قانون جذب چیست؟

یک نظر اضافه کنید
8 دقیقه مطالعه

قانون جذب چیست؟

 

قانون جذب را می توان با درک این نکته که ” شبیه شبیه را جذب می کند” فهمید. معنای این امر این است که چه متوجه شویم یا نشویم، ما مسئول جذب تاثیرات مثبت و منفی در زندگی خود هستیم.

بخش اصلی قانون جذب این است که درک کنید که جایی که تمام تمرکز خود را بر روی آن می گذارید می تواند تأثیر زیادی در آنچه برای شما اتفاق می افتد داشته باشد.

اگر روزهایتان را غرق در اندوه و  غم نسبت به گذشته و یا ترس از آینده سپری می کنید،  شما شاهد موارد منفی بیشتری در زندگی تان خواهید بود، اما اگر در هر تجربه ای به دنبال چیزی امیدوار کننده باشید، به زودی موارد مثبت بیشتری را  هر روز در اطراف خود مشاهده خواهید کرد.

بنابراین، قانون جذب شما را تشویق می کند تا ببینید که شما مختارید چگونگی پیشرفت آینده خود را به دست بگیرید و از راه هایی که خودتان انتخاب می کنید آن را شکل دهید.

هنگامی که یاد می گیرید چگونه از بسیاری از ابزارهای قدرتمند و کاربردی مرتبط با قانون جذب استفاده کنید، می توانید شروع به زندگی و تفکر به روشی خوش بینانه تر کنید که به طور ویژه برای جذب اتفاقات و تجربیات مثبت تر طراحی شده است.

هر آنچه را که از ته دلتان می خواهید، هرچه آرزو و اهدافتان است، قانون جذب می تواند درس های ارزشمندی را به شما بیاموزد که شما را به ارزشمندترین آرزوهایتان نزدیک کند.

 

چگونه شروع به استفاده از قانون جذب در زندگی خود کنید.

بیاموزید که چگونه شروع به استفاده از قانون جذب در زندگی خود کنید.

 

اگرچه در یادگیری اینکه قانون جذب چیست ارزش بسیاری نهفته است، اما وقتی می فهمید که در هر دقیقه از روز به روش های ظریف و دقیق می توان از آن استفاده کرد، آن وقت است که واقعاً می توانید از تمام پتانسیل آن استفاده کنید.

هوشیاری بیشتر در مورد افکارتان به شما کمک می کند تا ببینید چه چیزهایی را باید حفظ کرده یا از ذهن خود حذف کنید. شما توجه بیشتری به منفی گرایی خواهید داشت، بنابراین می توانید با اعتقادات و احساسات جدیدی که دید مثبت شما را از روزهای آینده بهتر نشان می دهد، با افکار منفی مبارزه کنید.

این تمرکز مداوم بر خوداندیشی همچنین شما را قادر می سازد که آنچه را که واقعاً از آینده خود می خواهید را مشاهده کنید و سپس می توانید با گام های عملی در هر مرحله به تدوین اهداف مشخص تری برسید.

ده ها روش مختلف وجود دارد که می توانید دانشی که از قانون جذب دارید را با زندگی روزمره خود ادغام کنید که به مهارت های جدید این اجازه را می دهد که روز شما را از صبح تا شب شکل دهند. اگرچه به نظر می رسد که این یک کار طاقت فرسا باشد، اما حقیقت این است که وقتی با قانون جذب کار می کنید، تغییرات ساده عواقب قدرتمندی به همراه خواهد داشت.

 

ابزارهای تجسم

 

تجسم خلاق ، سنگ بنای استفاده از قانون جذب است و تمرینات مراقبه ای بخشی از این روند است. به عنوان مثال، شما تشویق می شوید که روزانه 10-15 دقیقه وقت خود را صرف ساختن تصویری از زندگی مورد نظر خود با جزئیات بیشتر کنید. با این حال، تجسم در واقع فراتر از این تصاویر ذهنی است و می تواند هر روز به روش های مشخصی تمرین شود.

شما می توانید به همان اندازه که دوست دارید در روند تجسم خود خلاق باشید و امتحان کردن مهارت های اساسی و اصلی ممکن است این انگیزه را برای شما ایجاد کند که روش های منحصر به فرد و حتی موثرتری را نیز بیابید.

یکی از مهمترین عناصر استفاده از ابزارهای تجسم یافتن روش هایی است که تمرکز مداوم بر روی اهداف شما را به بهترین وجه ممکن حفظ می کند.

برخی از افراد نسبت به سایرین اشکال مختلف دیگری از تجسم را  قدرتمندتر می دانند، بنابراین ما به شما کمک می کنیم سبک های تجسمی را پیدا کنید که بیشترین اعتماد به نفس و خوش بینی را در شما ایجاد می کنند.

علاوه بر این، شما یاد خواهید گرفت که چگونه ابزار تجسم جدید خود را با روش های مثبت تر برای تعامل با دیگران ترکیب کنید که به شما کمک می کند تا به گونه ای رفتار و  زندگی کنید که انگار به اهدافتان دست یافته اید.

 

تصدیقات و قانون جذب

 

تصدیق قانون جذب می تواند به شکل افکار درونی یا کلمات گفتاری باشد، اما همچنین می تواند بصری  نمایش داده شوند. صرف نظر از نحوه استفاده از آنها، می توانید آنها را طوری طراحی کنید که بازتابی از دید شما درباره چگونگی تغییر زندگی تان باشد.

به عنوان مثال، بسیاری از افراد قبل از آن که به محل کار خود بروند در جلوی آینه یک سری کلمات و عبارات تاکیدی را بیان می کنند و یا می گویند: “امروز یک روز عالی خواهد بود” تا خود را با جملات مثبت القاء کنند.

وقتی این عبارات تاکیدی به طور مرتبط استفاده شوند، تأکیدها می توانند با تغییر شکل باورها و فرضیاتی که ممکن است مانع شما شوند، استفاده از قانون جذب را افزایش دهند. آنها باعث ایجاد ثبات، خوش بینی و تمرکز شدید بر روی آینده ای می شوند که شما می خواهید ایجادش کنید.

بعلاوه، تصدیقات و اظهارات بصری( دیداری) روش های مفیدی هستند که به شما یادآوری می کنند تا در طول روز با افکار مثبت در ارتباط باشید.

یک یادداشت بر روی آینه سرویس بهداشتی یا حمام، یخچال یا درب ورودی می تواند زمانی که اعتماد به نفس شما رو به تزلزل است به شما کمک کند و آن را کنترل کند. و یا می توانید یک ” تخته آرزو” برای نشان دادن خواسته ها و اهداف تان به شکل تصویری (یعنی عکس هایی از  هر آنچه می خواهید مثلا: ماشین، خانه، شغل و…. را بر روی آن تخته بچسبانید) طراحی کنید.

تمرینات قانون جذب

تمرینات قانون جذب

 

در حالی که تصدیق ها و تجسم ها مهمترین ابزاری هستند که در هنگام کار با قانون جذب در اختیار شما قرار دارند، تکنیک های دیگری هم نیز وجود دارند که می توانید از آنها برای ایجاد زندگی مورد نظر خود استفاده کنید.

به عنوان مثال، تمرینات قانون جذب و همچنین روش هایی برای متوقف کردن افکار خودتخریبی قبل از ظهور و تسخیر آنها نیز وجود دارند که به طور ویژه ای احساسات منفی را هدف قرار داده و به شما کمک می کنند تا آنها را کنار بگذارید.

در همین حال، روش هایی وجود دارند که می توانند فضای زندگی شما را تغییر دهند تا بازتاب افکارتان بهتر شده و ذهنیتی خوش بینانه را القا کنید. و روش های اجتماعی که ارتباطات شما را تقویت کرده و به شما کمک می کند تا هرجایی که می روید انرژی مثبت پخش کنید.

https://www.thelawofattraction.com

 

4/5 - (4 امتیاز)

رشد خودت رو استارت بزن !

درخواست ثبت نام در دوره های امیر شریفی

مشترک شدن
اطلاع رسانی کن
guest
هنگامی که پاسخی داده شود به ایمیل شما پیام ارسال میگردد

0 نظرات
بازخورد درون خطی
دیدن تمام نظرات
0
سوالی دارید؟ بپرسیدx