10 راهی که قانون جذب می تواند به شما کمک کند تا زندگی تان را بهبود دهید.

4 comments
7 Min Read

دوستان عزیز سایت پرورش افکار در این مقاله قصد داریم ۱۰ راهی که قانون جذب می تواند به شما کمک کند تا زندگی تان را بهبود دهید را بررسی کنیم .

قانون جذب اظهار دارد که ما قادر هستیم تا چیزهایی را که در زندگی می خواهیم را جذب کنیم. برخلاف پیام های منفی و بدبینانه ای که ممکن است در مقاطع مختلف زندگی دریافت کرده باشید، ذهن و اعتقادات شما آنقدر قوی است که اجازه می دهد اهداف شما تحقق یابند.

هنگامی که به هنر استفاده از قانون جذب به نفع خود تسلط پیدا کردید، روش شما برای دیدتان بر روی جهان تغییر شکل می یابد.

در اینجا ۱۰ مورد از جالب ترین راه هایی که قانون جذب می تواند زندگی شما ارتقا و بهبود دهد آورده شده است:

 

شما می توانید به طور پیوسته قدرت رویاهای خود را افزایش دهید.

۱- شما می توانید به طور پیوسته قدرت رویاهای خود را افزایش دهید.

 

وقتی شما مثبت فکر می کنید، آن افکار مثبت بزرگتر و قدرتمند تر می شوند. در نتیجه، شما می توانید عمداً شانس تحقق آرزوهای خود را صرفاً با صرف وقت بیشتر در مورد خوش بینانه ترین، بلند پروازانه ترین و هیجان انگیزترین ایده هایی که درباره آینده دارید، افزایش دهید.

 

۲- شما مجاز هستید که به غرایز خود اعتماد کنید.

 

بیش از حد فکر کردن بر روی یک عملکرد باعث ایجاد تردیدها و افکار منفی می شود. طرفداران قانون جذب استدلال می کنند که شما باید به صحت شهود خود اعتقاد داشته باشید و اجازه دهید احساسات شما به طور طبیعی شما را به سمت مسیر درست بکشانند.

 

۳- تغییر تمرکز باعث تغییر در آنچه شما تجربه می کنید خواهد شد.

 

از آنجایی که ما چیزهایی را جذب می کنیم که بیشتر بر روی آنها فکر کرده و راجع به آنها صحبت می کنیم، شما می توانید با تغییر تمرکز خود بر روی مسائل دیگر، چیزهای منفی را از زندگی خود خارج کنید.

آیا احساس می کنید در ماه های زمستان به هر بیماری مبتلا می شوید؟ آیا همیشه از بدشانسی خود در عشق شکایت دارید؟ شما خودتان احتمال وقوع این موارد را بیشتر می کنید.

در عوض، تصور کنید که در رفاه هستید و از یک زندگی عاشقانه لذت می برید.

 

۴- می توانید بلافاصله به موفقیت نزدیک شوید.

 

هرچه آنچه را که می خواهید، هر بار که فکرتان را به سمت آن معطوف می کنید، یک قدم به سمت جذب آن چیز نزدیک می شوید. در حالی که موفقیت همچنین مستلزم کار مداوم و اقدام قطعی است، اما درک این نکته که هر فکر مثبتی شما را به سمت جلو سوق می دهد، قدرت جذب آن را نیز فراهم می کند.

 

۵- قانون جذب باورهای شما را در رابطه با موفقیت تغییر می دهد.

 

بسیاری از افراد با این باور بزرگ می شوند که فقط افراد ثروتمند، باهوش و به طور طبیعی زیبا یا در غیر این صورت افراد ممتاز می توانند به موفقیت برسند. هنگامی که به باوری عمیق در رابطه با قانون جذب دست یافتید، می توانید ببینید که موفقیت کالایی است که در دسترس همه است.

 

غرق شدگی، فکر کردن راجع به گذشته است.

 

۶- غرق شدگی، فکر کردن راجع به گذشته است.

 

به جای اینکه وقت خود را صرف احساس تاسف کردن برای خود کنید و بر روی اشتباهات گذشته تان تمرکز کنید، شما باید وقت خود را صرف افکار کارآمد، موثر و شاد در رابطه با آینده کنید.

در هر صورت، رفتارهای سابق فقط منفی های بیشتری را جذب می کنند، بنابراین به جای اینکه بر روی آنچه در حال حاضر ندارید تمرکز کنید، بر روی آنچه می خواهید و نحوه ی دستیابی به آن تمرکز کنید.

 

۷- تجسم عملکرد فیزیکی را بهبود می بخشد.

 

همانطور که بسیاری از ورزشکاران قهرمان تصدیق می کنند، صرف وقت بر روی تجسم خلاق به طور مستقیم بر روی توانایی های جسمی شما تأثیر می گذارد.

شناگران، گلف بازان و دوندگان همه شهادت داده اند که هنگامی که تجسم می کنند که در  رشته ورزشی خاص خودشان پیشی گرفته اند و برتری یافته اند، در اکثر مواقع و تکنیک ها نتایجی برای آنها داشته است.

 

۸- ایجاد تغییرات بزرگ در زندگی تان زمان زیادی نمی برد.

 

اگر هر روز فقط پانزده دقیقه وقت آزاد دارید، می توانید مقداری از آن زمان را برای مراقبه بگذارید و منحصرا بر روی این موضوع تمرکز کنید که وقتی به اهدافتان دست می یابید چگونه به نظر می رسند.

این فرآیند تجسم، که یک عنصر اصلی در استفاده از قانون جذب است، به زمان و انرژی زیادی احتیاج ندارد، اما مطمئناً دستاوردهای بزرگی را به همراه دارد.

 

۹- رویاها مفید هستند اما خطرناک نیستند.

 

در صورت داشتن سرنخی در مورد خواسته ها یا اهداف تان، مهم است که به رویاهای خود فکر کرده و معنی بالقوه آنها را تجزیه و تحلیل کنید. با این حال، حواستان باشد که بین رویا و تجسم تشابه ایجاد نکنید. رویاها قدرت یکسانی را ندارند.

 

۱۰- شما بر روابط خود کنترل دارید.

سرانجام، قانون جذب به شما یادآوری می کند که شما مورد ترحم کسی نیستید. یک ذهنیت منفی است که روابط ضعیف را به خود جذب می کند، بنابراین شما می توانید کیفیت روابط بین فردی خود را با تلاش برای جذب پیوندهای بهتر و رضایت بخش کنترل کنید.

 

https://www.thelawofattraction.com/10-ways-the-law-of-attraction-can-enhance-your-life/

۴.۲/۵ - (۴ امتیاز)

رشد خودت رو استارت بزن !

درخواست ثبت نام در دوره های امیر شریفی

مشترک شدن
اطلاع رسانی کن
guest
هنگامی که پاسخی داده شود به ایمیل شما پیام ارسال میگردد

4 نظرات
جدید ترین
قدیمی ترین بیشترین امتیاز
بازخورد درون خطی
دیدن تمام نظرات
4
0
سوالی دارید؟ بپرسیدx