اعتقاد به قانون جذب را چگونه در ذهن و باور دیگران ایجاد کنیم؟

یک نظر اضافه کنید
12 دقیقه زمان مطالعه

کمتر کسی در دنیا وجود دارد که درباره قانون جذب نشنیده باشد چون فضای مجازی و سایت های اینترنتی پر از مطالب مربوط به قانون جذب و تاثیر آن در زندگی است. بعید است شخص آگاهی با استفاده و اعتقاد به قانون جذب در زندگی خود تاثیر منفی گرفته باشد، ولی افراد زیادی هستند که باور و شناخت درستی از قانون جذب ندارند. در واقع یک نوع درک و تفسیر نادرستی از کارکرد و استفاده از این قانون کیهانی وجود دارد.

قدرت قانون جذب

اغلب افراد در درک و استفاده از قانون جذب در زندگی شان با مشکل روبرو می شوند که دلیل اصلی آن فهم اشتباه از قانون های ابراز جسمی است. آنها در ابتدا ممکن است نسبت به کارکرد قانون جذب دچار ترس و تردید شوند چون فکر می کنند قانون جذب برای آنها نتیجه بخش نیست یا جهان انرژی نمی خواهد آنها به خواسته های خود برسند.

اگر شما هم در اطراف خود با چنین افرادی برخورد کردید و خواستید به آنها در استفاده از قانون جذب و باور آن کمک کنید یا آنها را متقاعد کنید که تاثیر اعتقاد به قانون جذب در زندگی مثبت و نتیجه بخش است، می توانید از شیوه های زیر برای روشن سازی تاثیرات قدرتمند قانون جذب استفاده کنید. درواقع، قانون جذب آنقدر قدرتمند و تاثیرگزار است که تنها معرفی و تشریح آن می تواند به اندازه کافی متقاعد کننده باشد.

اعتقاد به قانون جذب

شما می توانید ابتدا از تجربه خودتان شروع کنید و تاثیر مثبت قانون جذب بر زندگی و موفقیت های خودتان را برای متقاعد کردن آنها و باور به موثر بودن قانون جذب استفاده کنید. بخصوص اشاره به ضعف های مشترک که اکنون در درون شما و در زندگی تان تبدیل به نقاط قوت تان شده اند.

قانون جذب یک قانون جهانی و نامحدود

قانون جهانی جذب برای هرکسی قابل استفاده و اثر بخش است و هیچ محدودیت و استثنائی ندارد. به همین دلیل است که در قانون جذب گاهی اوقات از اصطلاح انرژی کیهانی یا قانون جهانی استفاده می شود. قانون جذب یک قانون فردی نیست و برای همه به یک شکل یکسان عمل می کند.

دلیل اینکه عده ای به قانون جذب باور و اعتماد ندارند و یا از آن نتیجه درست نمی گیرند، درک و فهم غلط آنها از قانون جذب، دستورالعمل ها و شیوه های به کار گیری آن است. ما در اینجا تلاش می کنیم به شما بیاموزیم که چطور دیگران را نسبت به درک اشتباه شان آگاه کنید تا قدرت های نهفته خود را بتوانند آزاد کنند و تاثیر قانون جذب در زندگی را بهتر احساس کنند.

شناخت ضمیر خودآگاه و ضمیر ناخودآگاه

یکی از دلایل اصلی که بیشتر افراد در تاثیر گرفتن از قانون جذب دچار مشکل می شوند شناخت ناکافی از خودشان است. تمام قسمت های قانون جذب وابسته به خود فرد، توانایی ها و ویژگی های روحی و شخصیتی او دارد. اگر شخص درک و شناخت درستی از خودش نداشته باشد، نمی تواند در استفاده از قانون جذب موفق شود.

برای بهره گیری و استفاده و اعتقاد به قانون جذب، شخص باید بتواند بر ضمیر ناخودآگاه خود مسلط شود و از ضمیر خودآگاه در هدایت افکار و انررژی خود استفاده کند. بدون شناخت کافی از افکاری که در ناخودآگاه شما جولان می دهند و انرژی های مثبت و منفی را کنترل می کنند، نمی توانید قوانین جذب را به شکل موثری به کار ببرید.

پس یکی از راه هایی که می توانید سایرین را به باور درستی از قانون جذب و تاثیر مثبت آن بر زندگی استفاده کنید، متقاعد کردن آنها به شناخت خود است. شناخت خود و توانایی های درونی لازمه رسیدن به هر موفقیتی در زندگی است و تنها در قانون جذب اهمیت ندارد. آنها حتی در استفاده از قانون جذب پیشرفت نکنند و در همین مرحله متوقف شوند باز هم تاثیر مثبتی در زندگی خود به واسطه به ست آوردن شناخت درست و کامل از خویش احساس می کنند.

اعتقاد به قانون جذب

یکی دیگر از اصول بهره مندی از قانون جذب در زندگی، اعتقاد و باور به قانون جذب است. اگر باور به تاثیرگذاری قانون جذب در زندگی وجود نداشته باشد، قدرت و نیروی انرژی ها و افکار منفی هیچ وقت بر افکار و انرژی های مثبت نمی تواند غلبه کند. قانون جذب با افکار و انرژی تولید شده آنها در ذهن و درون مان سروکار دارد. چیزی که می تواند افکار را بسازد، تغییر دهد و یا هدایت کند، باور ماست.

اگر می خواهید اطرافیان تان را نسبت به تاثیر مثبت قانون جذب در زندگی مطمئن کنید، ابتدا باور آنها را ایجاد یا تقویت کنید. وقتی فرد با باوری درست و قوی سراغ قانون جذب می رود، نیرو و انرژی بیشتری می گیرد و سریع تر می تواند از تلاش ها و زحمات خود نتیجه بگیرد.

کارکرد انرژی در قانون جذب

هر چیزی در دنیا از جنس انرژی است. انرژی در همه جا و در هر زمانی وجود دارد و مدام در حال حرکت و جنبش است. دانشمندان فیزیک دریافته اند که اتم ها از امواج انرژی مختلفی ساخته شده اند که هر کدام دارای فرکانس منحصر بفرد خودشان هستند. بنابراین جسم ما هم مجموعه ای از امواج انرژی در حال ارتعاش است.

اعتقاد به قانون جذب به ما کمک می کند که این انرژی ها را در مسیری درست و به سمت هدف مان هدایت کنیم. البته اگر هدف گذاری درستی برای خود در ابتدا نداشته باشیم، انرژی های مان هدر می روند. خیلی از افراد حتی هدف مشخصی ندارند و بی هدف به سراغ استفاده از قانون جذب می روند. شما باید به این افراد کمک کنید تا هدف درستی برای خود ترسیم کنند.

هدفمندی متناسب با انرژی

اشتباه بیشتر افراد در استفاده از قانون جذب هدف گذاری نادرست است. وقتی هدف ما با سطح توانایی ها و انرژی های درونی مان تناسب نداشته باشد، با هیچ قانونی موفق به دست یابی به هدف مان نمی شویم. شناخت و درک نادرست از انرژی خود باعث انتخاب هدف نادرست می شود.

برای کمک به این گروه از افراد، برایشان اهداف درستی طراحی کنید. اهدافی که با توانایی ها و انرژی های درونی شان مطابقت داشته باشد و آنقدر دور از دسترس و غیرواقعی نباشد که نتوانند به آن دست پیدا کنند.

تقویت مهارت ها

فرض کنیم شما شناخت کافی از خودتان، افکار و انرژی های درونی تان و توانایی ها و مهارت های تان داشته باشید. هدف تان هم بر مبنای این شناخت به درستی طراحی شده باشد. با این حال باز هم نمی توانید با استفاده از قانون جذب موفق به رسیدن به اهداف تان شوید. چون باید بتوانید توانایی ها و مهارت های تان را به کار گیرید.

خیلی از اطراف تصور نادرستی از مسیر حرکت قانون جذب به سمت اهداف تعیین شده شان را دارند. آنها تصور می کنند که صرف شناخت و آگاهی از توانایی های شان و تعیین هدف برای موفق شدن کافی است و تلاش زیادی برای تقویت مهارت های خود نمی کنند.

شناخت خود و توانایی های تان و آشنایی با قانون جذب برای هدایت افکار و انرژی های تان فقط یک ابزار به شما می دهد. شما برای موفق شدن و رسیدن به هدف باید بتوانید این ابزار را به کار گیرید. خیلی وقت ها مهارت های شما برای استفاده از قانون جذب کافی نیست وباید مهرات های جدید به دست بیاورید یا مهارت های فردی تان را تقویت کنید.

بیشتر افرادی که در نتیجه گرفتن از قانون جذب شکست می خورند، افرادی با مهارت ها و توانایی های محدود هستند. برای اینکه آنها بتوانند تاثیر قانون جذب را در زندگی خود به مشکل موثرتری ببینند، باید به آنها بیاموزید که مهارت های جدید یاد بگیرند یا مهرات های شان را پرورش دهند.

طراحی برنامه در قانون جذب

قانون جذب برای کمک به تحقق اهداف، برنامه ای با تکنیک ها، مدت زمان، ابزارها و استراتژی های درست طراحی می کند. البته این برنامه با شناخت قانون جذب و شیوه کارکرد آن، توسط هر شخص و متناسب با نوع ویژگی ها و توانایی های آن شخص قابل طراحی است.

برای اجرای این برنامه باید به سختی تلاش کرد و از تکنیک های روزانه قانون جذب مثل تجمیع انرژی های مثبت، تصویر سازی، یادداشت موفقیت ها، انجام ورزش های تمرکزی و غیره استفاده کرد.

استفاده از مهارت های فردی و تقویت آنها و یا ایجاد مهارت های جدید به زمان، صبر و پشتکار نیاز دارد. خیلی از افراد توقع دارند که خیلی سریع و در کمترین زمان به اهداف خود برسند ولی این کار همیشه شدنی نیست بخصوص زمانی که هدفی بزرگ و طولانی مدت در سر داشته باشبم.

بیشتر افراد برای خود برنامه کاملی در استفاده از قانون جذب و تکنیک ها و استراتژی های آن طراحی می کنند ولی بعد از مدتی خسته می شوند و آن را مثل قبل با جدیت و تلاش دنبال نمی کنند. اکثر تکنیک های قانون جذب باید به طور روزانه و مداوم و در طی زمان طولانی و یا حتی تا آخر عمر انجام شوند و این نیاز به پشتکار و اراده ای قوی دارد.

تجربیات موفقیت آمیز دیگران

افراد زیادی در سالیان قبل با اعتقاد به قانون جذب از آن در زندگی خود استفاده کرده و موفق به نتیجه گرفتن از تاثیرات مثبت آن در زندگی شده اند. برخی از آنها حتی از زندگی خود کتاب هایی نوشته و به چاپ رسانده اند. توجه به زندگی این افراد، مطالعه زندگی نامه آنها و یا آشنایی با آنها از نزدیک در صورت امکان بسیار می تواند به ما در اعتقاد به قانون جذب و تاثیر آن بر زندگی کمک کند.

اگر در اطرافیانتان کسانی هستند که هنوز در استفاده و بهره مندی از قانون جذب تردید دارند، آنها را با این منایع آشنا کنید تا نمونه های موفقی از تاثیر قانون جذب بر زندگی را الگوی خود برای استفاده از قانون جذب قرار دهند.

۲.۶/۵ - (۹ امتیاز)

رشد خودت رو استارت بزن !

درخواست ثبت نام در دوره های امیر شریفی

مشترک شدن
اطلاع رسانی کن
guest
هنگامی که پاسخی داده شود به ایمیل شما پیام ارسال میگردد

0 نظرات
بازخورد درون خطی
دیدن تمام نظرات
دوره آموزش کارشناس جذب شوید
دوره برتری شدید
0
سوالی دارید؟ بپرسیدx