بهترین اپلیکیشن برای رابطه لانگ دیستنس را بهتر بشناسید

یک نظر اضافه کنید 2
17 دقیقه مطالعه

بهترین اپلیکیشن برای رابطه لانگ دیستنس را بهتر بشناسید

چند مورد از بهترین اپلیکیشن برای رابطه لانگ دیستنس را برایتان معرفی خواهیم کرد. همه افراد آن برنامه های اساسی مانند WhatsApp، Facebook Messenger و دیگر برنامه های رسانه های اجتماعی مانند Snapchat، Instagram، Twitter و Facebook را می شناسید و از آنها استفاده می کنید که کمک می کنند با افراد مهم خود ارتباط برقرار کنید.

گاهی اوقات این برنامه ها فقط برش را ایجاد نمی کنند و خسته کننده می شوند؛ بنابراین اگر به دنبال برنامه ها و راه های بیشتری برای شکستن روال یکنواخت هستید، در ادامه با ما همراه باشید.

بهترین اپلیکیشن برای رابطه لانگ دیستنس

1. Rabb.it

این اپلیکیشن برای رابطه لانگ دیستن برای اندروید و iOS موجود است. آیا به دنبال گزینه های بیشتری برای انجام کاری متفاوت با دیگران و به خصوص جنس مخالف هستید؟ سپس Rabb.it در این مورد به کمک می کند. تاریخ چت ویدئویی را به سطح بعدی می برد.

بهترین اپلیکیشن برای رابطه لانگ دیستنس را بهتر بشناسید

اپلیکیشن برای رابطه لانگ دیستنس و Rabb.it

به عنوان مثال اگر روزی سعی کنید که با شخص مدنظر خود فیلم ببیند. تلاش برای استفاده از دستگاه ها و برنامه های مختلف کمی پیچیده بود. با استفاده از Rabb.it، دیگر بین اسکایپ و نت فلیکس، هیچ مشکلی وجود ندارد. دیگر الزاماً دور بودن به معنا عدم توانایی برای تجربه لذت کنار هم نخواهد بود.

این برنامه امکان می دهد که فیلم ها و نمایش ها را تماشا کنید و در لحظه پاسخ دهید. مهم نیست که دیگری کجاست. تنها دلیل این است که فقط نیاز به اتصال WiFi دارید. این شب ملاقات عالی برای زوج های مسافت طولانی ایجاد می کند و قطعاً کمک خواهد کرد که فاصله کمی قابل تحمل تر شود.

2. Lovedays: D-Day for Couples

این مورد نیز برای اندروید و iOS موجود است. Lovedays که از اپلیکیشن برای رابطه لانگ دیستنس است برنامه شمارش معکوس خواهد بود، اما بسیار بیشتر از این است که نشان دهد چند روز تا تاریخ یا سالگرد بعدی باقی مانده است.

ویژگی های برنامه به شرح زیر خواهد بود. شمارنده روز که سالگردهای مهم را برایتان و شریک زندگی تان مدیریت و به یاد می آورد. دارای ویجت است که D-Day را به راحتی به روشی زیبا بررسی می کند. درست همان طور که در تصویر نشان می دهد!

نمایه زوج که در آن می توانید تصاویر و نام های خود و شریک زندگی خود را در صفحه اصلی قرار دهید. در نهایت ماشین حساب D-Day که کمک می کند رویدادهای مهم را با ماشین حساب D-Day محاسبه کنید. به عنوان مثال، بازدید بعدی خودتان را روز شمار بگذارید.

بهترین اپلیکیشن برای رابطه لانگ دیستنس را بهتر بشناسید

اپلیکیشن برای رابطه لانگ دیستنس و D-Day

شگفت انگیز است که این برنامه امکان می دهد که صفحه قفل یا پس زمینه گوشی خود را به عکسی تغییر دهید که چند روز از شمارش معکوس باقی مانده است. همچنین، شمارش معکوس و تصاویر واقعاً از نظر زیبایی شناسی جذاب هستند و امکان می دهد اندازه فونت، رنگ ها و جزئیات دیگر را سفارشی کنید. این چیزی است که واقعاً دوست داشتنی خواهد بود.

3. Idealationship for Couples

این اپلیکیشن برای رابطه لانگ دیستنس فقط برای iOS موجود است. اصلی ترین دلیل برای علاقه به این برنامه، ایده آل سازی برای زوج ها است، زیرا کمک خواهد کرد که رابطه بهتری ایجاد کنید. همان طور که می دانید گاهی اوقات انجام این کار زمانی که فاصله از لحاظ مکانی و زمانی بین دو نفر باشد، دشوار است. اینکه نتوانید هر زمان که بخواهید طرف مقابلتان را ببینید مبارزه واقعی و جدی است.

این برنامه برای کمک به مردم طراحی شده است که بفهمند از رابطه خود چه می خواهند و چگونه به آن دست پیدا کنند.

این ویژگی ها به افراد یادآوری می کند و به افراد یاد می دهند که چگونه شریک زندگی خود را اولویت بندی کنند، مکالمه هایی را که بیان آن ها دشوار است را تحریک و به زوج ها فرصت هایی می دهد که پیوند خود را تقویت کنند.

چقدر زیبا است که گاهی اوقات غرق در سایر جنبه های زندگی می شوید و از اولویت هایتان غافل می شوید و فراموش خواهید کرد که به آنان توجه کنید و زمان بیشتری را برای رابطه تان صرف کنید.

Idealationship for Couples، اپلیکیشنی است که برای کمک به افراد در یافتن آنچه که از رابطه خود می خواهند و چگونه به آن دست می یابند، طراحی شده است. این به شما می آموزد که چگونه کارها را برای شریک زندگی خود را اولویت بندی کنید و بتوانید رابطه را تحکیم بخشید.

4. Nujj

به عنوان چهارمین مورد از اپلیکیشن برای رابطه لانگ دیستنس می توان به این برنامه اشاره کرد که برای اندروید و iOS موجود است. با شریک زندگی خود در ارتباط باشید، طوری که انگار هیچ فاصله ای بین دو نفر نیست. این صدا چگونه است؟

Nujj برنامه ای است که امکان می دهد با تکان دادن تلفن خود، لرزش را برای همسرتان ارسال کنید. فوق العاده ساده است! تلفن خود را تکان دهید که تلفن شریک زندگی شما به لرزه درآید. این اپلیکیشن بهترین راه برای اینکه به همسرتان بگویید به او فکر می کنید!

بهترین اپلیکیشن برای رابطه لانگ دیستنس را بهتر بشناسید

اپلیکیشن برای رابطه لانگ دیستنس و Nujj

این اپلیکیشن قابلیت های دیگری نیز دارد. می توانید با عکس ها و فایل های صوتی پیام ارسال کنید، تاریخ های خاص را ردیابی کنید، یادآوری تنظیم، موقعیت مکانی خود را ارسال و می توانید جدول زمانی اضافه کنید.

باید اعتراف کنیم که یکی از ویژگی های مورد علاقه افراد در نوج «یادآوری ها» است. این بدان معناست که مهم نیست از کجا، بلکه می توانید وظیفه ای را اضافه کنید که دیگران باید انجام دهند.

5. Between

اپلیکیشن برای رابطه لانگ دیستنس که در رده پنجم قرار می گیرد و برای اندروید و iOS موجود است. برنامه ای است که امکان ارتباط کاملاً خصوصی بین خودتان و عشقتان را فراهم می کند. نیازی به نگرانی در مورد خواندن پیام های شخصی توسط دوستان نیست. همه چیز رمزگذاری شده و با رمز عبور محافظت می شود.

می توانید از ویژگی چت برای ارسال پیام هایی استفاده کنید که نمی خواهید در تلفنتان ذخیره شوند. حتی می توانید آلبوم عکس مخفی از رابطه خود بسازید.

می توانید آن را به صورت رایگان دانلود کنید و از بیشتر ویژگی ها استفاده کنید، اما Between Plus را نیز ارائه می دهد. اگر ارتقا دهید، هر دو می توانید به تم های رنگارنگ، نامه های عاشقانه، ویدئوها و پیام های صوتی طولانی تر و تجربه ای بدون آگهی دسترسی داشته باشید.

6. Happy Couple

اپلیکیشن برای رابطه لانگ دیستنس Happy Couple که در رتبه 6 قرار خواهد گرفت. نگرانی بابت نصب نداشته باشید که برای اندروید و iOS موجود است.

بهترین اپلیکیشن برای رابطه لانگ دیستنس را بهتر بشناسید

اپلیکیشن برای رابطه لانگ دیستنس و Happy Couple

زوج شاد برنامه ای به سبک مسابقه برای زوج ها است که می توانید از آن لذت ببرید و درباره آنچه که شریک زندگی تان فکر می کند یا احساس می کند اطلاعات بیشتری کسب کنید.

عاشق آزمون هایی می شوید که به خودتان کمک می کند طرف مقابل را بهتر بشناسید. گاهی اوقات به سؤالات خاصی فکر نمی کنید که مهم هستند یا می توانند به یک گفتگوی مهم منجر شوند.

مسابقه روزانه دارای 10 سؤال جدید در هر روز است. مقداری عالی برای برخی زمان های متمرکز بر رابطه، بدون اینکه خیلی وقت گیر باشد. این برنامه به عنوان سکو پرشی برای شروع گفتگوی ایجاد رابطه در مورد احساسات، ارزش ها و آرزوها عمل می کند. این شگفت انگیز است.

7. LokLok

این اپلیکیشن برای رابطه لانگ دیستنس فقط برای اندروید موجود است. در حقیقت ایده این برنامه دوست داشتنی است؛ بنابراین ناراحتی وجود دارد که برای iOS نیز در دسترس نیست. LokLok صفحه قفل اندروید را با یک تخته سفید مشترک جایگزین می کند که همیشه بین خودتان و شخص مدنظرتان هماهنگ است.

یادداشت ها، نقاشی ها و عکس ها را برای آن ها بگذارید تا وقتی تلفن خود را چک می کنند، ببینند. چقدر دوست داشتنی است؟

8. Rave

از نمونه های موفق اپلیکیشن برای رابطه لانگ دیستنس این برنامه خواهد بود که برای اندروید و iOS موجود است.

بهترین اپلیکیشن برای رابطه لانگ دیستنس را بهتر بشناسید

اپلیکیشن برای رابطه لانگ دیستنس و Rave

Rave شبیه Rabb.it است. این امکان را می دهد که نتفلیکس را زیاد کرده، ویدئوها را در یوتیوب تماشا کنید و به موسیقی گوش دهید. از Vimeo، Viki، Reddit و موارد دیگر لذت ببرید، در حالی که پیام ها را به طور هم زمان با دیگران ارسال می کنید.

همچنین می توانید ویدئوهای خود را برای هر فردی در Dropbox و Google Drive آپلود کنید و با ترکیب کردن موسیقی با RaveDJ، ادیت های خود را ایجاد کنید. این خیلی جذاب به نظر می رسد! می توانید یک آهنگ خاص برای فرد مدنظر خود ایجاد کنید. این موضوع باعث استحکام رابطه و جذب عشق خواهد شد.

9. My Love

نهمین مورد اپلیکیشن برای رابطه لانگ دیستنس که برای اندروید و iOS موجود است. این برنامه بسیار ساده و سرگرم کننده است که امکان می دهد بدانید که دو طرف مقابلتان چه مدت در رابطه بوده اید. در ثانیه شمارش آغاز می شود و روز، هفته و ماه را به صورت منحصر به فرد ارائه می دهد.

وقتی مسافت سخت به نظر می رسد، خوب است که بتوانید برنامه را باز کرده و به خود یادآوری کنید که قبلاً 150 روز فاصله را فتح کرده اید. با این کار می توانید در مسیر موفقیت رابطه گام بردارید.

My Love را می توان با تصویری از خودتان و فرد مدنظر و سفارشی کرد و همچنین می توانید اعلان های فشاری را فعال کنید که تاریخ های خاص را از دست ندهید.

10. Gyft

یکی از دیگر موارد در موضوع اپلیکیشن برای رابطه لانگ دیستنس که تنها برای iOS موجود است. پیامی متنی یا تاریخ اسکایپ هرگز قدیمی نمی شود، اما گاهی اوقات پیدا کردن راه های مختلف برای نشان دادن دیگران که به آنها فکر می کنید خوب است. Gyft به شما امکان می دهد کارت های هدیه را به طیف گسترده ای از فروشگاه ها، رستوران ها و سایت های اینترنتی از Starbucks تا iTunes ارسال کنید.

11. True or Dare

آیا تا به حال با شریک زندگی خود بازی حقیقت یا جسارت کرده اید؟ اگر نه، اکنون می توانید با این برنامه از بین موارد مختلف اپلیکیشن برای رابطه لانگ دیستنس این کار را انجام دهید. دارای سه سطح مختلف از جمله سخت، کلاسیک و زوج است. این برنامه حاوی سوالات زیادی است که می توانید از محبوب خود بپرسید و سرگرم بمانید.

تنها کاری که باید انجام دهید این است که آن را روی گوشی خود نصب کنید و اتصال اینترنتی خوب داشته باشید. البته باید بیان کرد که این برنامه برای پلتفرم Ios تنها موجود است.

12. HeyTell

برنامه ساده در بین اپلیکیشن برای رابطه لانگ دیستنس است که به شرکای راه دور اجازه می دهد که پیام های صوتی و ویدئوهای سریع را برای یکدیگر ارسال کنند.

بهترین اپلیکیشن برای رابطه لانگ دیستنس را بهتر بشناسید

اپلیکیشن برای رابطه لانگ دیستنس و HeyTell

از جنبه های جالب برنامه این است که نیازی به ایجاد حساب کاربری یا نمایه ندارید. تنها کاری که باید انجام دهید این است که روی نام مخاطب کلیک کنید و به ارسال هر آنچه که می خواهید ادامه دهید.

این کار سریع، آسان برای استفاده و کاملاً رسانه سرگرم کننده برای حفظ ارتباط با شریک زندگی خود است. نکته جذاب این است که می توان برای هر دو پلتفرم اندروید و آیفون نصب کنید.

13. We Connect

حتی اگر از همسرتان دور هستید، ممکن است آرزوی صمیمیت داشته باشید. این برنامه این را به خوبی درک می کند و مکالمات و تماس های خصوصی را فعال می کند.

با ویبراتورهای سازگار کار می کند و به شریک اجازه می دهد نوع، مدت و شدت لرزش آن را کنترل کند. منحصر به فرد بودن این اپلیکیشن این است که قادر هستید که حتی زمانی که از یکدیگر دور هستید، به رابطه خود چاشنی اضافه کنید.

14. Ultimate Intimacy

این برنامه برای زوج هایی ساخته شده است که می خواهند پیوند خود را تقویت کنند و صمیمانه تر به هم نزدیک شوند. شرکا می توانند عاشقانه باشند، از پیش بازی لذت ببرند و رابطه خود را به سطح جدیدی برسانند.

آنان می توانند ارتباط برقرار کرده، خواسته های خود را بیان کنند، قرار ملاقات بگذارند و از بازی ها لذت ببرند. همچنین ایده های مبتکرانه ای برای تقویت مکالمات ارائه می دهد. حتی زوج های متأهل هم می توانند این اپلیکیشن را نصب کنند تا رابطه شان را قوی نگه دارند. این مورد نیز برای هر دو پلتفرم قابل اجرا خواهد بود.

15. Hony

اگر می خواهید فرد مورد علاقه خود را به چالش بکشید، هونی به عنوان اپلیکیشن برای رابطه لانگ دیستنس به شما اجازه این کار را می دهد.

این برنامه شامل بیش از 500 چالش در سطوح مختلف دشواری است. می توانید شبی قرار آنلاین راه اندازی کنید و با جسارت های ساده ای مانند به من پیام مخفی بفرست یا جوک بگو، شریک زندگی خود را به چالش بکشید. با این حال، هنگامی که سرگرمی شروع می شود، می توانید صمیمی شوید و چالش های دشواری را ارائه دهید.

سخن آخر

سعی کردیم موارد مختلفی را به عنوان اپلیکیشن برای رابطه لانگ دیستنس برایتان معرفی کنیم. این کار باعث خواهد شد که بتوانید از هر کدام با توجه به سلایقتان از آنان بهره ببرید. حتی می توانید چند مورد را هم زمان داشته باشید که به صورت ترکیبی از آنان بهره ببرید.

 

منبع:

https://datingatadistance.com/long-distance-relationship-apps/

 

4.6/5 - (39 امتیاز)

برچسب ها:

رشد خودت رو استارت بزن !

درخواست ثبت نام در دوره های امیر شریفی

مشترک شدن
اطلاع رسانی کن
guest
هنگامی که پاسخی داده شود به ایمیل شما پیام ارسال میگردد

0 نظرات
بازخورد درون خطی
دیدن تمام نظرات
0
سوالی دارید؟ بپرسیدx