بهترین پیشنهاداتی که این 11 فرد موفق تا به حال دریافت کرده‌اند

یک نظر اضافه کنید
11 دقیقه مطالعه

دوستان عزیز سایت پرورش افکار در این مقاله بهترین پیشنهاداتی که این 11 فرد موفق تا به حال دریافت کرده‌اند را بررسی میکنیم . مربیان همیشه بهترین و عاقلانه‌ترین تجربیات خود را در اختیار کارآموزان قرار می‌دهند تا یادگیری را آسان‌تر کنند.

عناوین مقاله
1- کوین هرینگتون: زمان با ارزش ترین چیزی است که شما دارید.2- تام فری: درآمد شما با ارزشی که به وجود می‌آورید، مرتبط است.                                 3- دانایی رینگلمان: فروتنانه “بله” بگویید.                                                                       4- تیم درپر: حواست به رفتارت و برخوردت با انسان‌ها باشه.                             5- مایکل اووِد: کار خودتان را نکنید.                                                                       6- برت لاکت: حواستان باشد که چگونه دو ساعت اول و آخر هر روز را می‌گذرانید.                  .7- بزرگ فکر کنید؛ از جسور بودن نترسید.                                                                 8- همسر خود را عاقلانه انتخاب کنید.                                                                         9- بر روی روابط معتبر و قابل اطمینان سرمایه‌گذاری کنید                                                     10- بر طبق داشته‌ها و مخارج خود خرج و زندگی کنید.                                                       11- سپاسگذار باشید، خوش بگذرانید و از دیگران مراقبت کنید.                                               

این 11 کارآفرین یکی از بهترین و درجه یک ترین پیشنهاداتی را که نزدیکترین مربی آن‌ها  تاکنون به آن‌ها ارائه داده‌اند را در میان گذاشته‌اند.

زمان با ارزش ترین چیزی است که شما دارید.

 

1- کوین هرینگتون: زمان با ارزش ترین چیزی است که شما دارید.

پدرم، چارلی هرینگتون، اولین و بهترین مربی من بود. او به من آموخت که روز خود را بر پایه دقیقه‌ای 1 دلار آنالیز کنم. هر یکشنبه، هفته پیش را بررسی می‌کنم. ارزیابی می‌کنم که قبل از جابجایی چیزها، وقتم را به چه چیزی اختصاص دهم. می‌پرسم: این کار چه مدت طول خواهد کشید؟

بهای فرصت و وقت چقدر است؟

من هر روز سهام خود را در کسب‌وکار مردم کم کرده یا قبول نمی‌کنم، زیرا آن‌ها بیش‌ترین وقت من را می‌خواهند: یک تماس هفتگی یک ساعته، جلسه ماهانه رو در رو, عقب نشینی 3 ماهه.

اما این یک شروع است. اگر ظرف سه سال یک میلیون دلار درآمد داشته باشد، من 5 درصد، یعنی 50،000 دلار دریافت می‌کنم. ریاضی ارزش آن را ندارد.

اخیراً 2 میلیون سهام از یک شرکت دولتی به دست آورده‌ام که 60 سنت را در هر سهام معامله می‌کنم. آن‌ها فقط از من درخواست کردندکه هر 3 ماه یکبار جلسه هیئت مدیر تشکیل بدهیم.

 

2- تام فری: درآمد شما با ارزشی که به وجود می‌آورید، مرتبط است.                                 

من در بیست سالگی با مربی خود بیل میچل آشنا شدم.  به وضوح بهترین توصیه او را به خاطر می‌آورم که او در مورد اهداف من پرسید و من پاسخ دادم، ” 250،000 دلار در کمیسیون به دست بیاورم” . او با خنده‌ای گفت: ” “تا بعد از 30 سالگی روی پول درآوردن تمرکز نکنید”.

به نظر دیوانه کننده می‌آمد؛ زیرا او فوق العاده موفق بود، بنابراین من پرسیدم: “چرا که نه؟” او توضیح داد اگر پول را انتخاب می‌کنی، بنابراین شما همیشه به دنبال پول بوده و به ندرت شاد خواهی بود.

در عوض، از هر کسی با ارزش‌تر شوید. خدمات بیشتر ارائه دهید، به همه کمک کنید تا اهداف خود را بدست آورند و بهترین‌های خود شوند و حدس بزنید چه اتفاقی خواهد افتاد؟ سطل‌های پول به شما داده خواهد شد.

در دنیای امروز بسیاری از مردم زندگی ثروتمندان را می‌خواهند؛ اما تعداد معدودی توصیه‌های مربی من را فهمیده و به آن جامه عمل می‌پوشانند: درآمد شما همیشه به طور مستقیمی با ارزشی که به بازار می‌آورید ارتباط دارد.

 

3- دانایی رینگلمان: فروتنانه “بله” بگویید.                                                                       

مربی من به من آموخت، “جهان اینرسی را دوست دارد. دوست دارد نه بگوید”   به عنوان یک کارآفرین، این وظیفه شماست که همیشه بله بگویید و تغییر ایجاد کنید، جهان هنوز نیازهایش را نمی‌داند. انتظار پشتیبانی و تشکر را نداشته باشید.

 

4- تیم درپر: حواست به رفتارت و برخوردت با انسان‌ها باشه.                             

پدرم بیل درپر، مهم نیست چه کسی کار فروش و چه کسی کار خرید را انجام می‌دهد، ارتباط انسانی مهم است. من هر زمان که سرمایه جذب می‌کنم و پول جمع آوری می‌کنم  و زمان‌هایی که یک کارآفرین به من ناسزا میگوید، راجع به این موضوع فکر می‌کنم.

 

5- مایکل اووِد: کار خودتان را نکنید.                                                                       

توصیه‌ای که من در طول حرفه‌ام انجام داده‌ام این است که: ” سه مورد به افراد موفق ضربه می‌زند: ترس، حرص و آز، غرور و خودخواهی” . اگر به سقوط هر رهبری در طول تاریخ نگاهی بیندازید، می‌یابید که اگر همه‌ی این صفات را نداشتند، ولی حداقل یکی از آن‌ها را داشته‌اند.

وینی ویولا؛ مردی که پس از بزرگ شدن در خیابان‌های بروکلین تبدیل به یک میلیونر خودساخته شد و این موضوع را پدرش؛ کسی که راننده کامیون بود، شبی در شهر آستین هنگامی که مشروب می‌خوردیم به من گفت.

توصیه‌های او باعث شدند با تمرکز بر روی تلاش‌هایم بر روی افرادی که در سطح بالایی قرار داشتند، سخاوتمند و بخشنده بودند، برخی از موفق‌ترین مشارکت‌های تجاری خود را بسازم.

 

6- برت لاکت: حواستان باشد که چگونه دو ساعت اول و آخر هر روز را می‌گذرانید.                  .

نزدیکترین مربی من؛ یکی از موفق‌ترین رهبران صنعت مالی، در اوایل کارم این نکته خوشایند را به من گفت:

 اکثر مردم وقتی از خواب بیدار می‌شوند، نیازهای دنیا را دنبال می‌کنند، نه نیازهای خودشان را.

در دنیای ارتباطات نامحدود، مردم برای تجزیه و تحلیل زندگی خود از جامعه جدا نمی‌شوند.

دو ساعت اول روز شما؛ باید برای تنظیم کردن تلاش‌های کوتاه مدت خود با اهداف بلند مدت تان صرف شود. من در طول هفته ساعت 3:30 صبح از خواب بیدار می‌شوم، مدتی را به مدیتیشن اختصاص می‌دهم و 20 دقیقه مطالعه می‌کنم. سپس به مدت یکساعت تمرینات فشرده مانند: وزنه‌برداری و کوه‌نوردی انجام می‌دهم.

دو ساعت آخر روز، انرژی شما را برای روز دیگر تعیین می‌کند. من یکساعت را صرف مطالعه یا یادگیری یک مهارت جدید می‌کنم و در ساعت آخر برای روز بعدم برنامه ریزی می‌کنم.

یاد بگیرید که بیشتر روی خودتان کار کنید تا بر روی شغلتان.

بزرگ فکر کنید؛ از جسور بودن نترسید. 

 

7- بزرگ فکر کنید؛ از جسور بودن نترسید.                                                                 

یکی از سرمایه گذاران اولین شرکت من، که کارآفرین موفقی با مشاغل متعدد بود، مرا تحت فشار قرار داد تا به سرعت مقیاس‌گذاری کنم و وقت خودم را صرف این نکنم که چیزها را به آرامی بسازم. توصیه‌ی او این بود که :

 بزرگ فکر کنید و از انجام کارهای جسورانه که ایده‌ها و کسب‌وکار شما را به شهرت می‌رساند، نهراسید.

این توصیه من را وادار کرد تا استراتژی جسورانه‌ای را امتحان کنم که هنوز امروزه نتیجه بخش است. چه سرمایه گذاری روی کالایی جدید است یا چه شرط بندی بر روی یک کارمند گران قیمت که با سود سهام خود را پرداخت می‌کند، ” از بزرگ فکر کردن نترسید” مانترای (سرود) من شد.

 

8- همسر خود را عاقلانه انتخاب کنید.                                                                         

یک مربی این پیشنهاد قدرتمند را با من به اشتراک گذاشت:

 تنها شخصی که در کل زندگی خود انتخاب می کنید همسر شماست. بقیه افراد اعم از: ​​والدین، ​​خواهران، همکلاسی‌ها، همکاران، همسایگان، حتی فرزندانتان به ما داده می‌شوند.

من از صمیم قلب معتقدم که انتخاب شریک زندگی یکی از بزرگترین تأثیرات در سفر زندگی ما است. از سلامتی گرفته تا ثروت ما، از عمق و وسعت زندگی که در آن زندگی می‌کنیم.

چه مجرد باشید، چه متاهل و چه مطلقه؛ اکنون زمان آن است که بر روی اینکه “چه کسی باید باشید” که ارتباط خود را با همسر کنونی یا آینده خود جذاب، تکامل و بهبود یافته کنید، کار کنید. این یک انتخاب است؛ عاقلانه انتخاب کنید.

 

9- بر روی روابط معتبر و قابل اطمینان سرمایه‌گذاری کنید                                                     

روابط معتبر نیاز به سرمایه‌گذاری در وقت، انرژی و تلاش دارد، بنابراین افراد مناسب را برای گذراندن وقت با آن‌ها انتخاب کنید و با اشتیاق در آن روابط سرمایه‌گذاری کنید.

علاوه بر این، اگر هدف شما ایجاد روابط واقعی و قابل اعتماد می‌باشد، صداقت و شخصیت همیشه مهم خواهد بود. فردی باشید که می‌خواهید با آن تجارت کنید.

 

10- بر طبق داشته‌ها و مخارج خود خرج و زندگی کنید.                                                       

بهترین توصیه‌ای که تا به حال دریافت کرده بودم این بود که:

 برای اینکه بیش از حد دارایی که دارید خرج کنید، بدهی بالا نیاورید، اینگونه آرزوها و اشتیاقات خودتان را نابود می‌کنید.

بدهی بالا آوردن برای اینکه که یک شیوه زندگی لاکچری و تجملی‌ای داشته باشید که از توان مالی که در حال حاضر دارید خارج است هر عاملی را که باعث رسیدن شما به اهدافتان می‌شود را از بین می‌برد.

من سا‌ل‌ها به تعطیلات نرفتم، تا زمانی که شغل خود را به آن نقطه‌ای رساندم که شیوه زندگی من حتی کمی و کاستی هم نداشته باشد.

اگر بر طبق میزان دارایی که دارید، خوب زندگی می‌کنید و مخارج خود را صرف مهارت‌ها و تحصیلاتتان می‌کنید، روزی بیدار می‌شوید و می‌بینید که برای چیزهایی که می‌خواهید بخرید بیشتر از مقدار لازم پول دارید و دارای ذخایر مالی هستید.

 

11- سپاسگذار باشید، خوش بگذرانید و از دیگران مراقبت کنید.                                               

والدین شگفت انگیز من همیشه مربیان مورد علاقه‌ام خواهند بود. به عنوان مهاجران، وقتیکه شش نفر از ما در یک آپارتمان دو خوابه در ساحل ردوندو، کالیفرنیا بودیم؛ آن‌ها هر کاری که نیاز بود را برای مراقبت از خانواده‌مان انجام دادند.

هر دوی آن‌ها دو شغل تمام وقت داشتند، اما باز هم برای رقصیدن و بردن ما به ساحل وقت می‌گذاشتند و به آن‌هایی که کمتر احساس خوشبختی می‌کردند و نیازمند بودند پول و غذا می‌دادند.

آن‌ها سرانجام افراد موفقی در کسب‌وکار شدند، اما با این وجود با همان اصول بشر دوستانه به زندگی خود ادامه می‌دهند.

امروز، خانواده گسترده من هنوز هم برای تفریح ​​و سرگرمی با یکدیگر وقت می‌گذرانند و از چیزهایی که با پول نمی‌توان آن‌ها را خرید لذت می‌برند. این کار روزهای خوب را شیرین‌تر و روزهای سخت را آسان‌تر می‌کند.

www.success.com

5/5 - (1 امتیاز)

رشد خودت رو استارت بزن !

درخواست ثبت نام در دوره های امیر شریفی

مشترک شدن
اطلاع رسانی کن
guest
هنگامی که پاسخی داده شود به ایمیل شما پیام ارسال میگردد

0 نظرات
بازخورد درون خطی
دیدن تمام نظرات
0
سوالی دارید؟ بپرسیدx