20 ایده برای تعیین اهداف ماهانه برای کمک به افزایش رشد شما در سال 2022

یک نظر اضافه کنید
13 دقیقه مطالعه

20 ایده برای تعیین اهداف ماهانه برای کمک به افزایش رشد شما در سال 2022

کریستین وارگو

رشد شخصی باارزش ترین است، زیرا در آن به سخت کوشی در مورد مهم ترین چیزها، افتخار می شود. اگر می‌خواهید از نظر شخصی و حرفه‌ای موفق‌تر شوید، باید اهداف ماهانه خود را برای ایجاد یک ذهنیت هدفمند تعیین کنید.

برنامه ها و تعهدات ممکن است کمی متلاطم و خارج از برنامه شوند. از تعریف اهداف SMART برای شخصی سازی آنها بر اساس ترجیحات استفاده کنید. اینجا همان موقعیتی است که شما پیشرفت شخصی فوق العاده ای را به دست خواهید آورد و امسال خود را برای موفقیت آماده خواهید کرد. این 20 ایده هدف ماهانه را در اولویت قرار دهید تا به شما در رشد در سال آینده کمک کند و از سرعت بخشیدن به بهره وری و موفقیت خود شگفت زده شوید.

20 ایده برای تعیین اهداف ماهانه برای کمک به افزایش رشد شما در سال 2022

 1. یک کتاب بخوانید.

آموزش، کلید یادگیری و گسترش دیدگاه شماست.
خواندن، ذهن را برای درک اینکه چگونه یک ایده تبدیل به حرکتی شود که فرد را به انجام عمل وادار کند، باز می کند. اگر یک کتاب در ماه بخوانید، یعنی ۱۲ کتاب جدید برای امسال خوانده اید.
تصور کنید چه ایده های باورنکردنی را تجربه خواهید کرد و می توانید هر ماه اجرا کنید.

 1. عضلات مرکزی خود را بیشتر خم کنید.

تناسب اندام برای داشتن یک زندگی سالم ضروری است. اما یک ناحیه که به اندازه کافی روی آن متمرکز نشده است، مرکز است: قسمت بالایی پاها، شکم و پشت. اینجاست که اعتماد به نفس، از لحاظ فیزیکی ساخته می شود. بلندتر بایستید، زیرا بدن شما قوی تر است. به مرکز اصلی آنچه مهم است برسید و عضلات مرکزی خود را خم کنید.

 1. اقلام غیر ضروری خانگی / اداری را اهدا کنید.

چیزهای زیادی در طول سال ها انباشته شده است. به جای غرق شدن در توده هایی از آنها، چیزهایی را که استفاده نمی کنید اهدا کنید. و اگر می‌خواهید پویشگر باشید، برای هر چیز جدیدی که وارد محیط خود می‌کنید، یک چیز قدیمی با اندازه مساوی را، اهدا کنید. به این ترتیب، انباشت توده هایی از وسایل قدیمی کاهش یافته و به ذهن اجازه می‌دهد که روی هدف اصلی متمرکز بماند.

 1. در یک موسسه خیریه محلی داوطلب شوید.

وقتی به دیگری بخشش می کنید، قدردانی شما بیشتر می شود. کمک به نیازمندان، به ویژه در جامعه خودتان چقدر قدرتمند و تاثیرگذار است؟ این یک راه عالی برای بخشیدن و منتقل کردن احساس خوب است. یک مرکز ارشد یا یک بانک مواد غذایی را بررسی کنید. مناطق زیادی در شهر وجود دارد که قدردانی شما می تواند آن را رشد دهد.

20 ایده برای تعیین اهداف ماهانه برای کمک به افزایش رشد شما در سال 2022

 1. یک دستور غذایی جدید را امتحان کنید.

منوی شما چقدر تغییر می کند؟ اکثر مردم هنگام خوردن در همان رستوران ها یا پختن وعده های غذایی اصلی یکسان گیر می کنند. با گسترش گزینه های خود در مورد اینکه چه چیزی بخورید، انتخاب های خود را افزایش دهید. کام شما طعم های جدید و متنوعی را از سراسر جهان می پذیرد. یک غذای مورد علاقه محلی را انتخاب و آن را در خانه بازسازی کنید. به زودی منوی شما به حدی گسترش می یابد که هیچ وعده غذایی تکرار نمی شود، به جز پیتزای بیرونی شما!

 1. یک مهارت جدید بیاموزید.

برای وسعت بخشیدن به زاویه دید خود، مهارت جدیدی را بیاموزید تا چیزی را که از قبل می دانستید یا چیزی را که برایتان غیرعادی است، تقویت کنید. یادگیری و گسترش منطقه امن شما پایانی ندارد. مهارت‌های جدید شخصیت می‌سازند و به شما احساس خوبی می‌دهند.

 1. یک عادت سالم ایجاد کنید.

زندگی سالم با تمرین و ثبات همراه است. با افزودن یک عادت سالم، بر روی کاری که در حال حاضر انجام می دهید، آن را بسازید. این امر در عین ایجاد یک سبک زندگی سالم که با افزایش سن قابل کنترل تر می شود، آنچه برای بدن شما مهم است را تقویت می کند. سن فقط یک عدد است!

 1. با شخص جدیدی آشنا شوید.

با افزایش ارزش خالص خود، شبکه خود را افزایش دهید — با شخص جدیدی آشنا شوید. هرچه شبکه خود را متنوع تر کنید، تأثیر شما بیشتر خواهد شد. ملاقات و احوالپرسی داشته باشید تا در زندگی خدمت و رشد کنید.

20 ایده برای تعیین اهداف ماهانه برای کمک به افزایش رشد شما در سال 2022

 1. یک عمل مهربانی تصادفی انجام دهید.

صرف نظر از اینکه در دنیا چه اتفاقی می افتد، همه می توانند با غافلگیر کردن کسی با یک عمل مهربانانه تصادفی، آن را جبران کنند. خصومت و نگرش ایرادگیرانه خود را در جیب خود بگذارید و با یک عمل مهربانانه به دیگران کمکی کنید. می توانید صبح یک نفر را با یک فنجان قهوه یا ناهار در خانه، بسازید.

 1. یک تغییر در بدهی ایجاد کنید.

زندگی خارج از امکانات هر روز آسان تر می شود. وقتی تعهد عمدی به پرداخت آن دارید، بدهی خود را کاهش دهید. با کوچکترین بدهی که دارید شروع کنید و آنچه را که می توانید، برای کاهش بدهی انجام دهید. به زودی، بدهی در زندگی شما ناپدید خواهد شد و به شما آزادی بیشتری در امور مالی خواهد داد.

 1. بخشش را تمرین کنید.

وقتی آسیبی را تجربه می کنید، به راحتی می توانید احساسات خود را حفظ کنید. اگر روزانه توسط ناراحتی و آسیب اداره شوید، می تواند خوبی های زندگی شما را کم رنگ تر کند و منجر به تلخی شود. بنابراین، کمتر احساس موفقیت و بیشتر احساس بی اهمیتی می کنید. آنچه را که به شما کمکی نمی کند رها کنید و بخشش را تمرین کنید.

برداشتن یک قدم در یک زمان، به کیلومترها عظمت منجر می شود! – کریستیان وارگو

 1. در یک رویداد اجتماعی شرکت کنید.

هیچ چیز بزرگتر از جامعه ای نیست که شما آن را خانه می نامید. با شرکت در یک رویداد اجتماعی به خانه خود احترام بگذارید. اینها فرصت هایی هستند تا ببینید جامعه شما چه چیزی برای ارائه دارد. ممکن است از استعدادها و هدایایی که در تئاتر محلی، رستوران، مادر پدری، یا حتی نمایشگاه تعطیلات کشف شده اند، شگفت زده شوید. دبیرستان و کالج اجتماعی را فراموش نکنید که در آن بسیاری از استعدادهای جدید در انتظار بیدار شدن هستند.

20 ایده برای تعیین اهداف ماهانه برای کمک به افزایش رشد شما در سال 2022

 1. روی معنویت خود سرمایه گذاری کنید

ارادت خود را به سطح بعدی برسانید. هر طور که معنویت را تعریف می کنید، زمانی را برای رشد عمیق تر در رابطه خود اختصاص دهید. یک هدف قابل اندازه گیری را اختصاص دهید که نظم و انضباط شما را بالا برده و شما را به آنچه در معنویت خود می خواهید نزدیکتر کند. این موقعیتی است که می توانید سر و قلب خود را به هم متصل کنید تا بر جهانی که لمس می کنید تأثیر بگذارید. اما اول از شما شروع می شود!

 1. کمد بهم ریخته را مرتب کنید.

چند بار گفته اید: «من چیزی برای پوشیدن ندارم.»
بیشتر اوقات، به این دلیل است که آنچه دارید با چیزی که نمی پوشید دفن می شود. تنها چیزی که می توانید ببینید لباسی است که هفته گذشته پوشیدید که جدید و تازه به نظر نمی رسد. کمد خود را با مرتب کردن شلوغی ها ساده کنید. آنچه را که مناسب نیست اهدا کنید و از یک لباس جدید لذت ببرید—دیگر بهانه ای برای نداشتن چیزی برای پوشیدن ندارید. کمد تمیز یک ذهن سازمان یافته است.

 1. پروژه خانگی را کامل کنید.

لیست کارهای شما چقدر طولانی است؟ شما می توانید با انجام یک پروژه خانگی احساس موفقیت کنید. ممکن است آن گنچخ ملافه ها باشد که تا حداکثر پر شده است. یا ممکن است بخواهید تصاویر جدیدی را با خرید لامپ های جدید در اتاق نشیمن خود، قرار دهید. تا پایان سال، در مجموع دوازده پروژه را تکمیل خواهید کرد. با این حال، اگر پروژه عظیم باشد، می توانید از چند ماه برای تکمیل آن استفاده کنید. تجدید قوا کردن برای الهام گرفتن در زمان واقعی و حرکت رو به جلو عالی است.

 1. ریتم صبح معجزه آسای خود را بیابید.

صبح ها برای شروع روزتان حیاتی هستند. اجازه ندهید چین و چروک های پیری یا چشم های خسته تعیین کننده نحوه نگاه شما به روزتان باشد. با زیبا کردن آن، به روز خود جامه موفقیت بپوشانید. هر روز در یک زمان مشخص از خواب بیدار شوید، حتی در روزهای تعطیل.

قبل از رفتن به رختخواب آنچه را که می توانید آماده کنید. مغز افکار و ایده های خود را در یک ژورنال پیاده کنید. قبل از اینکه پاهایتان به زمین بخورد آب بنوشید. برای پیدا کردن ریتم صبح معجزه آسای خود، اینجا و آنجا تغییراتی ایجاد کنید. به یاد داشته باشید که با نقاط قوت خود بازی کنید.

20 ایده برای تعیین اهداف ماهانه برای کمک به افزایش رشد شما در سال 2022

 1. یخچال خود را تمیز کنید.

علاوه بر اتاق خواب، آشپزخانه اتاقی است که بیشترین زمان را در آن می گذرانید. با تمیز کردن یخچال، غذای ناسالم را کنار بگذارید. چه به یک میان وعده یا یک وعده غذایی کامل نیاز داشته باشید، یک یخچال تمیز باعث می شود که بخواهید غذاهای خوب بخورید. می‌توانید سریع‌تر ببینید به چه چیزی نیاز دارید و چه چیزی ممکن است بعداً به معده شما کمک کند. نوش جان!

 1. زمانی را در سکوت بگذرانید.

گوش دادن یک مهارت رشد حیاتی است. وقتی زمانی را در سکوت می گذرانید، خود را مجبور می کنید سرعت خود را کاهش دهید تا ببینید چه چیزی درست در مقابل شماست. این مهارت نیاز به تمرین دارد و برای اکثر افراد آسان نیست، به خصوص که بسیاری همیشه در حال حرکت هستند. وقتی فضایی برای کاهش سرعت ایجاد می کنید، فضایی برای افزایش سرعت ایجاد می شود. وقتی زمانی را در سکوت سپری می کنید، به اهداف خود سرعت ببخشید. به آنچه که سکوت به شما می گوید گوش دهید.

 1. در لیست های ایمیل اشتراک خود را لغو کنید.

چه کسی به حواس پرتی و نامه های ناخواسته بیشتری نیاز دارد؟ آنچه را که در ماه استفاده نمی کنید حذف کنید. در صورت لزوم، همیشه می توانید مجدداً مشترک شوید. پاک کردن ایمیل به شما زمان بیشتری برای انجام کارهایی که می خواهید می دهد و چه کسی به زمان بیشتری نیاز ندارد؟ اجازه دهید بهره وری شما با لغو اشتراک از مواردی که هر ماه لازم نيستند، شروع شود.

 1. آنچه مهم است را تکرار کنید.

اگر به دنبال رشد و پیشرفت شخصی خود هستید، آنچه مهم است را تکرار کنید. شما باید رمزگشایی کنید که چه چیزی در راستای اهداف بلند مدت شماست. دریغ نکنید. نه بگویید و چیزهایی را که از نظر احساسی و جسمی شما را تحلیل می برند، حذف کنید. شما باید استعدادها و توانایی های خود را با دنیا به اشتراک بگذارید. بنابراین، رویای بزرگ داشته باشید و آن اهداف ماهانه را تعیین کنید.

20 ایده برای تعیین اهداف ماهانه برای کمک به افزایش رشد شما در سال 2022

هدف داشته باشید

تو میتوانی! به آنچه که برای شما اهمیت دارد متعهد باشید. در مورد جایی که می خواهید در هر ماه به آن دست یابید، ذهنیت مشخصی داشته باشید. این کار مرکز آشفته را از بین می برد و شما را روی اهداف ماهانه خود متمرکز نگه می دارد تا به شما در افزایش رشد امسال کمک کند.

به خاطر داشته باشید که همه اهداف ممکن است برآورده نشوند. بنابراین، ازآنچه که می توانید تعمیر کنید، ناامید نشوید. با تعیین اهداف ماهانه، به خود اجازه می دهید به آنچه می توانید تصور کنید و ببینید، برسید. زندگی در مورد نتایج نیست، بلکه در مورد سفر برای رسیدن به آن نتایج است. همین حالا مال خود را بسازید!

منبع:

 • https://www.lifehack.org/909479/monthly-goals
به این مطلب امتیاز دهید

رشد خودت رو استارت بزن !

درخواست ثبت نام در دوره های امیر شریفی

مشترک شدن
اطلاع رسانی کن
guest
هنگامی که پاسخی داده شود به ایمیل شما پیام ارسال میگردد

0 نظرات
بازخورد درون خطی
دیدن تمام نظرات
0
سوالی دارید؟ بپرسیدx