نظرتان یک رابطک سالم را نشان می‌دهد بپوشانید. همچنین می‌توانید ویژگی هایی که درشریکتون دنبالشان میگردید را یادداشت کنید.

برای این منظور می‌توانید از کولاژ فیزیکی استفاده کنید ، مانند استفاده از عکس و بریدگی که در بالا توضیح داده شد یا از منابع آنلاین استفاده کنید. بسیاری از مردم دوست دارند از سایتهایی مانند Pinterest به عنوان نوعی تابلوی رویا استفاده کنند.

روز 7: یک آهنگ تجلی انتخاب کنید

یک اهنگ انتخاب کنید که همه احساسات شما را درباره رویایتان بیان کند.

مثلا اگر شما دنبال یک هدف شغلی یا تناسب اندام هستید یک سرود پیروزی را انتخاب می‌کنید و اگر به دنبال عشق هستید یک تصنیف رویایی را انتخاب می‌کنید. اهنگ را پلی کنید، با آن برقصید، بخوانیدش و با آن ارتباط برقرار کنید.

روز 8: تجسم اساسی

حداقل برای 10 دقیقه یک گوشه ای در آرامش بنشینید ،جایی که کسی مزاحماتن نشود ؛ و روی ساختن یک تصویر خیلی زنده  از چیزی که می‌خواهید تمرکز کنید.

در زیر بعضی از موثرترین نکات برای بهبود تکنیک تجسمتان بیان شدند:

 • فقط منظره و احساس چیزی که می‌خواهید تجلی کند را تصور نکنید بلکه سایر حواس را هم تصور کنید. بوها ، صداها و احساسات را هم تجسم کنید.
 • استفاده از مدیتیشن و هیپنوتراپی با مسدود کردن حواس پرتی های بیرونی و افزایش تمرکز می‌تواند به بیشتر غوطه ور شدن در این تجسمات کمک کند.
 • همچنین می‌توانید از هنر، نویسندگی، و موزیک برای تجسم استفاده کنید.تصورتان را رسم کنید، نقاشی کنید یا بنویسید.  و در اخر اثرتان را در یک جایی که در دید باشد بچسبانید و به این شکل هر چندوقت یک بار به خودتان یاد‌آوری می‌کنید.

کاملاً خودتان را در این روند غرق کنید، به خودتان اجازه دهید آن را به طوری  حس کنید که انگار واقعا اتفاق افتاده. خیلی زود اتفاق خواهد افتاد!

روز 9: جملات تاکیدیتان را طراحی کنید

از عبارات روز 4 استفاده کنید، کنارهم قرارشان دهید و جملات تاکیدی بسازید که این باور را در شما تقویت کنند که به چیزی که می‌خواهید می‌رسید. آن‌ها را جلوی آینه بگویید، لبخند بزنید، و اجازه دهی طنین انداز شوند. اگر هر روز آن‌ها را بگویید احتمالا بهترین نتیجه را میگیرید.

برای مثال: یکی از تاکیدهای مثبت روزانه زیر را دنبال کنید:

 • من قدرتم را باور دارم
 • همه بخش های زندگی من پر رزق و سرشارند
 • تجربه هایی که میکنم برای بزرگ شدن و رشد کردنم عالی است
 • من لایق دوست داشتنم و اطراف من آکنده از عشق است

حتماً راهنمای جملات تاکیدی را در مجموعه ابزارهای LOA خود دریافت کنید!

روز 10: درباره رویاهایتان بنویسید

بگذارید ذهنتان بدون فیلتر بچرخد و تا جایی که می‌توانید در مورد رویاهایتان  بنویسید. مثلا:

 • رویایتان چه شکلی است
 • چرا این رویا را می‌خواهید
 • زندگی کردن این رویا چطوری است

اصلا خودتان را سانسور نکنید، حتی اگر فکرهای منفی یا حس های مزخرف اومدن سراغتان

روز 11: الگوی های تفکر منفی را آشکار کنید

ببینید آیا می‌توانید مناطقی را که در آن‌ها باورها و پیش فرض های محدود کننده ممکن است شما را عقب نگه دارند ، تشخیص دهید و یا با آن‌ها روبه‌رو شوید؟ جای تعجب دارد  که چه مقدار از افکار ناخودآگاه ما منفی هستند! سوالات زیر را از خودتان بپرسید …

شک ها و اضطراب‌هایتان چه هستند؟

رویاهاتون چقدر واقعی هستند؟

چه پیام هایی در جوانی‌تان دریافت کردید که ممکن است  باعث شوند فکر کنید نمی‌توانید خواسته هاتون  را بروز دهید؟

وقتی موفق شدید به این سوالات پاسخ دهید ، می‌توانید بفهمید که چرا الگوهای فکری خاصی را انجام می‌دهید و دفعه بعد که مضطرب شدید ،چطوری می‌توانید این افکارا شناسایی کنید و با آن‌ها بجنگید.

روز 12: الگوهای تفکر منفی را به چالش بکشید

برای هر باور محدودی که در تمرینات قبلی کشف می‌کنید، یک توضیح بنویسید که چرا دارید آن را نگه می‌دارید.

بعد یک باور جدید و مثبت بنویسید که می‌خواهید جایگزین باور منفی قبلی کنید. می‌توانید از این باور های جدید جایگزین، برای طراحی تاکید های بیشتر استفاده کنید، یا فقط روزی یک بار به لیست مثبت نگاه کنید.

روز 13: از ارزشتان استفاده کنید

روز 11و 12 می‌تواند سخت باشد، پس روز 13 را روی مراقبت از خود کار کنیدد و درباره چیزهایی که عزت نفستان را تقویت می‌کند کار کنید

اگر این کمک می‌کند، سعی کنید 10 تا چیزی که درباره خودتان دوست دارید و با ارزشند را بشمارید، شما لیاقت این را دارید که هرچی می‌خواهید را داشته باشید.

روز 14: با یک موضوع ارتباط برقرار کنید

چیزی را پیدا کنید که نمادی از هدفتان باشد، مثل یک سنگ، یک تکه جواهر یا یک چیز زینتی.

وقتی این شی را نگه داشتید یک تجسم را تمرین کنید، بعد مطمئن شوید که این شی را تا روز 21 برای یاد‌آوری این تجسم داشته باشید. این شما را زمین‌گیر و پتانسیل هایتان را به شما یاد‌آوری می‌کند.

و حتما در نطر داشته باشید که درباره فواید درمانی کریستال ها تحقیق کنید. تعداد زیادی کریستال و سنگ مختلف وجود دارند که می‌توانند روی تمرکز کار قانون جذب کمک کنند و قدرت تجلی شمارا بهتر کنند.

روز 15: تجسم دورنمای چندگانه

با تصور رویای خود از نظر یک شخص سوم ، یک لایک جدید به تجسماتتون اضافه کنید.  به جزئیات جدید دقت کنید، تصویری حتی شدیدتر و هیجان انگیزتر از چیزی که قراره به دست بیارید بسازید.

روز16: ژورنال( دفتر روزانه )قدر دانی درست کنید

بر اساس لایف استایلتان،3یا ۵ چیز را که هر روز یا هر هفته به خاطرشان حس شکر گزاری دارید را بنویسید. هدف این کار این است که با انرژی های مثبت قدرتمند که شما را با فرکانس بالا می‌لرزانند و توانایی‌هایتان را برای جذب چیزهای مثبت بیشتر بهبود می‌دهند، پر کند.

اگر این کار سخت است، حتما هر روز چیزهایی که بصورت پیش فرض دارید را در نظر بگیرید. ممکن است یک سری چیزها ، به عنوان چیزهایی که باید به خاطرشان شکر گزار باشید در نظرتان برجسته نباشند، اما فقط زندگیتان را بدون بعضی چیزها تصور کنید.

روز 17: نگاه دوباره به برنامه‌تان بیندازید

به برنامه ای که روز 5 ساختید مراجعه کنید و ببینید در کدام مرحله اید و آیا چیزی نیاز به تغییر دارد؟ تا حالا چه دست‌آوردی داشتید؟

اگر لازم است تغییرش دهید ، و به خاطر قدم هایی که برداشته‌اید به خودتان افتخار کنید.

روز 18: دنبال نشانه ها باشید

گاهی کائنات نشانه هایی برایتان میفرستد تا شما را به سمت چیزی که می‌خواهید راهنمایی کند، ولی برای دیدن این نشانه ها باید روی بصیرتتان کار کنید.امروز چشمانتان را برای تکرار جملات، همزمانی اتفاقات یا دعوت های غافلگیر کننده باز نگه دارید. این نوع چیزها ممکن است در راهتان کمکتان کنند.

(پی نوشت: حتما به 7 نشانه خود شانسی و نشانه های تغییر روحی نگاهی بیندازید.)

روز 19: عشق بورزید

این روز را به مهربانی ، عطوفت و سخاوت اختصاص دهید و به دوستان و غریبه ها حس خوب بورزید. این مثل ژورنال سپاسگزاری ، به شما کمک می کند تا به جای یک کمبود ، به فراوانی ارتعاش کنید و شما را در یک فضای مناسب قرار دهد تا چیزی که می‌خواهید تجلی پیدا کند.

در زیر چند تا ایده درباره کارهایی که می‌توانید برای انجام دادن در این روز در نظر داشته باشید و همچنین آموزشهایی برای کمک به شما در رسیدن به هدف امروز ارائه شدند:

 1. 20 عمل مهربانی که امروز می توانید برای عزیزان انجام دهید
 2. چگونه با خود مهربان باشیم: 5 عمل مهم مهربانی نسبت به خود
 3. 10 تمرین قدرشناسی که امروز باید برای افزایش شادی امتحان کنید
 4. چطوری به کسی که مبتلا به افسردگی و اضطراب است کمک کنیم

روز 20: «اگر» ها را زندگی کنید

طوری  برنامه ریزی کنید که گویی قرار است یک پارتنر داشته باشید، به تعطیلاتی بروید که پول لازم برای پرداخت آنها را دارید یا لباسهایی بخرید که به شکلی که می خواهید به نظر برسید. این فاصله، لرزش بین شما و موردی را که می خواهید کم می کند.

روز 21: چیزی که می‌خواهید جذب شود را رها کنید

و بالاخره، باید یاد بگیرید که لذت را همانطور که در زندگی هست ببینید و این را قبول کنید که کائنات چیزی که نیاز دارید را دقیقا در لحظه ای که نیاز دارید می‌فرستد.

به قدرت تجلی‌تان باور داشته باشید، خواسته خود را رها نکنید و با علم به زندگیتان، می‌توانید احساس امنیت کنید.

 

https://www.thelawofattraction.com/21-day-law-attraction-plan/

4.7/5 - (11 امتیاز)

رشد خودت رو استارت بزن !

درخواست ثبت نام در دوره های امیر شریفی

مشترک شدن
اطلاع رسانی کن
guest
هنگامی که پاسخی داده شود به ایمیل شما پیام ارسال میگردد

3 نظرات
جدید ترین
قدیمی ترین بیشترین امتیاز
بازخورد درون خطی
دیدن تمام نظرات
3
0
سوالی دارید؟ بپرسیدx