ادراک فراحسی

Add a Comment
8 Min Read

قوای روانی، ESP، ادراک فراحسی

همه، از جمله شما، هر از چند گاهی، نوعی نیروی روانی را تجربه می کنید. با این حال، این تجربیات تصادفی می آیند و رد می شوند. احتمالاً در مورد چیزی که قرار بود اتفاق بیفتد، پیش‌بینی‌هایی داشته‌اید، یا احساس کرده‌اید که کسی در مورد شما چه فکری می‌کند. این تجربیات اغلب به صورت خود به خود، ناگهانی و بدون هیچ گونه آمادگی قبلی به وجود آمدند.

به آن قدرت ویژه نیز می گویند. این توانایی احساس، فهم یا درک چیزهایی است که پنهان هستند، نه در نزدیکی شما، یا مربوط به گذشته یا آینده.

برخی افراد به طور طبیعی نسبت به دیگران معنوی تر هستند و بنابراین تجربه‌های روانی در آن‌ها بیشتر اتفاق می‌افتد. آنها این واقعیت را می پذیرند که در ادراکات خود با دیگران کمی متفاوت هستند و نوعی حس ششم یا ادراک فراحسی دارند. برخی دیگر، ممکن است هر چند وقت یکبار این توانایی ها را تجربه کنند، اما آنها را بیهوده یا تصادفی تلقی می کنند.

اکثر مردم یا این تجربیات را نادیده می گیرند، یا از آنها گیج می شوند و نمی دانند در مورد آنها چه فکری کنند. افرادی هستند که در مورد این توانایی ها جدی تر هستند. آنها می خوانند، مطالعه می کنند و به دنبال راهنمایی برای توسعه و کنترل این قدرت ها هستند.

ادراک فراحسی

قدرت های روانی را می توان از طریق آموزش های خاص، حتی توسط افرادی که به طور طبیعی معنوی نیستند، توسعه داد. این‌ها قدرت‌های شگفت‌انگیزی هستند که به یک فرد آموزش‌دیده اجازه می‌دهند تا فراتر از سطح مادی را نگاه کند و چیزهایی را بداند که برای دیگران پنهان می‌ماند.

در توسعه و استفاده از قوای روانی خطرات متعددی وجود دارد که باید آنها را در نظر بگیرید:

۱. دانش به دست آمده را می توان برای اهداف خودخواهانه استفاده کرد.

۲. افرادی که دارای قدرت های روانی هستند ممکن است در تفسیر آنچه که احساس می کنند اشتباه کنند و ممکن است ناخواسته باعث گمراهی، سردرگمی یا آسیب رساندن به افراد دیگر شوند.

۳. برخی از قدرت ها مستلزم این هستند که کاربر آنها در شرایط ذهنی منفعل باشد تا بتواند با ذهن دیگران هماهنگ شود. این امکان جذب احساسات، خلق و خوی و تأثیرات خارجی را فراهم می کند که ممکن است تأثیر منفی داشته باشد.

۴. کسی که متعادل نیست و فاقد کنترل و نظم و انضباط است، ممکن است به سختی جلوی تأثیرات روانی را بگیرد و در نتیجه می تواند به خود آسیب عاطفی و روانی وارد کند.

۵. پیگیری آموزش روانی ممکن است فرد را از مسیر خودسازی و رشد معنوی باز دارد و او را به جستجوی مداوم این ادراکات سوق دهد.

اگر می‌خواهید قوای روانی را توسعه دهید، عاقلانه‌تر خواهد بود، اگر ابتدا درجه خاصی از توانایی تمرکز، کنترل ذهن، اراده، نظم و انضباط شخصی و درجه خاصی از جدایی عاطفی را در خود ایجاد کنید. با انجام این کار، اطمینان حاصل می شود که می توانید به میل خود درهای ذهنی را باز و بسته کنید و بنابراین از تأثیر نامطلوب جلوگیری کنید. این همچنین خطر سوء استفاده از قدرت ها یا افزایش نفس خود را از طریق آنها کاهش می دهد.

 

ادراک فراحسی

فهرستی از قدرت های روانی

انواع مختلفی از قدرت ها یا هدایای روانی وجود دارد که اغلب آنها را به اسم خودشان صدا میزنند. اصطلاح دیگری که استفاده می شود ESP است که به معنای – ادراک فوق حسی است.

در اینجا لیستی از توانایی های روانی آورده شده است:

۱. بصیرت (دید روشن) – دیدن صحنه ها و مکان های دور یا چیزهای پنهان، بدون استفاده از چشم های فیزیکی. بصیرت فرد را قادر می سازد تا صحنه ها و تصاویر ذهنی را با چشم ذهن درک کند.

۲۰. Clairaudience (شنوایی واضح) – درک صداها یا کلمات از یک مکان دور یا از مکان های دیگر. Clairaudience فرد را قادر می سازد تا کلمات و صداهایی را بشنود که توسط گوش های فیزیکی درک نمی شوند.

۳. Clairempathy (احساس روشن) – احساس نگرش یا احساسات یک شخص دیگر.

۴. روان‌سنجی – درک اطلاعات در مورد یک شخص، مکان یا یک شی، با در دست گرفتن یک شی متعلق به شخص یا مکان. در روان سنجی، فرد معمولاً اشیاء شخصی کوچکی مانند ساعت، انگشتر، کلید یا سایر اشیاء شخصی را در دست می گیرد.

۵. سایکوکینزیس – توانایی حرکت دادن اشیا با قدرت ذهن.

۶. شهود – درک مستقیم یک ایده، دانش یا اطلاعات. این همان چیزی است که معمولا (احساس نیرو) نامیده می شود. شهود نوعی شناخت درونی و یقین به چیزی است.

۷. تله پاتی – خواندن افکار دیگران و تبادل افکار از طریق ذهن، بدون کلمه ای حرف زدن.

۸. تأثیر ذهنی – نوعی پیشرفته از تله پاتی که به فرد اجازه می دهد با افکار و قدرت ذهن خود بر ذهن دیگران تأثیر بگذارد.

۹. شفای روانی – توانایی درمان دردها یا بیماری ها با انتقال نوعی انرژی شفابخش.

ادراک فراحسی

۱۰. بینایی اوریک – توانایی دیدن یا حس کردن رنگ‌های هاله و در نتیجه درک چیزهای خاصی در مورد خلق و خوی، احساسات، افکار یا سلامت افراد دیگر.

۱۱. پیش بینی آینده – این توانایی درک رویدادهای آینده، به عبارت دیگر، دیدن آینده است. این کار از طریق توانایی‌های ذکر شده در اینجا یا استفاده از ابزارهای خاصی برای فعال کردن این توانایی انجام می‌شود، مانند توپ کریستالی یا کارت‌ها.

۱۲. فرافکنی اختری – این توانایی است که به نظر می رسد برخی افراد دارای آن هستند، یعنی ترک بدن خود، سفر به جایی و بازگشت، در حالی که بدن در خواب یا در حالت خلسه است.

همانطور که می بینید، لیست توانایی های روانی بسیار طولانی است و تعدادی توانایی دیگر نیز وجود دارد که در اینجا ذکر نشده است. هدف این مقاله فقط فهرست کردن این قدرت‌ها و توصیف آن‌ها در چند کلمه است.

این مقاله توصیه ای برای پیگیری و توسعه قوا و توانایی های روانی نیست. این تصمیم کاملاً با شماست و اگر می‌خواهید عمیق‌تر به این موضوع بپردازید، باید قسمت اول این مقاله را در مورد خطرات ایجاد آنها دوباره بخوانید.

منبع:

  • https://www.successconsciousness.com/blog/concentration-mind-power/psychic-powers
۱/۵ - (۱ امتیاز)

رشد خودت رو استارت بزن !

درخواست ثبت نام در دوره های امیر شریفی

مشترک شدن
اطلاع رسانی کن
guest
هنگامی که پاسخی داده شود به ایمیل شما پیام ارسال میگردد

0 نظرات
بازخورد درون خطی
دیدن تمام نظرات
0
سوالی دارید؟ بپرسیدx