چگونه شروع به استفاده از قانون جذب کنیم؟ 8 موردی که همین حالا باید بدانید.

نظرات 3
7 دقیقه مطالعه

دوستان عزیز سایت پرورش افکار در این مقاله قصد داریم موضوع چگونه شروع به استفاده از قانون جذب کنیم؟ و 8 موردی که همین حالا باید بدانید را قصد داریم بررسی کنیم .

اگر می خواهید شروع به استفاده از قانون جذب کنید، شما احتمالاً از آنچه ممکن است به دست آورید بسیار هیجان زده شده اید.

اینکه چنین انرژی دارید فوق العاده است، اما این مسئله نیز مهم است که زمان گذاشته و  قبل از پروسه تجلی کمی مطالعه کنید. با کمی تحقیق دقیق می توانید از بسیاری اشتباهات رایج جلوگیری کرده و مهمترین نتایج ممکن را بدست آورید.

 

مقاومت طبیعی است.

مقاومت طبیعی است.

 

در ابتدا، قانون جذب می تواند بسیار رادیکال به نظر برسد به طوری که شما سخت تلاش می کنید تا واقعی بودن آن را باور کنید. و این مقاومت ممکن است حتی پس از جا افتادن در تمام تمرینات و فنون با شما باقی بماند.

یکی از موثرترین کارهایی که می توانید انجام دهید این است که خود را به طور منظم با داستان های موفقیت آشنا کنید. این کار به شما در نشان دادن نمونه های واقعی و مشخصی از تجلی در عملکرد کمک می کند و شواهد پایه شما را تقویت خواهد کرد.

علاوه بر این، سد معبرها و چالش ها را به عنوان نشانه ای از واقعی نبودن قانون جذب در نظر نگیرید. با نگاهی به گذشته، خواهید دید که اینها بخش های ضروری داستان شما هستند و بسیاری از آنها در واقع پیش درآمد موفقیت هستند.

 

مثبت بودن باید واقعی باشد.

بله، خوشحال بودن به معنای ارتعاش با فرکانس بالا است که قادر است با سرعت بیشتری چیزهای بهتری را جذب کند.

با این حال تجلی توصیه می کند که خوشحال بودن بدین معنا نیست که به اجبار شاد باشید یا حالت شادی در خود ایجاد کنید.

به عبارت دیگر، باید تلاش کنید تا عادات و روش هایی را که واقعا شما را خوشحال می کنند را یافته و آنها را حفظ کنید. سعی کنید تظاهر به شادی یا شاد بودن نکنید.

 

کار (تمرین) فردی پیش نیاز و الزام است.

 

اگر می خواهید زندگی خود را با قانون جذب تغییر دهید، مقداری کار(تمرین) شخصی کاملاً ضروری است.

شما باید به زخم های قدیمی رسیدگی کنید و یاد بگیرید چگونه آنها را پشت سر بگذارید، بفهمید چگونه مکانیسم های دفاعی خود را شناسایی کرده و به چالش می کشید و قادر به شناسایی آنچه خودتان واقعاً می خواهید باشید … نه آنچه که دیگران از شما می خواهند که باشید.

روش های زیادی برای انجام این کار وجود دارد. درمان و رویدادنگاری دو روش رایج هستند. با این حال، نکته این است که بعید است بدون آن شاهد نتایج قابل توجهی باشید.

 

شما هنوز هم باید کار کنید.

شما هنوز هم باید کار کنید.

 

تصور اینکه قانون جذب به ما اجازه می دهد تااستراحت کنیم در حالی که جهان همه کارهای سنگین را برای ما انجام می دهد دلنشین و زیبا است.

با این حال، اگر می خواهید با موفقیت تجلی یابید باید عمل کنید. این بدین معنا است که بیرون بروید و به دنبال فرصت های جدید باشید، خودتان را هُل بدهید که از نقطه آسایش تان بیرون بیایید و به طور فعال در مورد انواع مواردی که اهداف نهایی شما  را حمایت می کنند تحقیق کنید.

قانون جذب در مورد کنترل دیگران نیست.

 

اگر بخشی از جذابیت تجلی این ایده است که می توانید از قانون جذب آزادی اراده شخص دیگری را بگیرید،ارزش دارد که نگاهی دوباره به اهداف خود بیندازید.

جهان همه ما را سرشار از خودمختاری کرده است. بنابراین، شما نمی توانید با استفاده از قانون جذب شخص دیگری را وادار به انجام کاری کنید. اگر هم می توانستید امری غیر اخلاقی بود.

مطمئناً، شما می توانید از قانون جذب برای آشکار کردن یا تقویت صفاتی استفاده کنید که به شما در تبدیل شدن به یک شریک یا کارمند جذاب تر کمک می کند، اما نمی توانید عشق یا علاقه کسی را که علاقه ای به شما ندارد آشکار کنید.

 

جهان بهتر می داند.

شما باید در کار قانون جذب انعطاف پذیر باشید، نه اینکه تصور کنید دقیقاً می دانید پایان مورد نظر شما چگونه است و سپس همه مواردی را که دقیقاً متناسب با این الگو نیست، رد کنید.

در بسیاری از موارد، خواهید فهمید که جهان بهترین داور است درباره آنچه که برای شما خوب کار می کند و شما را خوشحال می کند. بنابراین درمورد هر آنچه که بر سر راهتان می آید، روشن فکر باشید. سعی کنید همه چیز را از دریچه امکان و فرصت ببینید.

 

همه برای رها کردن تلاش می کنند.

یکی از جنبه های چالش برانگیز قانون جذب این است که دریابید چگونه به محض اینکه هدف خود را تعیین کردید آن را رها کنید. متخصصان غالباً کار را با روند پرتاب بومرنگ مقایسه می کنند … اگر می خواهید بومرنگ دوباره به سمت شما بازگردد، پس در واقع باید آن را با یک هدفی پرتاب کنید.

شما باید بدانید که همه این کار را سخت می دانند و این مهارتی است که می توانید با گذشت زمان آن را پرورش دهید.

 

تجلی مانند نگه داشتن باغ است.

 

این توصیف از تجلی تا حد زیادی به شما کمک می کند تا درک کنید که شما (و دیگران) مقصر هر اتفاق بدی نیستید. در عوض، اتفاقات “بد” اتفاق می افتند، زیرا برای رشد مورد نیاز می باشند و رشد می تواند به همان اندازه که در نهایت رضایت بخش است دردناک هم باشد.

بنابراین، خود را به عنوان معمار نهایی آینده خود تصور نکنید. در عوض، به این فکر کنید که با دقت مراقب باغچه وجودتان هستید و بهترین شانس را برای داشتن بهترین زندگی به خود می دهید.

 

https://www.thelawofattraction.com/things-need-know-starting-use-law-attraction/

 

3.4/5 - (8 امتیاز)

رشد خودت رو استارت بزن !

درخواست ثبت نام در دوره های امیر شریفی

مشترک شدن
اطلاع رسانی کن
guest
هنگامی که پاسخی داده شود به ایمیل شما پیام ارسال میگردد

3 نظرات
جدید ترین
قدیمی ترین بیشترین امتیاز
بازخورد درون خطی
دیدن تمام نظرات
3
0
سوالی دارید؟ بپرسیدx