130 نقل قول فوق العاده مثبت برای بالا بردن روحیه شما

1 نظر
35 دقیقه مطالعه

130 نقل قول فوق العاده مثبت برای بالا بردن روحیه شما

زمان هایی در زندگی وجود دارد که به نظر می رسد احساسات منفی با هر قدم همراهتان هستند. مجریان اخبار هر روز صبح شما را از تحولات ناآرام در جهان مطلع می کنند. در محل کار، به نظر می رسد هر کاری که به آن نزدیک می شوید، به طرز بدی شکست می خورد. بدتر از همه، زندگی شما را در این مراحل سخت با چند آزمایش و مصیبت بسیار دلهره آور مواجه می کند و هنگامی که به خانه می آیید، ممکن است با تمام مشکلاتی که اعضای خانواده یا دوستان خود در طول روز با آن مواجه شده اند مواجه شوید.

به طور خلاصه، به نظر می رسد تقریباً غیرممکن است که از منفی گرایی که روزانه با آن رو به رو هستید بتوانید فرار کنید. در این موقعیت ‌های بسیار منفی، داشتن چند جمله مثبت برای احیای حس فوق ‌العاده مثبت ‌اندیشی و خوش ‌بینی در درون شما بسیار مفید واقع خواهند شد. چنین جملات مثبتی به شما کمک می کنند تا به سرعت دیدگاه مثبت خود را نسبت به زندگی تغییر دهید. حتی بیشتر از این، آن ها همچنین شما را تشویق می کنند که موهبت ها از منظر بسیار روشن تر تماشا کنید. از مجموعه جملات مثبت زیر که روحیه شما را بالا می برد لذت ببرید.

 

به همان اندازه که منفی گرایی می تواند دشوار و چالش برانگیز باشد، متأسفانه نمی توان به طور جادویی از آن اجتناب کرد. در واقع، زندگی به طور مداوم شما را با رخداد هایی رو به رو می کند که ممکن است آن ها را دوست نداشته باشید. در حالی که هیچ تأثیری بر اتفاقات زندگی ندارید، همیشه می توانید از این که چنین تحولات منفی شما را برای مدت طولانی به پایین می کشاند، جلوگیری کنید.

«در زیبایی زندگی ساکن شوید. ستاره ها را تماشا کنید و خودتان را ببینید که با آن ها می دوید و پیش می روید.»

مارکوس اورلیوس

وقتی زندگی شما را با رویداد های منفی زیادی رو به رو می کند، نقل قول های مثبت می توانند تفاوت چشم گیری ایجاد کنند. به خصوص در چنین لحظات چالش برانگیز، داشتن چند جمله دلگرم ‌کننده و نشاط ‌آور می‌ تواند بسیار امید بخش باشد.

از مجموعه نقل قول های مثبت زیر لذت ببرید.

آنچه در مورد این کلمات الهام بخش تشویق کننده، بسیار شگفت انگیز است این است که آن ها از برخی از خردمندترین و مؤیدترین نویسندگان، کارآفرینان و فیلسوفان سرچشمه می گیرند. با خواندن اظهارات آن ها متوجه می شوید که این افراد باهوش با همان مسائلی دست و پنجه نرم می کردند که ما امروز با آن ها روبرو هستیم. حتی مهم تر از آن، متوجه خواهید شد که همه آن ها راه حل های خارق العاده ای برای غلبه بر رخداد های منفی ای که با آن دست و پنجه نرم می کردند ارائه کرده اند. بیایید نگاهی به این نقل قول های مثبت بیندازیم.

130 نقل قول فوق العاده مثبت برای بالا بردن روحیه شما

130 نقل قول فوق العاده مثبت برای بالا بردن شما

تاثیر نقل قول های مثبت می تواند بسیار قدرتمند باشد. در واقع، این جملات فوق العاده شما را تشویق می کند که هرگز اجازه ندهید منفی گرایی بر دیدگاه مثبت شما در زندگی تأثیر بگذارد. مهم نیست در زندگی چه اتفاقی برای شما می افتد، این ها همان جملاتی هستند که به سرعت شما را برای ادامه تلاش برای رسیدن به رویاهای خود تشویق می کنند.

در اینجا جملات مثبت شگفت انگیزی وجود دارد که روحیه شما را بالا می برد و روزنه امیدتان را روشن می کند.

 1. «ما از زیبایی پروانه لذت می بریم، اما به ندرت به تغییراتی که برای رسیدن به آن زیبایی پشت سر گذاشته است اعتراف می کنیم.»

مایا آنجلو

 1. «بذر شادی، امید، موفقیت و عشق بکارید. همه ثمراتش به وفور به شما باز خواهد گشت. این قانون طبیعت است.»

استیو مارابولی

 1. «شما بر ذهن خود قدرت دارید، نه رویدادهای بیرونی. این را درک کنید و آنگاه قدرت خواهید یافت.»

مارکوس اورلیوس

 1. «تنها زمانی است که در هوا معلق می‌ شویم و هیچ فرودی در آن دیده نمی‌ شود، بال ‌هایمان را مجبور می ‌کنیم باز شوند و افسوس که پروازمان را آغاز می‌کنیم؛ و همانطور که پرواز می کنیم، ممکن است هنوز ندانیم به کجا می رویم؛ اما معجزه در باز شدن بال هاست. شاید ندانید به کجا می روید، اما می دانید که تا زمانی که بال هایتان را باز کنید، بادها شما را خواهند برد.»

سی جوی بل سی

 1. «این فقط یک لبخند آفتاب بود و ارزش کمی برای هدیه دادن داشت، اما مانند نور صبح، شب را در نور پراکنده کرد و روز را براي زيستن ارزشمند کرد.»

اف اسکات فیتزجرالد

 1. «لحظه هایی وجود دارند که مشکلات وارد زندگی ما می شوند و ما نمی توانیم کاری برای اجتناب از آن ها انجام دهیم؛ اما آن ها به هر دلیلی آنجا هستند. تنها زمانی که بر آن ها غلبه کنیم می ‌فهمیم که چرا آنجا بودند.»

پائولو کوئیلو

 1. «اگر همیشه احساسات مثبت را به چیزهایی که می‌ خواهید بچسبانید و هرگز احساسات منفی را به چیزهایی که نمی ‌خواهید متصل کنید، آنگاه چیزی که بیش از همه آرزو دارید به سراغتان می‌آید.»

مت دی میلر

 1. «من آنقدر هنرمند هستم که بتوانم آزادانه از تخیلاتم استفاده کنم. تخیل مهم تر از دانش است. دانش محدود است، اما تخیل جهان را احاطه کرده است.»

آلبرت انیشتین

 1. «وقتی ردپایی روی ماه هست به من نگویید که آسمان آنجا تمام مي شود.»

پل برانت

 1. «آنچه پشت سر ما نهفته است و آنچه پیش روی ما نهفته است، در مقایسه با آنچه در درون ما نهفته است، مسائل کوچکی هستند.»

رالف والدو امرسون

 1. «تاباندن درخشان ترین نور خود این است که همان چیزی باشید که واقعا هستید.»

روی تی بنت

 1. «انتظار داشته باشید که امروز یک اتفاق خوب برای شما بیفتد، مهم نیست که دیروز چه اتفاقی افتاده است. بدانید گذشته دیگر شما را اسیر نمی کند و فقط در صورتی می تواند به شما صدمه بزند که آن را نگه دارید. بگذارید گذشته برود چرا که دنیایی به سادگی بسیاری در انتظارتان است.»

سارا بان بریتنچ

 1. «وقتی جرات می ‌کنم قدرتمند باشم و از قدرتم در راه معقول بینشم استفاده کنم، آن وقت اهمیت این که از آن می ‌ترسم کم ‌تر و کم تر می‌ شود.»

آدر لرد

130 نقل قول فوق العاده مثبت برای بالا بردن روحیه شما

 1. «هرچند اهمیت زندگی شما در این است که آن را ملاقات کنید و آن را زندگی کنید. از آن دوری نکنید و از آن توقع بهترین ها را داشته باشید. زندگی همانند حال بدتان مثل شما بد نیست. در اوج ثروت هنوز فقيرترين هستيد. کسی که در جست و جوی عیب است حتی در بهشت هم عیب پیدا می کند. زندگی خود را دوست داشته باشید، هر چند فقیرانه و کم باشد. شما ممکن است حتی در یک خانه فقیرانه ساعاتی لذت بخش، هیجان انگیز و باشکوه داشته باشید. غروب خورشید از پنجره های گداخانه به روشنی خانه مرد ثروتمند منعکس می شود. برف در اوایل بهار جلوی در آب می شود. من نمی بینم، اما یک ذهن آرام ممکن است در آنجا با رضایت زندگی کند و مانند یک قصر زیبا افکار شاد داشته باشد.»

هنری دیوید ثورو

 1. «به اوج برسید، زیرا ستاره های بسیاری در شما پنهان شده اند. رویاهای عمیق داشته باشید، زیرا هر رویایی مقدم بر هدف است.»

رابیندرانات تاگور

 1. «اجازه ندهید افراد ناتوان شما را نااميد كنند.»

جی کی رولینگ

 1. «اگر می توانید تصورش کنید، میتوانید انجامش دهید. همیشه به یاد داشته باشید که تمام این کار با یک رویا و یک انگیزه برای حرکت آغاز شد.»

شرکت والت دیزنی

 1. «در آخر همه چیز درست خواهد شد. اگر هنوز خوب و درست نیست، پس بدانید آن پایان کار نیست.»

اد شیران

 1. «هرچه بیشتر ذهن خود را با افکار مثبت تغذیه کنید، بیشتر می توانید چیزهای بزرگ را به زندگی خود جذب کنید.»

روی تی بنت

 1. «پیش بروید. به جلو حرکت کنید. اهداف والا داشته باشید. برای برخاستن برنامه ریزی کنید. فقط روی باند ننشینید و امیدوار نباشید کسی بیاید و هواپیما را هل دهد. این اصلا اتفاق نخواهد افتاد. نگرش خود را تغییر دهید و کمی ارتفاع بگیرید. باور کنید، این بالا را دوست خواهید داشت.»

دونالد جی ترامپ

 1. «بهترین آرزوهایت را با قلبت پيش ببر و ببین چه اتفاقی می افتد.»

تونی دلیسو

 1. «به جایی نروید که به مسیری مشخص و صاف و هموار منجر شود، در عوض به جایی بروید که مسیری وجود ندارد و اثري از خود به جاي بگذاريد.»

رالف والدو امرسون

 1. «با یک فرد همانطور که هست رفتار کنید و او نیز همانگونه که هست باقی خواهد ماند. با یک فرد آنطور که می تواند و باید باشد رفتار کنید و او نیز همان طور که می تواند و باید باشد خواهد شد.»

استفن آر. کاوی

 1. «راز سلامتی هم برای ذهن و هم برای جسم، سوگواری برای گذشته و نگرانی در مورد آینده نیست، بلکه زندگی عاقلانه و جدی در لحظه حال است.»

بوکیو دندو کیوکای

 1. «خواسته اصلی ما وجود کسی است که به ما الهام بخشد تا همان چیزی باشیم که می ‌دانیم می ‌توانیم باشیم.»

رالف والدو امرسون

 1. «وقتی کار درست را انجام می ‌دهید، احساس آرامش و آسایش مرتبط با آن را خواهید داشت. پس دوباره و دوباره انجامش دهید.»

روی تی بنت

 1. «شما به اندازه هر کس در کل جهان، لایق عشق و محبت از جانب خود هستید.»

شارون سالزبرگ

 1. «من همیشه راهی پیدا خواهم کرد و یک راه نیز همیشه مرا خواهد یافت.»

چارلز اف گلاسمن

 1. «اگر قلعه ‌هایی در هوا ساخته ‌اید، لازم نیست حتما کارتان را از بین ببرید، بلکه این جایی است که باید باشد. شما صرفا باید شالوده ها را زیر آن ها بگذارید.»

هنری دیوید ثورو

130 نقل قول فوق العاده مثبت برای بالا بردن روحیه شما

 1. «گلی که در ناملايمات شکوفا می شود، نادرترین و زیباترین گل خواهد شد.»

والت دیزنی

 1. «و هنگامی که طوفان تمام شد، به یاد نمی آورید که چگونه از آن عبور کردید، چگونه توانستید زنده بمانید. شما حتی مطمئن نخواهید بود که آیا طوفان واقعاً تمام شده است یا خیر؛ اما یک چیز قطعی است و آن اینکه وقتی از طوفان بیرون آمدید، قطعا شما همان کسی نخواهید بود که وارد شد.»

هاروکی موراکامی

 1. «حقیقتتان را زندگی کنید. عشق خود را ابراز کنید. اشتیاق خود را به اشتراک بگذارید و برای رویاهای خود اقدام کنید. حرف های خود را به عمل تبدیل کنید. با موسیقی خود برقصید و آواز بخوانید. نعمت هایتان را در آغوش بگیرید. ارزش امروز را به خود یادآوری کنید.»

استیو مارابولی

 1. «تجربه های زندگی شما را آزمایش می کنند و شکل می دهند، اما هرگز اجازه ندهید که شما را تغییر دهند.»

آرون لوریتسن

 1. «هر چه سخت ‌تر زمين بخوريد، قلبتان پربار‌تر می‌شود. هرچه قلب شما پربارتر باشد، قوی تر صعود می کنید. هر چه قوی ‌تر صعود کنید، پایه ‌تان بالاتر می‌ رود.»

کریس جامی

 1. «آینده متعلق به کسانی است که به زیبایی رویاهای خود ایمان دارند.»

النور روزولت

 1. «کاری که انجام می دهید تفاوت ایجاد می کند و باید تصمیم بگیرید که چه نوع تفاوتی را باید ایجاد کنید.»

جین گودال

 1. «بلندی ‌هایی که انسان های بزرگ به آن ها می ‌رسند، با پرواز ناگهانی به دست نیاورده اند، بلکه در حالی که همراهانشان می ‌خوابیدند، شب ‌ها براي اوج گرفتن زحمت می‌ کشیدند.»

هنری وادسورث لانگفلو

 1. «قلبی که شکرگزاري می‌ کند، قلبي شاد است، زیرا نمی ‌توانیم در آن واحد احساس شکرگزاری و ناراحتی کنیم. هر چه بیشتر تشکر کنیم، بیشتر سپاسگزاریم.»

داگلاس وود

 1. «گاهی اوقات نور وجودي ما خاموش می شود، اما در اثر مواجهه با یک انسان دیگر دوباره امیدمان به شعله آتش تبدیل می شود.»

آلبرت شوایتزر

 1. «وقتی عشق می ‌ورزیم، همواره تلاش می ‌کنیم تا بهتر از آنچه هستیم باشیم. وقتی برای بهتر شدن از آنچه هستیم تلاش می کنیم، همه چیز در اطراف ما نیز بهتر می شود.»

پائولو کوئیلو

 1. «خوشحال کردن یک دل تنها با یک عمل، بهتر از هزار اقامه در نماز است.»

مهاتما گاندی

 1. «شما مسئول سرنوشت و آینده خود هستید. شما می توانید محیط خود را تحت تأثیر قرار دهید، هدایت کنید و کنترل کنید. شما می توانید زندگی خود را آنطور که می خواهید بسازید.»

ناپلئون هیل

 1. «تنها در تاریک ‌ترین ساعات زندگی‌مان است که می‌ توانیم قدرت واقعی نور درخشان را در خودمان کشف کنیم، نوری که هرگز نمی ‌توان آن را کم‌ رنگ کرد.»

دوئ زانتاماتا

 1. «من این را حداقل با تجربیاتم یاد گرفتم. اگر کسی با اطمینان در جهت رویاهای خود پیش برود و تلاش کند تا زندگی ای که تصور می کند را زندگی کند، در نهايت خيلي عادي با موفقیت غیرمنتظره ای روبرو خواهد شد.»

هنری دیوید ثورو

 1. «امید مهم است زیرا می تواند سختی لحظه حال را کمتر کند. اگر باور داشته باشیم که فردا بهتر است، امروز می توانیم سختی را تحمل کنیم.»

تیک نات هان

 1. «وقتی شکرگزار هستید، ترس ناپدید می شود و فراوانی نعمت در زندگیتان ظاهر می شود.»

آنتونی رابینز

 1. «بهترین راه برای شاد کردن خود این است که سعی کنید دیگران را شاد کنید.»

مارک تواین

130 نقل قول فوق العاده مثبت برای بالا بردن روحیه شما

 1. «فکر می ‌کنید که یک شکست است. اگر دقیقاً آنطور که فکر می‌کردید نباشد، چطور؟ در مورد موفقیت های این بین هم فکر کرده اید؟

سارا ایوانز

 1. «این احتمال موفقيت است که باعث ادامه دادنم می شود، نه تضمین.»

نیکلاس اسپارکس

 1. «اگر می خواهید شاد باشید، در گذشته نمانيد، نگران آینده نباشید، روی زندگی کامل وبا تمام وجود در زمان حال تمرکز کنید.»

روی تی بنت

 1. «قضاوت مثبت از هیچ چیز نترسیدن، نه از شکست یا رنج یا حتی مرگ، نشان می دهد که شما بیش از هرکسی برای زندگی ارزش قائل هستید. شما تا حد افراط زندگی می کنید. شما محدودیت ها را افزایش می دهید و وقت خود را صرف ساختن میراث و اصالت می کنید.»

کریس جامی

 1. «نیازی ندارید دقیقاً بدانید چه اتفاقی می ‌افتد یا دقیقاً به کجا می‌ رود. آنچه شما نیاز دارید بدانید این است که سعی کنید فرصت ها و چالش های ارائه شده در لحظه حال را بشناسید و آن ها را با شجاعت، ایمان و امید در آغوش بگیرید.»

توماس مرتون

 1. «آنچه مردان و زنان به آن نیاز دارند تشویق و امید است. قدرت مقاومت طبیعی درونی آن ها باید تقویت شود، نه تضعیف. به جای اینکه همیشه به عیب های یک انسان چنگ بزنید، از فضایل او به خودش بگویید. سعی کنید او را از نا امیدی اش بیرون آورید. خود بهترش را به او یادآوری کنید، خود واقعی او که می تواند جرأت کند و کارهای لازم را انجام دهد و موفق شود… مردم آنچه را که در ذهن و قلبشان استف بازتاب می کنند.»

النور اچ پورتر

 1. «با رسیدن روزی جدید، قدرت و افکار جدید نیز همراهش می آید.»

النور روزولت

 1. «اگر همه ما کارهایی را انجام می ‌دادیم که واقعاً قادر به انجام آن ها هستیم، به معنای واقعی کلمه خودمان را متحیر می‌کردیم.»

توماس. آ. ادیسون

 1. «بعضی از مردم حقایق را می بینند و می پرسند «چرا؟» و برخی از مردم رویای چیزی که هرگز نبوده است را می بینند و می پرسند، «چرا که نه؟»

جورج کارلین

 1. «باید طوری برقصی که گویی هیچ کس تماشا نمیکند، طوری دوست داشته باشی که انگار هیچوقت صدمه ای بهت نمیرسد، طوری بخوانی که انگار کسی گوش نمیدهد و در نهايت طوری زندگی کنی که انگار بهشت روی زمین است.»

ویلیام دبلیو پورکی

 1. «من در محاصره دوستان بودم، کارم بسیار زیاد بود و لذت ها فراوان بود. زندگی، اینک، به طور مدام و آشکارا، مانند گل ‌های تابستانی که گلبرگ‌ ها بر خاک ابدی می ‌ریزند، در برابر من آشکار می ‌شدند.»

رومن پین

 1. «قدرت تخیل بزرگ نمی ‌شود مگر اینکه انسان ها با توجه به شجاعت و قدرتشان، از آن برای خلق کردن استفاده کنند.»

ماریا مونته سوری

 1. «آیا در مورد گل سرخی شنیده ‌اید که از شکافی در بتن رشد کرده است. خنده دار است، به نظر می رسد با حفظ رویاهای خود یاد گرفته است که هوای تازه را تنفس کند. زنده باد گل سرخی که از بتن رشد کرد در حالی که هیچ کس به آن توجهی نداشت.»

توپاک شکور

 1. «من دوست دارم تصور کنم که جهان یک ماشین بزرگ است. می دانید، ماشین ها هرگز قطعات اضافی ندارند. آن ها تعداد دقیق و نوع قطعات مورد نیاز خود را دارند؛ بنابراین فکر می‌ کنم اگر کل دنیا یک ماشین بزرگ است، به دلایلی باید اینجا باشم؛ و این بدان معناست که شما نیز به دلایلی باید اینجا باشید.»

برایان سلزنیک

130 نقل قول فوق العاده مثبت برای بالا بردن روحیه شما

 1. «مهم ترین چیز این است که از زندگی خود لذت ببرید. شاد بودن، تنها چیزی است که اهمیت دارد.»

آدری هپبورن

 1. «کارهایی که برای دیگران انجام می دهید به عنوان میراث شما باقی می مانند.»

کالو ندوکوه کالو

 1. «ممکن است خودت نورانی نباشی، بلکه انتقال دهنده نور باشی. برخی از افراد بدون داشتن نبوغ، قدرت قابل توجهی در تحریک آن دارند.»

آرتور کانن دویل

 1. «موانع خود را به فرصت ها و مشکلات خود را به احتمالات تبدیل کنید.»

روی تی بنت

 1. «فقط در تاریکی می توانید ستاره ها را ببینید.»

مارتین لوتر کینگ جونیور

 1. «جرأت داشته باشید زندگی را که برای خود آرزو کرده اید زندگی کنید. به جلو بروید و رویاهایتان را محقق کنید.»

رالف والدو امرسون

 1. «فردی که می گوید این امکان پذیر نیست، باید با مسیر کسانی که این کار را انجام می دهند کنار بیاید.»

تریشیا کانینگهام

 1. «انسان اغلب همان چیزی می شود که خودش باور دارد. اگر باور داشته باشم که می توانم آن را انجام دهم، مطمئناً توانایی انجام آن را به دست خواهم آورد، حتی اگر در ابتدا آن را نداشته باشم.»

مهاتما گاندی

 1. «حتی کوچک ترین تغییر در دیدگاه می تواند بزرگترین شفا را به همراه داشته باشد.»

جاشوا کای

 1. «آنچه باید باقی بماند همیشه راهی برای بقا پیدا می کند.»

تریشا یاروود

 1. «تمام احتمالات سرنوشت شما در روح شما خفته است. شما اینجا هستید تا این امکانات را درک کنید و به آن ها احترام بگذارید.»

جان اودونوهو

 1. «با رویاهای بزرگ شروع کنید و زندگی را ارزش زیستن کنید.»

استیون ریچاردز

 1. «تنها راه برای فهمیدن تغییر، فرو رفتن در آن، حرکت با آن و پیوستن به رقصیدن است.»

آلن دبلیو واتس

 1. «تغییری باش که دوست داری در دنیا ببینی.»

مهاتما گاندی

 1. «من بر دو فلسفه اصلی باور دارم: امروز بیشتر از دیروز راجع به جهان می دانم و رنج دیگران را کم می کنم. تعجب خواهید کرد که بفهمید چقدر این کار شما را به جلو می برد.»

نیل دگراس تایسون

 1. «سادگی، صبر، شفقت. این سه بزرگ ترین گنجینه های شما هستند. به سادگی در اعمال و افکار، به سرچشمه هستی برمی گردی. هم با دوستان و هم با دشمنان شکیبا باشید، شما با اوضاع و احوال همگام وهمراه هستید و دلسوزانه همه موجودات جهان را آشتی می ‌دهید.»

لائوتسه

130 نقل قول فوق العاده مثبت برای بالا بردن روحیه شما

 1. «هر زمان که اتفاق بدی می افتد، آرامش خود را حفظ کنید، چند نفس عمیق بکشید و تمرکز را روی چیزهای مثبت معطوف کنید.»

روی تی بنت

 1. «در آن مکان دور، در آفتاب بالاترین آرزوهای من وجود دارند. ممکن است به آن ها نرسم، اما می توانم به بالا نگاه کنم و زیبایی آن ها را ببینم، به آن ها ایمان داشته باشم و سعی کنم جایی که آن ها منتهی می شوند را دنبال کنم.»

لوئیزا می آلکوت

 1. «گریه کن ببخش. یاد بگیر. حرکت کن. بگذار اشک هایت بذر خوشبختی آینده ات را سیراب کنند.»

استیو مارابولی

 1. «زندگی پر از سوالات بی پاسخ است، اما این شجاعت جستجوی پاسخ هاست که به زندگی معنا می بخشد.»

جی دی استروب

 1. «عشق و شفقت را با تمام روح خود در آغوش بگیرید. بدانید که آن ها هرگز و اذیت نمی کنند، آن ها فقط شفا می دهند و قدرت می بخشند.»

استیو مارابولی

 1. «به نظر می رسد دو الهه وجود دارد: الهام بخش که به ما بینش ها و خواسته های غیرقابل بیانی می دهد و الهه درك که بارها و بارها برمی گردد تا بگوید «این هنوز دشوارتر از آن چیزی است که فکر می کردید.» و الهه شكل دهنده است. ممکن است در آن صورت باشد که زمانی که به ‌عنوان یک مانع عمل می‌ کند، به ما کمک می‌ کند تا ما را گیج کند و مسیر مورد نظر ما را منحرف کند. ممکن است زمانی که دیگر نمی دانیم باید چه کار کنیم، به هدف واقعی خود رسیده ایم و وقتی دیگر نمی دانیم به کدام سمت برویم، سفر واقعی خود را آغاز کرده ایم. ذهنی که مبهوت نباشد به کار گرفته نمی شود. نهر مانع آن است که آواز می خواند.»

وندل بری

 1. «به نظر من، «جادو» کیفیت غیرقابل تعریف چیزهایی است که احساسات عرفانی مانند کنجکاوی، تخیل و بالاتر از همه شگفتی را برمی انگیزد.»

برندن مایرز

 1. «خوب است که خیلی چیزها را دوست داشته باشیم، زیرا قدرت واقعی در آن نهفته است و هر کس خیلی زندگی را دوست دارد، کارهای زیادی انجام می دهد و آنچه در عشق انجام می شود، به خوبی انجام می شود.»

ونسان ون گوگ

 1. «بیست سال بعد از کارهایی که انجام نداده ‌اید بیشتر از کارهایی که انجام داده ‌اید ناامید خواهید شد؛ بنابراین افکار بیهوده را دور بیندازید. از منطقه امن خود دور شوید. از هر اتفاقي در جهت منفعت خود استفاده كنيد. کاوش کنید. رویاهایتان را کشف کنید.»

اچ جکسون براون جونیور

 1. «وقتی اولین نوزاد خندید، خنده‌اش هزاران تکه شد و این آغاز وجود پری‌ ها بود.»

جی ام باری

130 نقل قول فوق العاده مثبت برای بالا بردن روحیه شما

 1. «در این لحظه، زمان زیادی وجود دارد. در این لحظه، شما دقیقاً همانگونه هستید که باید باشید. در این لحظه، امکانات بی نهایتی وجود دارد.»

ویکتوریا موران

 1. «تاریکی نمی تواند تاریکی را از بین ببرد، فقط نور می تواند این کار را انجام دهد. نفرت نمی تواند نفرت را از بین ببرد، فقط عشق است كه می تواند این کار را انجام دهد.»

مارتین لوتر کینگ جونیور

 1. «همه دوست دارند در بالای کوه زندگی کنند، اما همه شادی ها و رشدها زمانی اتفاق می افتند که شما در حال صعود از آن هستید.»

اندی رونی

 1. «بهانه هایت را رها کن و رویاهایت را زندگی کن!»

پل اف دیویس

 1. «تمام تاریکی های جهان نمی توانند نور یک شمع را خاموش کنند.»

فرانسیس آسیزی

 1. «هر چیزی که شما می توانید تصور کنید، جزوی از واقعیت است.»

پابلو پیکاسو

94.» کسانی که به سراغت می آیند را با شادمانی همراهی کن. مظهر زنده مهربانی خدا باش، مهربانی در چهره، مهربانی در چشمانت، مهربانی در لبخندت.»

مادر ترزا

 1. «ذهن خود را با افکار عالی پرورش دهید. باور به قهرمانی، قهرمان می سازد.»

بنیامین دیزرائیلی

 1. «به پتانسیل بی نهایت خود ایمان داشته باشید. تنها محدودیت ‌های شما محدودیت‌ هایی هستند که شما برای خودتان تعیین می‌کنید.»

روی تی بنت

 1. «روح به ذهن قدرت می دهد و ذهن روح را توانمند می کند.»

جرمی آلدانا

 1. «وقتی شاعری خود را در چاله ای حفر می کند، از آن بالا نمی رود، بلکه عميق تر در آن پيش مي روند، از مناظر لذت می‌ برد و روشن ‌تر از آن طرف بیرون می ‌آید.»

کریس جامی

 1. «دیروز گذشته است، فردا یک راز است و امروز هدیه خداوند است، به همین دلیل است که ما آن را زمان حال می نامیم.»

بیل کین

130 نقل قول فوق العاده مثبت برای بالا بردن روحیه شما

 1. «فکر نکنید رویدادی غیرممکن است فقط به این دلیل که هرگز اتفاق نیفتاده است.»

استفن آر. لاهد

 1. «زندگی را تا حد امکان زندگی کنید و روی چیزهای مثبت تمرکز کنید.»

مت کامرون

 1. «واقعیت بخشیدن به یک رویا با چیزی که دارید شروع می شود، نه با چیزی که منتظرش هستید.»

تی اف هاج

 1. «تنها چیزی که باید راجبش تصمیم بگیریم این است که با زمانی که به ما داده شده است چه کنیم.»

جی آر آر تالکین

 1. «ممکن است بگویید من یک رویاپرداز هستم، اما من تنها نیستم. امیدوارم روزی به ما بپویندی و آنگاه جهان مانند یک زندگی واقعی خواهد شد.»

جان لنون

 1. «بنابراین ما اجازه خواهیم داد که خواننده خودش به این سؤال پاسخ دهد: چه کسی شادتر است، کسی که در طوفان زندگی شجاعت کرده و زندگی را ادامه داده است یا کسی که در ساحل امن خود مانده و فقط وجود داشته است؟»

هانتر اس. تامپسون

 1. «شما باید یاد بگیرید که چگونه افکار خود را دسته بندی کنید، درست همانطور که هر روز لباس های خود را انتخاب می کنید. این قدرتی است که می توانید آن را پرورش دهید. اگر می خواهید رویدادهای زندگی خود را کنترل کنید، روی ذهنتان کار کنید. این تنها چیزی است که باید سعی کنید کنترل کنید.»

الیزابت گیلبرت

 1. «وقتی چیزی را می‌ خواهی، تمام کائنات برای رسیدن به آن به تو کمک می‌ کنند.»

پائولو کوئیلو

 1. «بدون تخیل یا رویا، هیجان احتمالات را از دست می دهیم. به هر حال رویا مانند نوعی برنامه ریزی است.»

گلوریا استاینم

 1. «مثبت و شاد باشید. سخت کار کنید و امیدتان را از دست ندهید. پذیرای انتقاد باشید و به یادگیری ادامه دهید. اطراف خود را با افراد شاد، خونگرم و حقیقی احاطه کنید.»

تنا دسای

 1. «آرامش عجیبی در دانستن این موضوع وجود دارد که مهم نیست امروز چه اتفاقی بیفتد، خورشید فردا دوباره طلوع خواهد کرد.»

آرون لوریتسن

 1. «آینده متعلق به کسانی است که به زیبایی رویاهای خود ایمان دارند.»

النور روزولت

 1. «اولین و آخرین کاری که باید در این دنیا انجام دهید این است که دوام بیاورید و تا حد امكان تحت تاثیر امواج منفی آن قرار نگیرید.»

ارنست همینگوی

 1. «خوشبختی زمانی است که آنچه فکر می کنید، آنچه می گویید و آنچه انجام می دهید با هم هماهنگ باشند.»

مهاتما گاندی

 1. «از زندگی نترسید. باور کنید که زندگی ارزش زیستن دارد و باور شما به ایجاد این واقعیت کمک می کند.»

ویلیام جیمز

130 نقل قول فوق العاده مثبت برای بالا بردن روحیه شما

 1. «وقتی چیزی را دوست ندارید کاری که باید انجام دهید این است که آن را تغییر دهید. اگر نمی توانید آن را تغییر دهید، طرز فکر خود را در مورد آن تغییر دهید، اما هرگز شکایت نکنید.»

مایا آنجلو

 1. «بدون هیچ دلیلی به دیگران کمک کنید. بدون انتظار دریافت چیزی در ازای آن، به دیگران کمک کنید.»

روی تی بنت

 1. «چیزی که در اساس تغییر مثبت نهفته است، خدمت به همنوعان است.»

لی لاکوکا

 1. «کسانی که خیال پردازی میکنند، از چیزهای بسیار بیشتری آگاهند نسبت به کسانی که فقط در شب خواب و خیال می بییند و از آن فرار می کنند.»

ادگار آلن پو

 1. «هیچ چیز غیرممکن نیست، بلکه خود کلمه می گوید «من ممکن هستم!»

آدری هپبورن

 1. «ابراز قدردانی راهی مطمئن برای بازگرداندن زندگی ما به مسیر درست است. باز کردن چشمانمان برای تأیید قدردانی، باغ فراوانی موهبت درونی ما را رشد می دهد، همانطور که ایستادن در نزدیکی آتش سرانجام قلب ما را گرم می کند.»

الکساندرا کاتهاکیس

 1. «رویاهای خود را مانند بادبادک به فضا پرتاب کنید. شما نمی دانید که چه چیزی را به شما باز خواهد گرداند، یک زندگی جدید، یک دوست جدید، یک عشق جدید، یک کشور جدید.»

آنائیس نین

 1. «مثبت اندیشی به شما اجازه می دهد هر کاری را بهتر از تفکر منفی آن انجام دهید.»

زیگ زیگلار

 1. «هنگامی که افکار منفی را با افکار مثبت جایگزین کنید، نتایج مثبتی خواهید داشت.»

ویلی نلسون

 1. «زخم های ما اغلب روزنه هایی به سمت بهترین و زیباترین قسمت ما هستند.»

دیوید ریچو

 1. «معیار واقعی موفقیت این است که چند بار می توانید خود را از شکست نجات دهید.»

استیون ریچاردز

 1. «وقتی به زندگی بله می گویید و شادی می کنید و در اطرافتان مثبت اندیشی ایجاد می کنید و به خورشیدی در مرکز هر صورت فلکی تبدیل می شوید که مردم می خواهند نزدیک شما باشند.»

شانون ال. توسکا

 1. «خوشبختی بخشی از چیزی است که ما هستیم. شادی اما همان احساس است.»

تونی دلیسو

 1. «وقتی همه چیز اشتباه پيش مي رود، با آن اشتباهات همراه نشوید.»

الویس پریسلی

 1. «از نظر آیرودینامیکی (ديناميك پرواز)، زنبور عسل نباید قادر به پرواز باشد، اما زنبور عسل آن را نمی ‌داند، بنابراین به هر حال به پرواز ادامه می‌ دهد.»

مری کی اش

 1. «اگر رویایی دارید، بي حركت نباشيد. شجاعت به خرج دهيد تا باور کنید که می توانید موفق شوید و برای تحقق آن سنگ تمام بگذارید.»

روپلین

امیدوارم از این مجموعه نقل قول های مثبت لذت برده باشید. جملات مورد علاقه شما که کمک می کند تا به سرعت روحيه خود را تقویت کنید چیست؟

موفق باشید!

منبع:

130 Fabulously Positive Quotes to Lift You up

5/5 - (1 امتیاز)

رشد خودت رو استارت بزن !

درخواست ثبت نام در دوره های امیر شریفی

مشترک شدن
اطلاع رسانی کن
guest
هنگامی که پاسخی داده شود به ایمیل شما پیام ارسال میگردد

1 دیدگاه
جدید ترین
قدیمی ترین بیشترین امتیاز
بازخورد درون خطی
دیدن تمام نظرات
1
0
سوالی دارید؟ بپرسیدx