چگونه با استفاده از قانون جذب برنده مسابقه می شوید؟

نظرات 2
8 دقیقه مطالعه

قانون جذب بسیار قدرتمند است، مشروط بر اینکه به درستی اعمال شود. مسئله این است که واقعیت و دنیای اطراف شما نتیجه افکار و اعمال شما است.

 باورهای شما از برنده شدن در مسابقه، به ثمر رساندن گل یا هر چیز دیگری از موفقیت در مسابقات اگر محدود باشد شما را از رسیدن به نتیجه مورد نظر باز می‏دارد.

اگر از خود می پرسید که چگونه با استفاده از قانون جذب در یک مسابقه برنده شوید؟ پاسخ بسیار ساده است با ما در پرورش افکار همراه شوید که نحوه برنده شدن در مسابقه با استفاده از قانون جذب را فرا گیرید.

تجسم کلید پیروزی

شما می توانید برنده شدن در مسابقه با استفاده از قانون جذب را با پرکردن مغز خود از افکار مثبت و تجسم آن، در رقابت عملی کنید.

بله احتمالاً درباره قدرت تجسم شنیده اید و ما به شما توصیه می کنیم آن را امری جدی تلقی کنید همه ورزشکاران و قهرمانان موفق از تجسم استفاده کرده اند.

هنگامی که به چند مصاحبه نگاه می کنید، جایی که از ورزشکاران در مورد موفقیت های خود سوال می شود  آنها تقریباً همیشه می گویند: من سعی می کنم خودم را برنده ببینم یا هر لحظه بازی را تجسم می کنم و این حقیقت است.

تجسم به شما کمک می کند تا اهداف خود را متمرکز نگه دارید و همچنین به شما کمک می کند تا برای موقعیت های غیرمنتظره ای که در بعضی مواقع دچار آن می شوید آماده شوید.

به عنوان بخشی از تجسم، شما باید تجسم کنید که می خواهید به چه نتیجه ای برسید و نتیجه مطلوب چگونه خواهد بود.

سعی کنید همه جزئیات را ببینید. هیجان، شادی و آدرنالین را که می تواند به خون شما بپیوندد احساس کنید. در آغاز ، این ممکن است سخت باشد، اما هرچه بیشتر تجسم کنید، بهتر می توانید از پس آن برآیید.

و هرچه بیشتر تجسم کنید، بیشتر بر روی آن هدف متمرکز خواهید شد و در نهایت آن را جذب خواهید کرد.

قدرت افکار مثبت

قدرت افکار مثبت

افکار مثبت بسیار قدرتمند هستند زیرا به شما کمک می کنند تا مغز خود را برای آنچه می خواهید مجهز کنید.

آیا می خواهید اعتماد به نفس داشته باشید؟ یا می خواهید موفق تر باشید؟ افکار مثبت به شما کمک خواهد کرد.

به عنوان مثال، هرچه بیشتر افکارتان را با صدای بلند بیان کنید، مغز شما آنها را به عنوان یک الگوی معمول تشخیص می دهد. با گذشت زمان، نتایج شگفت انگیزی خواهید دید و به طور خودکار با روشی مثبت و نشاط آور با خود صحبت خواهید کرد.

این امر منجر به احساسات مثبت بیشتر می شود و احساسات مثبت قدرت می گیرند و برنده شدن در مسابقه با استفاده از قانون جذب را حس کنید.

زیرا همانطور که دنزل واشنگتن گفته: اگر دهان شما ضعیف باشد ، زندگی ضعیفی خواهید داشت. بنابراین هنگام انتخاب یک کلمه این نکته را به خاطر بسپارید.

۱۰ نکته مثبت برای برنده شدن در یک مسابقه

  • می توانم موفق شوم
  • من بازی می کنم تا برنده شوم
  • من از چالش استقبال می کنم
  • من یک برنده ام
  • من یک قهرمان متولد شده ام
  • من تیمم را به پیروزی می رسانم
  • من برنده شدن را انتخاب می کنم
  • من تمام مهارت برنده شدن را دارم
  • من در حد توان بالقوه خود زندگی می کنم
  • من یک خالق قدرتمند هستم. من زندگی دلخواه خود را ایجاد می کنم

 

راهی که باید در این مورد فکر کنید این است که در طولانی مدت به شما کمک می کند. چیزی به عنوان میانبر موفقیت و پیروزی وجود ندارد.

با استفاده از این تأییدها، مغز خود را برای پیروزی و موفقیت دوباره سیم کشی خواهید کرد. برای موفقیت در زندگی می توانید لیست تاییدیه های ما را نیز بررسی کنید.

اگر این ذهنیت مثبت را در زندگی روزمره خود اعمال کنید مخصوصاً اگر در یک تیم بازی می کنید و بیشتر وقت را با هم تیمی های خود می گذرانید میتوانید هم خودتان هم دیگران را از انرژی های مثبت بهره مند کنید.

بنابراین بهترین چیز در مورد آن این است که به طور خودکار اقدامات خود را با افکار خود هماهنگ کنید در واقع ذهن ناخودآگاه اینگونه واقعیت را ایجاد می کند.

این ۹۵٪ از تصمیمات روزانه شما را برای شما می گیرد ، حتی تصمیماتی که تا امروز متوجه آنها نشده اید.

اقدامات مثبت با سوزن جهان حرکت می کند و خواهید دید که همه اینها در نهایت یک مسیرمنطقی خواهد بود.

یک ذهنیت مثبت بسیار مسری است بنابراین اگر هم تیمی هایتان در سفر به شما ملحق می شوند تعجب نکنید. و در نهایت این هدف ما است.

برای ایجاد گروهی از مردم که با هم فشار می آورند. و این نحوه کار تیم ها است، بنابراین همه اینها کاملاً منطقی است.

بنابراین این تنها چیزی است که شما باید در مورد برنده شدن در مسابقه با استفاده از قانون جذب بدانید.

هر روز با خودتان شروع کنید و در نهایت پیشرفت بزرگی خواهید کرد. در پایان فصل ، خود را می بینید که جایزه ای را که همیشه می خواستید در دست دارید. فقط با روند کار به کائنات اعتماد کنید و صبور باشید.

برنده شدن در مسابقه با استفاده از قانون جذب

کلام آخر

آیا وقتی پوکر بازی می کنید نگرش خود را به یاد می آورید؟ هر وقت می نشینید ، انتظار کارت های خوبی دارید. انتظار دارید برنده شوید.

شما باید از قانون جذب به نفع خود استفاده کنید. با این انتظار که عالی خواهم بود. استفاده از قانون جذب برای مقابله با حواس پرتی یک استراتژی قدرت ذهنی قدرتمند است این استراتژی به شما کمک می کند در شرایط استرس زا، غیر قابل پیش بینی یا دلهره آور برنده شوید.

به این فکر کنید که اگر تمام عناصر مقاومت ذهنی را واقعاً درونی کنید، چقدر می توانید خوب باشید.

شما می توانید طرز فکر محکم ذهنی احتکار شده توسط ورزشکاران فوق ستاره را یاد بگیرید. آنها نحوه برخورد شما با ورزش را برای همیشه تغییر می دهند.

مردم دوست دارند بخشی از چیزی باشند که معنایی دارد. بنابراین ، اگر شما یک فینالیست شوید ، یا اگر جوایز ارزشمند را برنده شوید مردم ناخودآگاه دوست دارند که جذب شما شوند.

4/5 - (8 امتیاز)

رشد خودت رو استارت بزن !

درخواست ثبت نام در دوره های امیر شریفی

مشترک شدن
اطلاع رسانی کن
guest
هنگامی که پاسخی داده شود به ایمیل شما پیام ارسال میگردد

2 نظرات
جدید ترین
قدیمی ترین بیشترین امتیاز
بازخورد درون خطی
دیدن تمام نظرات
2
0
سوالی دارید؟ بپرسیدx