دوره پر مخاطب ( کارشناس جذب شوید ) دارای بیش از 100 هزار مخاطب در سراسر دنیا
اطلاعات بیشتر و ثبت نام

روز هجدهم شکرگزاری

روز هجدهم شکرگزاری

فهرست کارهای انجام دادنی با قانون جذب

زمانی که به خوبی به قدرت شکرگزاری و قانون جذب بیندیشید متوجه می شوید که آن ها بهترین دوست شما هستند و همواره آماده کمک رسانی به شما می باشند. آن ها هیچ گاه شما را تنها به حال خود رها نمی کنند و به شما پشت نخواهند کرد؛ پس با اطمینان هرچه بیشتر به آن ها تکیه کنید و اجازه دهید بیشتر از قبل به شما کمک کنند و زندگی زیبای شما را از موهبت ها و خوبی ها سرشار نمایند.

دوستان عزیز سایت پرورش افکار ما در این مقاله قصد داریم به تمرینی اشاره کنیم که به شما یاد می دهد با تکیه بیشتر به قانون جذب و نیروی شکرگزاری به آن ها اجازه دهید تا کارهای ارزشمند بیشتری برای شما انجام دهند تا به سعادت، خوشبختی و احساس شادمانی عمیق در زندگی خود دست پیدا کنید.

همه روزه در زندگی مشکلات کوچک و بزرگی پدیدار می شوند که نیاز است آن ها را حل نمایید. بعضی اوقات اگر راه حل و چگونگی برطرف کردن مشکل را ندانیم، ممکن است به ما احساس درماندگی دست بدهد. امکان دارد مشکل شما این باشد که برای به انجام رساندن همه ی کارهای خود وقت کافی ندارید و به همین خاطر است که دچار مشکل می شوید. چون ما انسان ها در طول شبانه روز تنها ۲۴ ساعت وقت داریم، به همین علت احساس می کنید کارهای زیادی دارید، بسیار سرتان شلوغ است و به قول معروف حتی وقت سر خاراندن هم ندارید تا حدی کمی هم به خودتان و اوقات فراغتتان بپردازید!

ممکن است شما خانمی خانه دار باشید که در منزل به مراقبت از کودکان و تربیت آن ها مشغول هستید، به شدت به خاطر کارهای زیادی که دارید احساس سردرگمی و کلافگی می کنید اما وسیله ای برای کمک به شما وجود ندارد. ممکن است به تازگی وسیله ای را گم کرده باشید و با وجود تمام تلاشی که برای پیدا کردن آن به خرج داده اید اما نتیجه ای به دست نیاورده اید. یا شاید با مشکلی مواجه هستید که باید سریع حل شود ولی شما هنوز هیچ راه حلی برای آن پیدا نکرده اید! یا ممکن است به کسی یا چیزی احتیاج داشته باشید مانند یک پرستار خوب و دلسوز برای فرزندان یا یک دکتر حاذق و باانصاف که برخلاف تلاشی زیادی که برای یافتن آن ها انجام داده اید موفق به پیدا کردن آن ها نشده اید. یا جدا از همه ی این موارد حتی ممکن است شخص خاصی از شما درخواستی کرده باشد و شما به خوبی ندانید چگونه باید به درخواست و تقاضای او پاسخ دهید. یا امکان دارد با کسی به مشکل و خصومتی برخورده باشید ولی به جای پیدا کردن راه حل برای برطرف کردن آن مشکل شرایط بدتر شده باشد!

کار کردن

یک تمرین جالب

در این موقعیت ها است که تمرین امروز یعنی فهرست کارهای انجام دادنی به کمک شما می آید، و به کمک قانون جذب و نیروی خارق العاده ی شکرگزاری برای یافتن هر مشکل کوچک روزانه که نمی دانید در مورد آن باید چه تصمیمی بگیرید، یا این که می خواهید کاری در این باره برای شما انجام شود؛ به کمکتان می آید. این گونه شما از نتایج آن شگفت زده خواهید شد.

زمانی که قدرت شگفت انگیز قانون جذب را با شکرگزاری ترکیب می کنید، شرایط، افراد و رخدادها به شیوه ای جدید به کار گرفته می شوند تا کار موردنظر شما به سرانجام برسد. لازم به ذکر است که شما هرگز نمی توانید درک کنید که این اتفاق چگونه رخ می دهد، و خواسته ی شما به تحقق می پیوندد! وظیفه ی شما فقط این است که برای آن کار به شکلی که انگار انجام شده است، شکرگزاری کنید و سپس منتظر باشید تا کارها روند طبیعی خود را طی کنند.

همین امروز یک فهرست از کارهایی که باید انجام دهید، تهیه نمایید و کارهای مهمی که دوست دارید برای شما انجام شود را در آن بنویسید. سپس اسم این فهرست را کارهای انجام دادنی بگذارید. شما می توانید در این لیست کارهایی را بنویسید که احساس می کنید وقت انجام دادن آن را ندارید، یا این که نمی توانید آن ها را به سرانجام برسانید؛ یا هر مشکل دیگری که با آن مواجه هستید، سپس به آن ها بیندیشید و یادداشت نمایید. زمانی که تهیه ی فهرست به پایان رسید، سه مورد از لیست خود را برای آن که امروز بر آن متمرکز شوید را انتخاب نموده و به هریک از آن ها فکر کنید که کارها به شکل فوق العاده ای انجام خواهند پذیرفت.

چگونه جذب کننده راه حل ها باشیم؟!

شاید این مطالب را دوست داشته باشید
۱ از ۱۳۰

چگونه جذب کننده راه حل ها باشیم؟!

تجسم کنید که همه ی افراد، شرایط و رخدادها در جهت به ثمر رساندن کارهای شما در حرکت هستند، و این کار شما اکنون به سرانجام رسیده است. تصور کنید که همه چیز به خوبی حل و انجام شده است و شما بابت به سرانجام رسیدن آن ها در حال سپاسگزاری هستید. حداقل برای هریک از این موارد یک دقیقه وقت بگذارید و باور کنید که آن کار انجام شده است، سپس با تمام وجود بابت آن قدردانی کنید.

توجه داشته باشید بر اساس قانون جذب هر چیزی در این نظام هستی، مشابه خود را به سمت خود جذب می‌کند؛ و این موضوع به آن معنی است که وقتی شما برای حل مشکلات و انجام کارهایی که می خواهید شکرگزاری می کنید، بنابراین هر آنچه برای حل مشکلات و به انجام رساندن کارها وجود دارد، به سمت شما و زندگیتان جذب خواهد شد. و همان طور تمرکز بر مشکلات و نارسایی ها تنها باعث شدیدتر شدن آن ها می شود.

بنابراین شما باید جذب کننده ی راه حل ها باشید نه جذب کننده ی مشکلات و شکست ها! احساس عمیق شادمانی و خوشحالی برای به دست آوردن راه حل ها سبب می شود که به راستی به تمام راه حل هایی که می خواهید دست پیدا کنید. دوستان عزیز سایت پرورش افکار این نکته را همواره به خاطر داشته باشید که بهره مندی از قدرت قانون جذب و نیروی شگفت انگیز شکرگزاری همیشه برای شما نیز میسر بوده و هست. تنها باید آن را برای خودتان کشف نموده و یاد بگیرید که چگونه از آن در جهت رسیدن به خواسته های خود استفاده نمایید.

خلاصه تمرین روز هجدهم شکرگزاری

فهرست کارهای انجام دادنی با قانون جذب

۱-موهبت های خود را بشمارید. ابتدا فهرستی از ده موهبت خود تهیه کنید و بنویسید چرا به خاطر داشتن آن ها شکرگزار هستید. لیست خود را ابتدا بخوانید و در پایان هر گزینه کلمه ی سپاسگزارم را سه بار برزبان بیاورید. سپس تا جایی که می توانید نسبت به آن موهبت ها در وجود خود احساس قدرشناسی داشته باشید.

۲- یک فهرست از مهم ترین کارهایی که می خواهید انجام دهید، یا مشکلاتی که قصد دارید حل شود تهیه نمایید. سپس نام لیست خود را کارهای انجام دادنی بگذارید.

۳- سه مورد از مهم ترین گزینه های لیست خود را انتخاب کنید و برای هریک از آن ها تصور کنید که کار برای شما انجام شده است.

۴- حداقل برای هرکدام از موارد لیست خود یک دقیقه وقت بگذارید و با تمام وجود باور کنید که کار انجام شده است و بابت آن از صمیم قلب احساس شکرگزاری داشته باشید.

۵- قبل از آن که به خواب بروید، افکار خود را روی بهترین اتفاقی که در طول روز برای شما افتاده است، متمرکز کنید و بابت آن کلمه ی سپاسگزارم را بر زبان آورید.

مشترک شدن
اطلاع رسانی کن
guest
9 نظرات
جدید ترین
قدیمی ترین بیشترین امتیاز
بازخورد درون خطی
دیدن تمام نظرات
مشاوره ثبت نام دوره