65 نقل قول شگفت انگیز برای بالا بردن انرژی شما

یک نظر اضافه کنید
44 دقیقه مطالعه

65 نقل قول شگفت انگیز برای بالا بردن انرژی شما

روزهایی در زندگی وجود دارد که به نظر می رسد مطلقاً هیچ چیز خوب پیش نمی رود. در این روزهای وحشتناک، شکست ها و ناکامی ها با تک تک قدم های شما همراه است. موانع بزرگتر از زندگی در مسیر شما ظاهر می شوند و ناامیدی های بزرگ سر راه شما قرار می گیرند. حتی ممکن است احساس کنید که طوفانی از آزمایش ها و مصیبت ها بر سر شما می بارد.

عناوین مقاله
65 سخن دلگرم کننده شگفت انگیز برای بالا بردن انرژی شماآلبرت انیشتین در مورد مشکلاتچارلز سویندول در مورد آنچه در زندگی اتفاق می افتدآیا زانتاماتا در مورد کشف قدرت واقعی خود راجان وودن در مورد کارهایی که نمی توانید انجام دهیدکالوین کولیج در مورد پشتکارجوزف کمبل در مورد شکست خوردنناپلئون هیل در مورد راه رسیدن به موفقیتهنری فورد در مورد مواجهه با مشکلات بزرگمایکل جردن در مورد موانعلروی پیج در مورد تسلیم شدنهریت استو در مورد تسلیم شدنتونی رابینز در مورد مدیریت زندگی شخصیلس براون در مورد فرصت هاپائولو کوئیلو در مورد مشکلات زندگیدونالد ترامپ در مورد حرکت به جلونلسون ماندلا در مورد بزرگترین افتخار زندگیجیمز فاوست در مورد چالش ها و مشکلاتناپلئون هیل در مورد سختی هاتوماس ادیسون در مورد بزرگ ترین ضعفمری انگلبریت در مورد تغییر آنچه که دوست نداریدآن فرانک در مورد تبدیل جهان به مکانی بهترپیکتتوس در مورد مشکلات و پیروزی هافردریک داگلاس در مورد چالش هامری رادماخر در مورد شجاعتهلن کلر در مورد توسعه شخصیتآلبرت شوایتزر در مورد الهام و تشویقجان اف کندی درباره بینش درست در مورد بحرانمارتین لوتر کینگ در مورد پذیرش ناامیدیجان دی لمه در مورد پشتکارتوماس واتسون در مورد فرمول موفقیتنلسون ماندلا در مورد چیزهایی که غیرممکن به نظر می رسنددیل کارنگی در مورد دلسردی و شکستوینستون اس. چرچیل در مورد موفقیت و شکستکریس جامی در مورد طرد شده بودنرابرت شولر در مورد انجام یک کار بزرگالنور روزولت در مورد انجام کاری که نمی توانیدوالی آموس در مورد کارهایی که نمی توان انجام دادجان میلتون در مورد اینکه باید راه طولانی را طی کندتیچ نات هن در مورد امیدکنجی میازاوا در مورد درداوگ ماندینو در پشتکاروینس لومباردی در مورد اعتقاد به خودکوری بوم در مورد نگرانیاد شیران در مورد داشتن دیدگاه مثبتای بی وایت در مورد کتاب هاهنری لانگفلو در مورد مراتب بالامورگان مت در مورد فرصت های مهمفرانک سیناترا در مورد موفقیتوینستون چرچیل در مورد زمان هایی که از جهنم عبور می کنیدویلیام فاکنر در مورد ریسک کردندوک الینگتون در مورد اینکه واقعاً مشکل چیستال ام مونتگومری در مورد تلاش و برنده شدنآگوست ویلسون در مورد روبرو شدن با نیمه تاریک وجودچارلز گلسمن در مورد یافتن راه حلدالایی لاما در یافتن امید در تاریکیپاتریک جنتمپو در مورد راه فکر کردنفئودور داستایوفسکی در مورد شمارش مشکلات شماکنفوسیوس در مورد حرکت رو به جلوماریو فرناندز در مورد گذر از طوفانالنور اچ پورتر در مورد اهمیت تشویقهریت تابمن در مورد رویاهای بزرگکریس جامی در مورد شکستتئودور روزولت در مورد زندگی آسانرالف والدو امرسون در مورد تجربه هامنبع:

هر چقدر هم که این روزها وحشتناک باشند، نمی توان از آنها اجتناب کرد. با این حال، هنگامی که روز بدی را سپری می کنید، برخی از جملات انرژی بخش می توانند روحیه شما را به شدت تقویت کنند. در ادامه، می ‌توانید مجموعه ‌ای گلچین شده از جملات انرژی بخش واقعاً شگفت ‌انگیز را بیابید که نه تنها به روز شما رنگی دوباره می زند، بلکه شما را پرانرژی هم می ‌کند.

هر چند وقت یکبار، همه ما به جملات انرژی بخش نیاز داریم که روحیه ما را بالا ببرد. این روزهایی است که انگار تمام کائنات علیه شما توطئه می کنند. حتی ممکن است احساس کنید که انگاردر شن های روان گرفتار شده اید و هر چه بیشتر برای بیرون آمدن از آن تلاش کنید، عمیق تر در آن فرو می روید.

65 نقل قول شگفت انگیز برای بالا بردن انرژی شما

«هر چه مانع بزرگتر باشد، غلبه بر آن شکوه بیشتری دارد.»

مولیر

در طول این مراحل دشوار زندگی، داشتن چند جمله الهام بخش و تشویق کننده می تواند تفاوت بزرگی ایجاد کند. این سخنان دلگرم کننده توسط برخی از عاقل ترین مردان و زنانی که تا به حال در این سیاره زندگی کرده اند به شما یادآوری می کند که همه ما هر چند وقت یک بار در تلاش هستیم. مهم تر از آن، این جملات خارق العاده به شما انگیزه می دهند که به مبارزه ادامه دهید و و هر چقدر هم که شرایط سخت شود، هرگز تسلیم نشوید.

جملاتی هستند که آنقدر قدرتمند هستند که به سرعت روحیه شما را بالا می برند. بیایید نگاهی به آنها بیندازیم.

به همین دلیل است که خواندن جملات انرژی بخش می تواند تفاوت بزرگی ایجاد کند. کلمات تشویق کننده به شما انگیزه می دهد که به راه خود ادامه دهید و در مسیر دنبال کردن اهداف خود پایدار بمانید.

65 سخن دلگرم کننده شگفت انگیز برای بالا بردن انرژی شما

در ادامه می توانید گزیده ای از بهترین سخنان انرژی بخش را بیابید. تقریباً همه آنها از افرادی سرچشمه می گیرند که خود مجبور بودند در طول زندگی خود با چالش ها و مشکلات بزرگی دست و پنجه نرم کنند. به زودی خواهید دید که بینش آنها در مورد زندگی کاملاً قابل توجه است. در واقع، آموختن از کسانی که از دوران سختی و مبارزه پیروز بیرون آمده اند، شاید یکی از بهترین راه ها برای توسعه انعطاف پذیری مشابه باشد.

از جملات تشویق کننده زیر لذت ببرید!

 1. آلبرت انیشتین در مورد مشکلات

«در میان هر سختی فرصتی نهفته است.»

آلبرت انیشتین

گذراندن دوران سخت زندگی اصلا لذت بخش نیست. در واقع، اکثر مردم همه چیز را برای اجتناب از سختی و مبارزه می دهند. با این حال، اغلب اوقات فراموش می کنیم که با هر موقعیت سختی که با آن روبرو می شویم، فرصت هایی به ما معرفی می شود. ما ممکن است همیشه این فرصت ها را آنطور که هستند نبینیم. به همین ترتیب، ممکن است ماه‌ ها بعد متوجه شویم که همان مشکلات فرصت ‌های مهمی را هم وارد زندگی ما کرده است؛ اما واقعا این نوع فرصت ها وجود دارد.

وقتی با مشکلاتی رو به ‌رو می ‌شوید، همیشه به خود یادآوری کنید که فرصت‌ هایی در چالش ها وجود دارد.

65 نقل قول شگفت انگیز برای بالا بردن انرژی شما

 

 1. چارلز سویندول در مورد آنچه در زندگی اتفاق می افتد

«زندگی 10% آن چیزی است که اتفاق می افتد و 90% نحوه واکنش به آن اتفاق است.»

چارلز آر. سویندول

خیلی مهم نیست که دقیقاً در زندگی چه اتفاقی برای شما می افتد. در بیشتر موارد، به هر حال نمی توانید آن را تغییر دهید. با این حال، آنچه واقعا مهم است این است که چگونه در مورد رویدادهای زندگی خود فکر می کنید. حتی بیشتر از این، نحوه واکنش شما به اتفاقاتی که در زندگی شما رخ می دهد بسیار مهم است.

اینکه چگونه به اتفاقاتی که برای شما می افتد فکر می کنید و چگونه به آن واکنش نشان می دهید می تواند کل زندگی شما را شکل دهد. روشی که شما پاسخ می دهید می تواند زندگی شما را بسازد یا خراب کند، می تواند تعیین کند که آیا اجازه می دهید شکست ها و ناکامی ها شما را از پای در بیاورند یا از این تجربیات برای قوی تر شدن استفاده می کنید. همیشه انتخاب با شماست.

 1. آیا زانتاماتا در مورد کشف قدرت واقعی خود را

«تنها در تاریک ‌ترین ساعات زندگیمان است که می ‌توانیم قدرت واقعی نور درخشان وجودی را در خودمان کشف کنیم که هرگز نمی ‌توان آن را کم‌ رنگ کرد.»

دوئ زانتاماتا

زندگی ای که همیشه در راحتی سپری شود می تواند کاملاً راحت و شاد باشد؛ اما تنها در صورتی که در موقعیت های فوق العاده دشوار به چالش کشیده شوید، به عنوان یک فرد رشد خواهید کرد. هیچ چیز برای یادگیری در سمت راحت زندگی وجود ندارد. در واقع، قوی ‌ترین شخصیت ‌هایی که تا به حال زندگی کرده‌ اند روحی آغشته به زخم های مختلف داشته اند. افراد واقعاً موفق کسانی هستند که همیشه هر زمان که زندگی آنها را به زمین زد، دوباره روی پای خود بلند می شوند.

همیشه این واقعیت را زمانی که در حال گذراندن روزهای سخت هستید به خود یادآوری کنید. به مبارزه ادامه دهید و در نهایت به عنوان فردی قوی تر از زمین بلند خواهید شد.

 1. جان وودن در مورد کارهایی که نمی توانید انجام دهید

«اجازه نده کاری که نمی توانی انجامش دهی با کاری که می توانی انجام دهی تداخل پیدا کند.»

جان وودن

بیایید با حقیقت روبرو شویم، موقعیت های زیادی در زندگی وجود دارد که فکر می کنید قادر به ایجاد تغییرات مثبت نیستید. ممکن است با موانع ترسناکی روبرو شوید که به نظر می رسد هیچ کاری نمی توانید در مورد آنها انجام دهید. در هر صورت، همیشه مسئله فقز این نیست.

در حالی که درک درستی از کارهایی که نمی توانید انجام دهید بسیار مهم است، به همان اندازه مهم است که بدانید چه کاری می توانید انجام دهید. اگر فقط به کارهایی فکر کنید که نمی توانید انجام دهید، به احتمال زیاد تسلیم خواهید شد؛ اما اگر متوجه شوید که همیشه راهی برای تأثیرگذاری بر تغییرات مثبت پیدا خواهید کرد، در نهایت قادر خواهید بود از مشکلاتی که شما را دلسرد می کنند رهایی یابید. تنها چیزی که مهم است این است که مصمم باشید و به دنبال راه حل باشید.

65 نقل قول شگفت انگیز برای بالا بردن انرژی شما

 1. کالوین کولیج در مورد پشتکار

«پشتکار داشته باشید چرا که هیچ چیز نمی تواند جای استمرار را بگیرد، حتی استعداد. هیچ چیز رایج تر از افراد ناموفق با استعداد نیست، نبوغ هم همینطور است. نابغه های غیرموفق هم به وفور یافت می شوند. تحصیلات هم کاری نمی کند؛ دنیا پر از مهجورهای تحصیل کرده است. استقامت و اراده به تنهایی دوکلید اصلی پتشکار و موفقیت هستند.»

کالوین کولیج

افراد زیادی هستند که فوق العاده ماهر و تحصیلکرده هستند. استعدادهای آنها گسترده و چشمگیر است. با این حال، بسیاری از آنها صرفاً به این دلیل که نمی ‌دانند پایداری و پشتکار چقدر مهم است، با مشکلات زیادی دست و پنجه نرم می‌کنند. این افراد به این واقعیت عادت کرده اند که در دوران کودکی و نوجوانی همه چیز برایشان آسان بوده است. با این حال، در زندگی واقعی، تنها کسانی موفق خواهند شد که پیگیرترین باشند؛ و در بسیاری از موارد، کمبود استعداد یا نبوغ را می توان با اراده و پشتکار برطرف کرد.

 1. جوزف کمبل در مورد شکست خوردن

«با پایین رفتن به ورطه است که گنجینه های زندگی را بازیابی می کنیم. جایی که می لنگید، گنج شما آنجاست.»

جوزف کمبل

بیشتر مردم از مشکلات متنفرند. این کاملا قابل درک است. کشمکش‌ ها و مشکلات می‌ توانند درد عاطفی زیادی را بر ما تحمیل کنند، به همین دلیل است که سعی می‌کنیم تا جایی که می‌توانیم از آنها دوری کنیم. در عین حال، موقعیت ‌هایی در زندگی که شما را به زمین می رند، جنبه مثبتی نیز دارد. از دوران سختی می توان درس های مهم زیادی گرفت. پس سعی کنید به جای افسوس خوردن در مورد سختی های زندگی که نمی توان از آنها اجتناب کرد، از این تجربیات برای یادگیری درس های مهم زندگی استفاده کنید. اگر بتوانید نعمت های پنهانی را که در سختی ها یافت می شوند، کشف کنید، در نهایت خواهید فهمید که هر آنچه برای شما اتفاق افتاده است، مهم نیست چقدر سخت است، در نهایت به نفع شما کار کرده است.

 1. ناپلئون هیل در مورد راه رسیدن به موفقیت

«بیشتر افراد والا مقام به بزرگ ترین موفقیت خود یک قدم بعد از بزرگ ترین شکست خود دست یافته اند.»

ناپلئون هیل

تقریباً بین همه افراد فوق العاده موفق یک اشتراک وجود دارد: همه آنها شکست را پله ای برای موفقیت می دانند. در حالی که بیشتر افراد در مواجهه با مبارزات، مشکلات و شکست ها تسلیم شدند، آنهایی که موفق بودند مصمم بودند. هر زمان که با شکست مواجه شدید، ببینید چگونه می توانید از آن برای موفقیت بیشتر در آینده استفاده کنید.

 1. هنری فورد در مورد مواجهه با مشکلات بزرگ

«وقتی به نظر می رسد همه چیز بر علیه شما پیش می رود، به یاد داشته باشید که هواپیما برخلاف باد بلند می شود، نه با آن.»

هنری فورد

موقعیت هایی در زندگی وجود دارد که به نظر می رسد کائنات علیه شما توطئه می کنند. در این شرایط دشوار، یادآوری اینکه چالش‌ ها در نهایت شما را قوی‌ تر می‌کنند، می ‌تواند بسیار مفید باشد. این به این دلیل است که مشکلات شما را مجبور می کند که از منطقه امن ذهنی خود خارج شوید. در واقع، زمان‌ های سخت شما را به چالش می‌ کشد تا به محدودیت‌ های خود و فراتر از آن بروید؛ و این چیزی است که به شما کمک زیادی می کند تا در آینده موفق تر باشید.

65 نقل قول شگفت انگیز برای بالا بردن انرژی شما

 1. مایکل جردن در مورد موانع

«موانع نباید سد راه شما شوند. اگر به دیوار برخورد کردید، برنگردید و تسلیم نشوید. دریابید که چگونه از آن بالا بروید، از آن عبور کنید یا در همان اطراف کارهای لازم برای رسیدن به هدف را انجام دهید.»

مایکل جردن

وقتی با مانعی روبرو می شوید، همیشه تسلیم شدن آسان تر است. در واقع، این راحت ترین گزینه موجود است. متأسفانه، دور زدن و تسلیم شدن هرگز شما را به اهداف و رویاهایتان نزدیک نمی کند. تسلیم شدن مداوم در زمانی که شرایط سخت می شود، رسیدن به اهدافتان را در درازمدت برای شما دشوارتر می کند.

به جای تسلیم شدن در هنگام مواجهه با مشکلات، ببینید برای غلبه بر مانع چه کاری می توانید انجام دهید. گاهی اوقات باید از مانعی بالا رفت و در موقعیت های دیگر باید از زیر آن فرار کرد. هر چه هست، پشتکار داشته باشید و سعی کنید راه حلی را بیابید که به شما کمک کند بر آنچه در سر راه شما قرار دارد غلبه کنید.

 1. لروی پیج در مورد تسلیم شدن

«هرگز اجازه نده سرت پایین بیاید. هرگز تسلیم نشو و ننشین و غصه نخور. راه دیگری پیدا کن.»

لروی ساچل پیج

هرچه با موانع بیشتری روبرو شوید و موانع بیشتری را مجبور به غلبه بر آن کنید، بیشتر متوجه خواهید شد که همیشه راه دیگری وجود دارد. همه چیز ممکن است در حال حاضر بد به نظر برسد و حتی ممکن است به نظر برسد که هیچ کاری نمی توانید در مورد آن انجام دهید. با این حال، دیر یا زود، راه‌های جدیدی را برای غلبه بر مشکلاتی که با آن‌ها روبرو هستید، کشف خواهید کرد.

 1. هریت استو در مورد تسلیم شدن

«وقتی وارد یک شرایط سخت می ‌شوید و همه چیز بر خلاف شما پیش می‌ رود تا زمانی که به نظر می ‌رسد نمی ‌توانید یک دقیقه بیشتر صبر کنید، هرگز تسلیم نشوید، زیرا این مکان و زمانی است که اوضاع تغییر خواهد کرد.»

هریت بیچر استو

فقط اگر ادامه دهید شانس موفقیت دارید. اگر تسلیم شوید، خود را از این شانس محروم می کنید، قبل از اینکه حتی تلاش کنید، از دست داده اید.

 1. تونی رابینز در مورد مدیریت زندگی شخصی

«در اصل، اگر می‌خواهیم زندگی خود را هدایت کنیم، باید کنترل اعمال مداوم خود را در دست بگیریم. این کاری نیست که هر چند وقت یکبار انجام می دهیم زندگی ما را شکل می دهد، بلکه کاری است که ما به طور مداوم انجام می دهیم.»

تونی رابینز

رفتارهایی که به طور مکرر انجام می دهید در نهایت کل زندگی شما را شکل می دهد. مهم نیست اینجا شکست می خورید یا آنجا مبارزه می کنید. به همین ترتیب، مهم نیست که گهگاه روز بدی داشته باشید که در طی آن به نظر می رسد هیچ چیز خوب پیش نمی رود. آنچه مهم است این است که شما به طور مداوم اهداف خود را دنبال می کنید. اگر این کار را انجام دهید، هیچ چیز نمی تواند مانع شما شود. ثبات نقش بسیار کلیدی است.

 1. لس براون در مورد فرصت ها

«در هر روز، 1440 دقیقه وجود دارد. این بدان معناست که ما روزانه 1440 فرصت برای تأثیرگذاری مثبت داریم.»

لس براون

حتما از این فرصت ها استفاده کنید.

65 نقل قول شگفت انگیز برای بالا بردن انرژی شما

 1. پائولو کوئیلو در مورد مشکلات زندگی

«لحظه هایی وجود دارد که مشکلات وارد زندگی ما می شود و ما نمی توانیم کاری برای اجتناب از آنها انجام دهیم؛ اما آنها به دلیلی آنجا هستند. تنها زمانی که بر آنها غلبه کنیم می ‌فهمیم که دلیل وجودشان چه بوده است.»

پائولو کوئیلو

ممکن است همیشه متوجه نشوید که چرا دوران سختی را پشت سر می گذارید. این کاملا طبیعی است. شاید حتی تقصیر خودتان نیست که با این سختی ها مواجه می شوید. وقتی با چنین موقعیتی مواجه می شوید، مهم است که به راه خود ادامه دهید. شکایت و زاری از آن شما را به جایی نمی رساند. فقط با انجام وظایفتان می توانید به تدریج از مشکلی که با آن روبرو هستید خلاص شوید.

و به محض اینکه بر این موانع غلبه کردید، به تدریج شروع به کشف درس های مهمی خواهید کرد.

 1. دونالد ترامپ در مورد حرکت به جلو

«ادامه بده. به جلو حرکت کن. هدف گذاری های والا داشته باش. برای برخاستن برنامه ریزی کنید فقط روی باند ننشینید و امیدوار نباشید کسی بیاید و هواپیما را هل دهد. این اتفاق اصلا رخ نخواهد افتاد. نگرش خود را تغییر دهید و کمی ارتفاع بگیرید (تلاش کنید).»

دونالد ترامپ

راهی برای خلق شانس توسط خودتان وجود دارد: اقدامات گسترده و با پشتکار.

 1. نلسون ماندلا در مورد بزرگترین افتخار زندگی

«بزرگ ترین افتخار در زندگی در این نیست که هرگز شکست نخوریم، بلکه در این است که هر بار که شکست می خوریم بلند شویم.»

نلسون ماندلا

اگر دقت کرده باشید باشید، خواهید دید که زندگی هر چند وقت یکبار همه ما را به زمین می زند. بدتر از آن، شما همچنین خواهید دید که زندگی تمام تلاش خود را می کند تا ما را روی زمین نگه دارد. با مشاهده زندگی متوجه خواهید شد که نمی توان از شکست ها و ناکامی ها اجتناب کرد. با این حال، ممکن است متوجه شوید که کسانی که به موفقیت های بزرگ می رسند، تقریباً همیشه کسانی هستند که بعد از اینکه زندگی آنها را به زمین زد، دوباره روی پاهای خود ایستاده اند.

 1. جیمز فاوست در مورد چالش ها و مشکلات

«هر کسی در این زندگی چالش ها و مشکلات خود را دارد. این بخشی از آزمایش فانی ماست. دلیل برخی از این آزمایشات را نمی توان به آسانی درک کرد مگر بر اساس ایمان و امید، زیرا اغلب هدف بزرگ تری وجود دارد که ما آن را درک نمی کنیم. صلح از طریق امیدواری به دست می آید.»

جیمز ای. فاوست

اتخاذ یک رویکرد انعکاسی به زندگی می تواند بسیار مهم باشد. این به شما کمک می کند تا بفهمید هر اتفاقی که برای شما افتاده است، مهم نیست چقدر دشوار است، هدفی را دنبال کرده است. این موقعیت ‌ها قطعاً برای شما آسان نبودند، اما همگی شما را به یک شکل قوی ‌تر کردند.

65 نقل قول شگفت انگیز برای بالا بردن انرژی شما

 1. ناپلئون هیل در مورد سختی ها

«هر سختی، هر شکست و هر دل شکستگی بذری معادل یا بیشتر را به همراه دارد.»

ناپلئون هیل

همانطور که قبلا ذکر شد، بسیاری از فرصت های بزرگ از چالش ها به وجود می آید. به طور مشابه، بسیاری از درس های مهم را می توان در زمان چالش های بزرگ آموخت. اگر این را درونی کنید، دیگر از رفتار بد زندگی با شما شکایت نخواهید کرد. در عوض، شما شروع به پیدا کردن فرصت ‌ها و درس ‌های مفیدی خواهید کرد که در زمان ‌های سخت به وجود می ‌آیند.

 1. توماس ادیسون در مورد بزرگ ترین ضعف

«بزرگ ترین ضعف ما در تسلیم شدن است. مطمئن ترین راه برای موفقیت همیشه این است که فقط یک بار دیگر تلاش کنید.»

توماس ادیسون

این جملات الهام ‌بخش تشویق کننده از زبان مردی است که بیش از 1000 بار شکست خورد تا اینکه سرانجام راهی برای ایجاد یک لامپ پیدا کرد.

 1. مری انگلبریت در مورد تغییر آنچه که دوست ندارید

«اگر چیزی را دوست ندارید، آن را تغییر دهید. اگر نمی توانید آن را تغییر دهید، طرز فکر خود را در مورد آن تغییر دهید.»

مری انگلبریت

چیزهای زیادی در زندگی وجود دارد که نمی توانید آنها را تغییر دهید. اکثر مردم اجازه می ‌دهند چیزهایی که نمی ‌توانند تغییر دهند، آنها را خیلی ساده دلسرد کند؛ اما بهتر است شما اینگونه نباشید! به جای اینکه در مورد چیزهایی که نمی توانید تغییر دهید غرق شوید، یاد بگیرید که در مورد آن متفاوت فکر کنید.

 1. آن فرانک در مورد تبدیل جهان به مکانی بهتر

«چه شگفت انگیز است که هیچ کس قبل از شروع به بهبود جهان نیازی به یک لحظه صبر ندارد.»

آن فرانک

گاهی اوقات به نظر می رسد که هیچ کاری نمی توانید انجام دهید تا دنیا را به مکانی بهتر تبدیل کنید. مشکلات زیادی وجود دارد که باید به آنها رسیدگی شود، اما شما نمی توانید در مورد آنها کار خاصی انجام دهید. حتی ممکن است در مورد ناتوانی در تأثیرگذاری بر تغییرات مثبت در جهان احساس ناتوانی کنید. خوشبختانه همه امیدها از بین نمی رود. ممکن است نتوانید تک تک مشکلاتی را که دنیا با آن دست و پنجه نرم می کند حل کنید. با این حال، کاری که می توانید انجام دهید این است که می توانید کمک کنید تا قدم به قدم این دنیا یک مکان بهتر باشد. همانطور که مادر ترزا بیان کرد، کمک به دیگران حساب کردنی نیست. آنچه مهم است کمک به افراد پس از دیگری است.

65 نقل قول شگفت انگیز برای بالا بردن انرژی شما

 1. پیکتتوس در مورد مشکلات و پیروزی ها

«هر چه سختی بیشتر باشد، غلبه بر آن شکوه بیشتری دارد. خلبانان ماهر شهرت خود را از طوفان و طوفان به دست می آورند.»

پیکتتوس

همیشه سعی کنید به یاد داشته باشید که مشکلات در بسیاری از موارد فرصت هایی برای شما برای اثبات خود هستند. این موقعیت های دشوار ممکن است چالش برانگیز باشند، اما همچنین شما را مجبور می کنند تا بتوانید فراتر از محدودیت های خود بروید.

 1. فردریک داگلاس در مورد چالش ها

«اگر چالشی نباشد، پیشرفتی هم وجود ندارد.»

فردریک داگلاس

بسیاری از بزرگ ‌ترین نوآوری ‌ها از ذهن فردی سرچشمه می ‌گیرد که با جنبه خاصی از زندگی دست و پنجه نرم می‌کرد. بدون این چالش ها، فرد مخترع برای یافتن راه حلی برای مشکلاتی که با آن روبرو بودند به چالش کشیده نمی شد.

هرگز فراموش نکنید که موقعیت های چالش برانگیز در زندگی به شما کمک می کند تا بتوانید پیشرفت های مهمی داشته باشید.

 1. مری رادماخر در مورد شجاعت

«شجاعت همیشه پدیده ای عجیب و غریب نیست. گاهی شجاعت صدای آرامی است که در پایان روز می گوید: فردا دوباره تلاش خواهم کرد.»

مری آن رادماچر

روزهایی در زندگی شما خواهند بود که به رختخواب می روید و می دانید که به طرز دردناکی شکست خورده اید. از این روزها نمی توان گذشت؛ اما آنچه مهم است این است که هرگز اجازه ندهید این تجربیات شما را از دنبال کردن رویاهایتان باز دارد.

 1. الکساندر بل روی درهایی که بسته می شوند

«وقتی دری بسته می‌شود، در دیگری باز می‌شود؛ اما ما اغلب آنقدر طولانی و با تأسف به در بسته نگاه می کنیم که درهای بسته را نمی بینیم.»

الکساندر گراهام بل

این می تواند بسیار دردناک باشد که به این نتیجه برسید که به بن بست خورده اید و دیگر هرگز نمی توانید ادامه دهید. در مواجهه با چنین موقعیتی دو راه پیش رو دارید. اول، شما می توانید تمام روز در مورد آنچه اتفاق افتاده شکایت کنید. گزینه دوم، می توانید بپذیرید که به یک بن بست خورده اید و به زندگی خود ادامه دهید. گزینه دوم باعث صرفه جویی در زمان و آرامش اعصاب شما می شود. این نگرش است که برای شناسایی فرصت های مختلفی که هنگام برخوردن به بن بست ها به سراغ شما می آید، لازم است.

 1. هلن کلر در مورد توسعه شخصیت

شخصیت را نمی توان به راحتی و بی دردسر پرورش داد. تنها از طریق تجربه موقعیت های مختلف و تحمل رنج می توان روح را تقویت کرد، جاه طلبی را برانگیخت و به موفقیت رسید.»

هلن کلر

بزرگ ترین درس های زندگی در زمان سختی ها و موقعیت های مختلف به دست می آید. در نهایت، بر زمان های سخت غلبه خواهد شد، اما قدرت شخصیتی که در نتیجه این موقعیت ها به دست آورده اید، یک عمر باقی خواهد ماند.

 1. آلبرت شوایتزر در مورد الهام و تشویق

«گاهی اوقات نور درونی ما خاموش می شود، اما در اثر برخورد با یک انسان دیگر دوباره به شعله آتش تبدیل می شود.»

آلبرت شوایتزر

شرایطی در زندگی وجود دارد که همراهی با افراد دیگر تنها چیزی است که واقعاً می تواند به بهبودی ما کمک کند. هنگامی که با چنین موقعیتی روبرو می شوید، مهم است که به دنبال کسانی باشید که بتوانند بار دیگر آتش اشتیاق الهام و انگیزه را در درون شما روشن کنند.

65 نقل قول شگفت انگیز برای بالا بردن انرژی شما

 1. جان اف کندی درباره بینش درست در مورد بحران

هنگامی که کلمه «بحران» به زبان چینی نوشته می شود از دو حرف تشکیل شده است، یکی نشان دهنده خطر و دیگری نشان دهنده فرصت.»

جان اف کندی

با هر سختی، فرصتی پیش می آید. تنها چیزی که نیاز دارید شجاعت دیدن این فرصت ‌ها است.

 1. مارتین لوتر کینگ در مورد پذیرش ناامیدی

ما باید ناامیدی های کوتاه مدت را بپذیریم، اما هرگز نباید امیدهای بی نهایت را از دست بدهیم.»

مارتین لوتر کینگ

یاد بگیرید که شکست ها و ناکامی ها را بپذیرید اما هرگز امید به تحقق رویاهای خود را از دست ندهید.

 1. جان دی لمه در مورد پشتکار

«همه ی درهای بسته با کلید پشتکار باز می شود.»

جان دی لمه

اگر اهل پشتکار باشید، می توانید بر هر مانعی که بر سر راه شما قرار دارد غلبه کنید.

 1. توماس واتسون در مورد فرمول موفقیت

«آیا دوست داری فرمولی برای موفقیت به تو بدهم؟ واقعا خیلی ساده است. میزان شکست خود را دو برابر کنید. شما به شکست به عنوان دشمن موفقیت فکر می کنید؛ اما اصلا اینطور نیست شما می توانید با شکست ناامید شوید یا می توانید از آن درس بگیرید، پس ادامه دهید و اشتباه کنید. تمام آنچه می توانید بسازید؛ زیرا به یاد داشته باشید که آنجاست که به موفقیت خواهید رسید.»

توماس جی واتسون

این بخش، بار دیگر اهمیت زیادی را در نحوه تفسیر آنچه برایتان اتفاق می ‌افتد، برجسته می‌ کند. اگر شکست را چیزی بدانید که برای تنبیه شما طراحی شده است، شما را می شکند؛ اما اگر یاد بگیرید که مثبت ‌تر در مورد آن فکر کنید، درس ‌ها و فرصت ‌هایی را خواهید دید.

 1. نلسون ماندلا در مورد چیزهایی که غیرممکن به نظر می رسند

«همیشه تا زمانی که انجام نشود غیرممکن به نظر می رسد.»

نلسون ماندلا

شما همیشه با مخالفانی روبرو خواهید شد که به شما می گویند انجام یک کار خاص غیرممکن است. به این افراد اجازه ندهید شما را از پیگیری رویاهایتان بازدارند. اگر به اندازه کافی مصمم باشید که هر کاری که برای تحقق این رویاها لازم است انجام دهید، موفق خواهید شد.

 1. دیل کارنگی در مورد دلسردی و شکست

«دلسردی و شکست دو تا از مطمئن ترین پله های موفقیت هستند.»

دیل کارنگی

این جملات انرژی بخش ساده فوق العاده هستند. سخنان دیل کارنگی به شما کمک می کند تا متوجه شوید که هر زمان شکست بخورید، یاد می گیرید که دفعه بعد از آن راه نروید. هرچه بیشتر شکست بخورید، درک بهتری از آنچه برای موفقیت لازم است خواهید داشت.

65 نقل قول شگفت انگیز برای بالا بردن انرژی شما

 1. وینستون اس. چرچیل در مورد موفقیت و شکست

«موفقیت مقصد نهایی نیست، شکست کشنده نیست: این شجاعت ادامه دادن است که مهم است.»

وینستون اس. چرچیل

هرگز اجازه ندهید شکست شما را متوقف کند و هرگز اجازه ندهید موفقیت شما را از خود راضی کند. قبول کنید که شکست خورده اید (و برای کارهایی که انجام داده اید سپاسگزار باشید) اما همیشه به دنبال ادامه دادن باشید. اگر با این سخنان دلگرم کننده زیبا زندگی کنید، شکوفا خواهید شد.

 1. کریس جامی در مورد طرد شده بودن

«یک جوان طرد شده اغلب احساس می‌کند که مشکلی با خودش وجود دارد، اما وقتی بزرگ‌ تر می ‌شود، اعتماد به نفسش بیشتر می ‌شود، سازگار می ‌شود، او کم کم احساس می‌ کند که مشکلی در دیگران وجود دارد.»

کریس جامی

روزهایی خواهند بود که از خودت می ‌پرسی چه بلایی سرت آمده است. این روزها در نهایت گذر خواهند کرد و اعتماد به نفس بیشتری نسبت به آنچه که هستید خواهید داشت.

 1. رابرت شولر در مورد انجام یک کار بزرگ

«ترجیح می ‌دهم برای انجام کاری بزرگ و شکست تلاش کنم تا اینکه کاری انجام ندهم و موفق شوم.»

رابرت اچ شولر

اگر شهامت رسیدن به ستاره ها را نداشته باشید، همیشه آنچه را که همیشه داشته اید به دست خواهید آورد.

 1. النور روزولت در مورد انجام کاری که نمی توانید

«شما باید کاری را انجام دهید که فکر می کنید نمی توانید انجام دهید.»

النور روزولت

شجاعت مقابله با ترس های خود را داشته باشید و یاد بگیرید که بر هر یک از آنها غلبه کنید. اگر به اندازه کافی شجاع باشید که این کار را انجام دهید، دیگر هرگز از ترس خود فرار نخواهید کرد.

 1. والی آموس در مورد کارهایی که نمی توان انجام داد

مهم نیست که چند نفر می گویند این کار انجام نمی شود یا چند نفر قبلاً آن را امتحان کرده اند. این مهم است که بدانید هر کاری که انجام می دهید، اولین تلاش شما برای آن است.»

والی آموس

آیا شگفت ‌انگیز نیست که چگونه این جملات دیدگاه شما را نسبت به کارهایی که احتمالاً نمی ‌توان انجام داد، کاملاً تغییر می ‌دهد؟

 1. جان میلتون در مورد اینکه باید راه طولانی را طی کند

راه دراز و سخت است که از جهنم به سوی نور منتهی می شود.

جان میلتون

مسیر رسیدن به عظمت با چالش ها، مشکلات و شکست های بزرگی همراه است. اکثر مردم به سادگی آسودگی را انتخاب می کنند زیرا از این چالش ها خسته شده اند؛ اما کسانی که شجاعت ادامه راه را داشته باشند، پاداش بزرگی دریافت خواهند کرد.

65 نقل قول شگفت انگیز برای بالا بردن انرژی شما

 1. تیچ نات هن در مورد امید

«امید مهم است زیرا می تواند تحمل لحظه حال را کمتر کند. اگر باور داشته باشیم که فردا بهتر است، امروز می توانیم سختی را تحمل کنیم.»

تیچ نات هن

امید چیزی است که باعث ادامه دادن شما می شود.

 1. کنجی میازاوا در مورد درد

«ما باید درد را در آغوش بگیریم و آن را به عنوان سوخت سفر خود همراه داشته باشیم.»

کنجی میازاوا

نمی توان از درد اجتناب کرد، اما می توان از آن برای افزایش اشتیاق رسیدن به اهداف خود استفاده کرد.

 1. اوگ ماندینو در پشتکار

«اگر به اندازه کافی دوام بیاورم، برنده خواهم شد.»

اوگ ماندینو

کسانی که پیگیرترین هستند به احتمال زیاد موفق می شوند.

 1. وینس لومباردی در مورد اعتقاد به خود

«بی شک می توانی به بالاترین مراتب دست پیدا کنی. اگر به خودت ایمان داشته باشی و شجاعت، اراده، فداکاری، انگیزه رقابتی را داشته باشی و اگر حاضری چیزهای کوچکی را در زندگی فدا کنی و بهای چیزهای ارزشمند را بپردازی، مطمئن باش که قله های موفقیت را فتح خواهی کرد.»

وینس لومباردی

جملات دلگرم کننده شگفت انگیز!

 1. کوری بوم در مورد نگرانی

«نگرانی شما فردا را از اندوهش خالی نمی کند، امروز را از قدرتش خالی می کند.»

کوری بوم

مشکل بزرگ در مورد نگرانی بیش از حد این است که شما را از اقدام گرایی باز می دارد.

 1. اد شیران در مورد داشتن دیدگاه مثبت

«در اخر همه چیز درست خواهد شد. اگر هنوز در مرحله خوبی نیست، پس پایان کار نیست.»

اد شیران

زمانی که در زندگی دچار مشکل هستید، همیشه این سخنان انرژی بخش را در ذهن داشته باشید.

65 نقل قول شگفت انگیز برای بالا بردن انرژی شما

 1. ای بی وایت در مورد کتاب ها

«کتابخانه مکان خوبی برای رفتن به هنگام احساس ناراحتی است، زیرا در آنجا، در یک کتاب، ممکن است حس خوب و آرامش پیدا کنید. کتابخانه مکان خوبی برای رفتن به هنگام احساس سردرگمی یا بلاتکلیفی است، زیرا در آنجا، در یک کتاب، ممکن است به سؤال خود پاسخ داده شود. کتاب ‌ها در زمان‌ های غمگینی و شادی، همراهی خوبی هستند، زیرا کتاب ‌ها افرادی هستند توانسته ‌اند با پنهان شدن بین جلد یک کتاب زنده بمانند.»

ای بی وایت

خواندن یک کتاب خوب نه تنها روحیه شما را بالا می برد، بلکه به شما انگیزه می دهد که دست به کار شوید.

 1. هنری لانگفلو در مورد مراتب بالا

مراتب والایی که بزرگان به آنها می‌ رسیدند و جایگاه خود را درآنجا حفظ می کردند، با پرواز ناگهانی به دست نمی ‌آمدند، بلکه آنها در حالی که بقیه افراد می ‌خوابیدند، تلاش های فراوانی برای ارتقای خود می کردند.»

هنری وادسورث لانگ فلو

 1. مورگان مت در مورد فرصت های مهم

«اگر این فرصت را دارید که روی استعدادهای خود کار کنید، به نظر اشتباه است که این کار را نکنید. منظورم این است که تسلیم شدن فقط ضعف است چون اوضاع خیلی سخت تر می شود.»

مورگان ماتسون

فقط وقتی کار سخت می شود دست از کار نکشید. ادامه بدهید و ببینید به چه مقصدی میرسید.

 1. فرانک سیناترا در مورد موفقیت

«بهترین انتقام، موفقیت بزرگ است.»

فرانک سیناترا

 1. وینستون چرچیل در مورد زمان هایی که از جهنم عبور می کنید

«اگر از جهنم می گذری، به راهت ادامه بده.»

وینستون چرچیل

بهترین راه برای غلبه بر بدبختی این است که خودتان را از آن دور کنید.

65 نقل قول شگفت انگیز برای بالا بردن انرژی شما

 

 1. ویلیام فاکنر در مورد ریسک کردن

«شما نمی توانید برای رفتن به افق های جدید شنا کنید تا زمانی که شهامت فراموش کردن ساحل را نداشته باشید.»

ویلیام فاکنر

گاهی اوقات، برای به دست آوردن چیزی بهتر، باید ریسک از دست دادن چیزی را به جان خرید.

 1. دوک الینگتون در مورد اینکه واقعاً مشکل چیست

«مشکل فرصتی است برای شما تا بهترین کار را انجام دهید.»

دوک الینگتون

در واقع، مشکلات شما را به چالش می کشد تا بهترین تلاش خود را بکنید.

 1. ال ام مونتگومری در مورد تلاش و برنده شدن

«در کنار تلاش و برنده شدن، بهترین کار تلاش و شکست است.»

ال ام مونتگومری

اگر در مسیر خود تلاش نکنید و ریسک نکنید، قطعاً با شکست مواجه نخواهید شد و نمی توانید موفق شوید.

 1. آگوست ویلسون در مورد روبرو شدن با نیمه تاریک وجود

«با نیمه تاریک وجود خود روبرو شوید و با نور و بخشش برای از بین بردن آنها تلاش کنید. تمایل شما به دست به گریبان شدن با شیاطین باعث می شود که فرشتگان برای شما آواز بخوانند.»

آگوست ویلسون

 1. چارلز گلسمن در مورد یافتن راه حل

«من همیشه راهی پیدا خواهم کرد و یک راه همیشه مرا خواهد یافت.»

چارلز اف گلاسمن

همیشه وقتی با مشکلاتی مواجه می شوید که احساس می کنید قادر به غلبه بر آنها نیستید، این جملات انرژی بخش را به خاطر داشته باشید.

 1. دالایی لاما در یافتن امید در تاریکی

«من در تاریک ترین روزها امید پیدا می کنم و در روشن ترین روزها تمرکز می کنم. من جهان هستی را قضاوت نمی کنم.»

دالایلاما

65 نقل قول شگفت انگیز برای بالا بردن انرژی شما

 1. پاتریک جنتمپو در مورد راه فکر کردن

«آنچه قبلاً فکر می ‌کردید به هر انتخابی که انجام داده ‌اید منجر شده است و این در این لحظه به شما کمک می ‌کند. اگر می ‌خواهید شخصیت خود را از نظر جسمی، ذهنی و روحی تغییر دهید، باید طرز فکر خود را تغییر دهید.»

پاتریک جنتمپو

 1. فئودور داستایوفسکی در مورد شمارش مشکلات شما

«انسان مشتاق شمردن مشکلات خود است، اما شادی های خود را به حساب نمی آورد. اگر آنها را آنطور که باید می ‌شمارید، می‌ دیدید که هر کدام به نوبه خود شادی های زیادی برای زندگی شما به همراه داشتند.»

فئودور داستایوفسکی

به این دیدگاه تعصب منفی می گویند. کاری که انجام می دهد این است که باعث می شود مشکلات زندگی خود را دست کم بگیرید و جنبه های شگفت انگیز و زیبای آن را دست کم بگیرید.

 1. کنفوسیوس در مورد حرکت رو به جلو

«مهم نیست چقدر آهسته پیش می روید، البته تا زمانی که متوقف نشوید.»

کنفوسیوس

 1. ماریو فرناندز در مورد گذر از طوفان

«بر فراز طوفان بلند شو و آنگاه آفتاب را خواهی یافت.»

ماریو فرناندز

 1. النور اچ پورتر در مورد اهمیت تشویق

«آنچه مردان و زنان به آن نیاز دارند تشویق است. قدرت پشتکار آنها باید تقویت شود، نه ضعیف. به جای اینکه فقط عیب و نقص ها و نقاط ضعف کسی را بگویید سعی کنید او را از اوضاع سختش خارج کنید… خود بهترش را به او نشان دهید، خود واقعی اش را که می تواند جرات کند و کارهای لازم را انجام دهد و پیروز شود! … مردم آنچه را که در ذهن و قلبشان است بروز می دهند.»

النور اچ پورتر

 1. هریت تابمن در مورد رویاهای بزرگ

«هر رویایی بزرگ با یک خیال بافی آغاز می شود. همیشه به یاد داشته باشید، شما در درون خود قدرت، صبر و اشتیاق دارید تا به ستاره ‌ها برسید تا دنیا را تغییر دهید.»

هریت تابمن

 1. کریس جامی در مورد شکست

«هر چه سخت ‌تر شکست بخورید، اشتیاقتان بیشتر می ‌شود. هرچه اشتیاقتان بیشتر باشد، قوی تر صعود می کنید. هر چه قوی ‌تر صعود کنید، قطعا به جایگاه بالاتری ارتقا پیدا خواهید کرد.»

کریس جامی

 1. تئودور روزولت در مورد زندگی آسان

«هرگز در طول تاریخ، فردی که زندگی راحتی داشته باشد، نامی از خود بر جای نگذارده است که به یاد ماندنی باشد.»

تئودور روزولت

 1. رالف والدو امرسون در مورد تجربه ها

«همه زندگی یک تجربه است. هر چه تجربه های بیشتری داشته باشید، بهتر است.»

رالف والدو امرسون

امیدوارم از این مجموعه جملات انرژی بخش زیبا لذت برده باشید.

پیروز باشید!

منبع:

 • http://www.planetofsuccess.com/blog/2016/words-of-encouragement
به این مطلب امتیاز دهید

رشد خودت رو استارت بزن !

درخواست ثبت نام در دوره های امیر شریفی

مشترک شدن
اطلاع رسانی کن
guest
هنگامی که پاسخی داده شود به ایمیل شما پیام ارسال میگردد

0 نظرات
بازخورد درون خطی
دیدن تمام نظرات
0
سوالی دارید؟ بپرسیدx