فراوانی چیست و چگونه از آن لذت ببریم

یک نظر اضافه کنید
10 دقیقه زمان مطالعه

فراوانی چیست و چگونه از آن لذت ببریم؟ تعریف و توضیحات

فراوانی چیست؟ فراوانی به چه معناست و چگونه می توانیم آن را تعریف کنیم؟ چگونه می توانیم آن را به زندگی خود جذب کنیم؟

بهترین راه برای درک معنای کلمه فراوانی و دانستن اینکه چگونه آن را در زندگی خود نشان دهیم، تعریف معنای این کلمه است.

فراوانی چیست و چگونه از آن لذت ببریم؟

تعریف و معنی فراوانی

بیایید فراوانی را تعریف کنیم و سعی کنیم معنای آن را پیدا کنیم. ریشه این کلمه از لاتین – “abundantia” می آید. فراوانی به معنای زیاد بودن یا مقدار بسیار زیاد چیزی است. این گرایش فطری طبیعت و زندگی به تجلی، رشد و بیشتر شدن است. این تمایل نیروی حیات به تولید بیشتر و ایجاد بیشتر از همه چیز است. همیشه درختان جدید، گیاهان جدید، غذای بیشتر و کسب و کارهای جدید وجود دارد. چیزهای جدید مدام در حال اختراع هستند. خودروهای جدید در حال تولید هستند. خانه های جدید ساخته می شود و مشاغل جدید ایجاد می شود.

دانشمندان می گویند که جهان همیشه در حال انبساط و رشد است و حتی ستاره های جدیدی نیز در حال خلق شدن هستند. این بخشندگی در سطح کیهانی است. فراوانی به معنای وفور است و در همه جای کیهان وجود دارد. اگر اجازه دهید می تواند در زندگی شخصی شما نیز ظاهر شود.

فراوانی به صورت انبوهی از درختان، گیاهان، حیوانات و اشکال مختلف زندگی و همچنین به صورت تعداد بی پایانی از ستاره ها و جهان ها ظاهر می شود. ستاره های جدید دائما ایجاد می شوند، درختان جدید رشد می کنند، افراد جدید متولد می شوند و منابع جدید انرژی کشف می شوند. به نظر می رسد کائنات دائماً در حال ایجاد چیزهای جدید است که به معنای رشد و انبساط مداوم است. هیچ محدودیتی برای این گسترش وجود ندارد.

شما در دنیایی زندگی می کنید که در آن بسیاری از همه چیز، یک واقعیت است. تنها کاری که باید انجام دهید این است که مقداری از این ثروت و دارایی را به زندگی خود جذب کنید. این امر از طریق قانون جذب و قدرت تجلی امکان پذیر می شود.

فراوانی چیست و چگونه از آن لذت ببریم؟

فراوانی به معنای فراوانی است

فراوانی نه تنها به‌عنوان پول، ثروت و دارایی فراوان، همانطور که بیشتر مردم فکر می‌کنند، ظاهر می‌شود. همچنین در بسیاری از راه های دیگر ظاهر می شود. این می تواند به صورت مجلل عشق، دوستی، دانش و سلامت ظاهر شود. بعداً در این مورد صحبت خواهیم کرد.

در اینجا ۳ تعریف دیگر از فراوانی وجود دارد:

تعریف فراوانی بر اساس فرهنگ لغت مریام وبستر: «یک مقدار کافی».

تعریف فراوانی بر اساس فرهنگ لغت کمبریج: «موقعیتی که در آن چیزی بیش از اندازه کافی وجود دارد.»

فرهنگ لغت مک میلان در مورد آن می گوید: «مقدار بسیار زیادی از چیزی.»

فراوانی چیست و چگونه آشکار می شود

بیایید عمیق تر به این موضوع جذاب بپردازیم. فراوان بودن یعنی چه؟ در چه زمینه هایی از زندگی خود را نشان می دهد؟

همانطور که قبلاً گفته شد، فراوانی به راه های مختلف ظاهر می شود. در اینجا چند مورد از این راه ها وجود دارد:

 1. به صورت عشق فراوان ظاهر می شود.
 2. به عنوان فراوانی دوستی باشد.
 3. به عنوان تعداد زیادی فرصت باشد.
 4. می تواند به عنوان یک سرگرمی زیاد ظاهر شود.
 5. می تواند به معنی مقدار زیادی غذا باشد.
 6. می تواند کارهای خیر فراوان باشد.
 7. داشتن انرژی فراوان معنی بدهد.
 8. انبوهی از درختان، چمن یا آب باشد.
 9. شما می توانید برای خود زمان زیادی برای انجام آنچه می خواهید ایجاد کنید.
 • شما همچنین می توانید معنویت زیادی در زندگی خود داشته باشید.
 • حتی ممکن است احتیاط، فکر کردن، انجام دادن یا مراقبت زیاد باشد.
 • در این سیاره همه چیز به وفور وجود دارد. ممکن است اکنون به آن دسترسی نداشته باشید، زیرا دارید خود را از آن دور می‌کنید و از تجلی آن در زندگی‌تان جلوگیری می‌کنید.

این کلمه همچنین مخفف فراوانی، شکوفایی، فضل، زیبایی، تجملات و وفور است. به معنای پر بودن و زیاد بودن چیزی است.

فراوانی چیست و چگونه از آن لذت ببریم؟

فراوانی را حس کنید

چگونه فراوانی را به زندگی خود جذب کنیم؟ برای انجام این کار باید احساس فراوانی داشته باشید. شما باید (آگاهی فراوانی) را توسعه دهید. تصور کنید که فراوانی در حال حاضر در بخشی از زندگی شما ظاهر شده است. آن را احساس کنید و از این احساس لذت ببرید. اکنون ممکن است بپرسید: (اگر ندانم دقیقاً چه می خواهم چه کنم؟) ممکن است بپرسید، (من نمی توانم چیزها را به وضوح تصور کنم.)

پاسخ این است که مهم نیست. احساس مهم است. فقط فراوانی را احساس کنید و از این احساس لذت ببرید. این کار را چند بار در روز و برای چند دقیقه انجام دهید. شما نیازی به تصور موقعیت یا موضوع ندارید. فقط احساس خوبی داشته باشید در مورد اینکه فراوانی در زندگی شما ظاهر می شود.

آگاهی فراوانی

(آگاهی فراوانی) به معنای آگاهی از وجود چیزهای فراوان، احساس آن در زندگی و ارتباط با آن است، حتی اگر در این لحظه به نظر نمی رسد بخشی از زندگی شما باشد. با این حالت هوشیاری شما احساس می کنید و باور می کنید که بخشی از کیهان هستید. این نوع آگاهی، ذهن شما را برای دیدن شکوه و ثروت همه چیز در اطراف خود و شناخت فرصت ها باز می کند. این نوع آگاهی باورهای محدود کننده ذهن شما را می شکند و ذهن شما را به سمت فرصت های گسترده تر و دیدگاه گسترده تری باز می کند.

فکر خود را محدود نکنید

اگر احساس می کنید که بخشی از فراوانی کیهان نیستید، به این دلیل است که به خود اجازه نمی دهید به روش های نامحدود فکر کنید.

شما افکار خود را به چیزهایی که در حال حاضر در زندگی شما وجود دارد محدود می کنید. شما باید چشم انداز و دید خود را به فرصت های بزرگتر گسترش دهید.

همه چیز به وفور در کیهان وجود دارد و هر کس جزئی از آن است، صرف نظر از موقعیت و شرایط و اینکه در کجا زندگی می کند، برای مشارکت در این ثروت و دارایی، باید ذهن خود را به روی آن باز کنید، آن را احساس کنید و انتظارش را داشته باشید.

یکی از راه‌هایی که می‌توانید ذهن خود را به سوی رفاه، ثروت و فراوانی باز کنید و آنها را به زندگی خود جذب کنید، قدرت تجسم است. آنچه را که بارها در ذهن خود تصور می کنید در نهایت به آن می رسید. راه دیگری که می تواند به شما کمک کند فراوانی را در زندگی خود نشان دهید، تکرار جملات تاکیدی است. این اظهارات مثبت می تواند دروازه رفاه را باز کند.

برای جذب فرصت های جدید و چیزهایی که می خواهید به زندگی خود می توانید از تجسم و جملات تاکیدی استفاده کنید. تجسم و جملات تاکیدی که به درستی و جدی استفاده شوند، می توانند در هر زمینه ای از زندگی که انتخاب می کنید، ثروت، فراوانی و رفاه را برای شما به ارمغان بیاورند. همچنین، فراوانی معنویت، آگاهی، قدرت درونی و آرامش درونی را فراموش نکنید. اهمیت آنها کمتر از داشتن ثروت مادی نیست.

فراوانی چیست و چگونه از آن لذت ببریم؟

نقل قول های رفاه و فراوانی

«همه چیز در جهان به وفور وجود دارد و پیوسته چیزهای بیشتری در حال خلق شدن است. با تجسم و تصدیق با قدرت خلاق جهان هماهنگ شوید و فراوانی را وارد زندگی خود خواهید کرد.»

«سعادت و موفقیتی را که می‌خواهید تصور کنید، باور داشته باشید که محقق خواهد شد و روزی تخیل شما به واقعیت تبدیل خواهد شد.»

«زندگی میدانی از امکانات نامحدود است.»

– دیپاک چوپرا

«دنیا پر از فراوانی و فرصت است، اما افراد بسیار زیادی به جای ماشین مخزن دار با یک تشت، به جای بیل بخار با یک قاشق چایخوری به سمت چشمه زندگی می آیند. آنها توقع کمی دارند و در نتیجه کم می گیرند.»

– بن سویتلند

«فرصت طلایی که به دنبال آن هستید در خودتان است. این در محیط اطراف شما نیست، در شانس یا اقبال یا کمک دیگران نیست. این تنها در خود شماست.»

– اوریسون سویت ماردن

منبع:

https://www.successconsciousness.com/blog/success/what-is-abundance/

۵/۵ - (۱ امتیاز)

رشد خودت رو استارت بزن !

درخواست ثبت نام در دوره های امیر شریفی

مشترک شدن
اطلاع رسانی کن
guest
هنگامی که پاسخی داده شود به ایمیل شما پیام ارسال میگردد

0 نظرات
بازخورد درون خطی
دیدن تمام نظرات
دوره آموزش کارشناس جذب شوید
دوره برتری شدید
0
سوالی دارید؟ بپرسیدx