9 چیزی که از پول مهم ترند

یک نظر اضافه کنید
7 دقیقه مطالعه

9 چیزی که از پول مهم ترند

همه ما ارزش پول داشتن را می دانیم، به خصوص به عنوان یک کارآفرین. همچنین می دانیم افرادی هستند که شرکت هایشان را بدون پول راه اندازی کردند و به ثروت رسیدند. خوب، چطور انجامش دادن؟

من معتقدم 9 چیز وجود دارد که از سرمایه و پول ارزشمندتر هستند، چیزهایی که می توانند مستقیماً به موفقیت شما منجر شوند:

1. زمان

زمان یک گنج است، منظور زمانی نیست که آنرا تلف میکنید و هدر میدهید. بلکه زمانی که برای سرمایه گذاری در چیزی که ارزشی برای بازار به همراه دارد با امید به دست آوردن سود اختصاص میدهید، این زمان سرمایه است.

زمان چقدر ارزشمند است؟ زمانی که به درستی سرمایه گذاری شودف ارزش یک ثروت را دارد. زمان تلف شده می تواند ویرانگر باشد. زمان سرمایه‌گذاری شده می‌تواند معجزه کند – پس مال خود را سرمایه‌گذاری کنید.

9 اصل مهم تر از پول

2. نا امیدی

دوست و مربی من بیل بیلی در نوجوانی پس از پایان دبیرستان به شیکاگو رفت؛ و اولین کاری که به دست آورد سرایداری شبانه بود. شخصی گفت: «بیل، چرا به سرایدار شبانه راضی می شوی؟» گفت: سوء تغذیه. اولین شغل او سرایداری شبانه بود، اما او جایزه آلجر هوریشیو را دریافت کرد و ثروتمند و قدرتمند شد – یکی از نمونه های عالی سبک زندگی که من می شناسم.

ناامیدی می تواند انگیزه ای قوی باشد وقتی می گویید: باید. وقتی گرسنه می شوید، برای هر چیزی که ممکن است به دست آورید، کار می کنید. شما می روید سر کار – مهم نیست کجا.

3. عزم

من دوست دیگری به نام لیدیا دارم که اولین سرمایه گذاری عمده اش در شرکت جدیدش نیز ناامیدی بود. او باید به بچه‌هایش غذا می‌داد—بنابراین 1 دلار روی چیزی که به آن اعتقاد داشت سرمایه‌گذاری کرد. این 1 دلار برای خرید چند آگهی استفاده شد تا بتواند در خرده‌فروشی فروش داشته باشد، پول را جمع‌آوری کند و سپس محصول را به‌طور عمده بخرد تا به مشتری تحویل دهد…

ابتدا لیدیا گفت: «من باید یک مشتری پیدا کنم» –(ناامیدی). سپس او گفت: «قبل از تمام شدن این روز اول، کسی را پیدا خواهم کرد» – (عزم راسخ.) و مطمئناً، او کسی را پیدا کرد. عزم می گوید: انجام میدم.

4. شجاعت

اگر فقط 1 دلار و جسارت زیادی دارید، آینده خوبی در پیش دارید؛ زیرا انسان‌ها می‌توانند باورنکردنی‌ترین کارها را بدون توجه به اینکه چه اتفاقی می‌افتد، انجام دهند – شجاعت علی‌رغم، نه فقط به خاطر شرایط

9 اصل مهم تر از پول

5. هدف و آرزو

لیدیا با شجاعت سه یا چهار فروش دیگر داشت؛ و به محض اینکه او شروع به کار کرد، جاه طلبی بر او حاکم شد. او فکر کرد، اگر بتوانم سه تا بفروشم، می توانم 33 بفروشم. اگر بتوانم 33، می توانم 103 بفروشم. لیدیا مبهوت رویاهای خود شده بود.

6. ایمان

در این مرحله، لیدیا شروع به باور کرد که یک محصول خوب دارد، یک شرکت خوب؛ و بعد شروع کرد به خودباوری – لیدیا، یک مادر مجرد، دو بچه، بدون شغل. خدای من، من آن را تغییر میدم! عزت نفس او شروع به افزایش کرد

ایمان سرمایه ای است که نمی توان با آن مطابقت کرد. پول نمی تواند آن را لمس کند. اگر یک میلیون دلار داشتید و ایمان نداشتید چه؟ شما ثروتمند نیستید.

7. نبوغ

دلیل اینکه لیدیا امروز میلیونر شده است به خاطر نبوغ اوست – او مغزش را به کار انداخت

احتمالاً تا به حال، شما حدود 1/10 از قدرت مغز خود را به کار گرفته اید. اگر 9/10 دیگر را به کار می گرفتید چه؟ نمی توانید باور کنید که چه اتفاقی می تواند بیفتد. انسان ها می توانند جذاب ترین کارها را انجام دهند.

نبوغ چه ارزشی دارد؟ بسیاز با ارزش و ثروتمند است. تنها چیزی که نیاز دارید یک دلار و نبوغ فراوان است. پیدا کردن راهی برای به کار انداختن آن، به کار انداختن آن و عمل کردن به آن

9 اصل مهم تر از پول

8. قلب و روح

قلب و روح مانند جادوی غیبی است که مردم را به تصمیم گیری، حرکت کردن و به واکنش سوق می دهد

جایگزین قلب و روح چیست؟ 100% پول نمیتواند باشد، زیرا ارزش قلب و روح بیشتر از میلیون ها دلار است. شما بدون روح و جان بی تأثیر هستید حتی اگر میلیارد ها پول داشته باشید.

9. شخصیت

مربی من، بیل بیلی، به من یاد داد: «تو باید یاد بگیری که به همان اندازه راحت و فروتن باشی، آقای ران، چه در یک کلبه کوچک در کنتاکی با خوردن آبجو و تماشای دعوا با دوستم وینفرد، چه در یک عمارت گرجستانی. در واشنگتن دی سی، به عنوان مهمان سناتور.»

شما شخصیت زیادی دارید، شما فقط باید آن را تقویت و بهتر کنید، آن را توسعه دهید تا جایی که هر روز موثر باشد، در خانه هر کجا، مهم نیست با چه کسی صحبت می کنید – چه کودک باشد یا یک تاجر، یک فرد ثروتمند یا یک فرد فقیر… برای شما فرقی نمی کند که چه کسی ثروتمند است یا چه کسی فقیر. این در مورد شانس داشتن یک رابطه منحصر به فرد با هر کسی است. شخصیتی داشته باشید که راحت باشد، شخصیتی که هرگز از فرم خارج نشده باشد. با سهولت، با کاریزما، پیچیدگی و فروتنی حرکت کنید

با 1 دلار و این لیست، دنیا مال شماست. این متعلق به شماست، هر تکه ای از آن را که بخواهید، هر پیشرفتی را که برای زندگی خود آرزو دارید. این نوعی سرمایه است که از پول ارزشمندتر است و می تواند آینده و ثروت شما را تضمین کند. به یاد داشته باشید که شما فاقد منابع هستید.

منبع:

 

به این مطلب امتیاز دهید

رشد خودت رو استارت بزن !

درخواست ثبت نام در دوره های امیر شریفی

مشترک شدن
اطلاع رسانی کن
guest
هنگامی که پاسخی داده شود به ایمیل شما پیام ارسال میگردد

0 نظرات
بازخورد درون خطی
دیدن تمام نظرات
0
سوالی دارید؟ بپرسیدx