5 ویژگی مشترک که افراد موفق را موفق می کند؟

یک نظر اضافه کنید
10 دقیقه مطالعه

5 ویژگی مشترک که افراد موفق را موفق می کند؟

چه چیزی باعث موفقیت افراد موفق می شود؟ ویژگی های مشترک آنها چیست؟

وقتی صحبت از داشتن یک زندگی موفق به میان می آید، به نظر می رسد که همه بخشی از آن را می خواهند. هیچ کس نمی خواهد یک زندگی متوسط ​​داشته باشد، همه می خواهند موفق باشند. متأسفانه، کسانی که واقعاً نتایج قابل توجهی در زندگی به دست آورده اند، نادر هستند؛ و این همان چیزی است که موفقیت را به چیزی ارزشمندتر می کند.

اگر می‌خواهید موفق باشید، فرقی نمی‌کند در شغل، کسب‌وکار، سرمایه‌گذاری، مالی، معنوی یا به عنوان عضوی از خانواده موفق باشید، ابتدا باید تصمیم بگیرید که می‌خواهید. اکثر مردم متعهد نیستند و جرات تصمیم گیری برای تلاش برای آنچه در زندگی می خواهند را نداشتند.

موفقیت تنها زمانی به شما خواهد رسید که کاملا متعهد باشید و تصمیم بگیرید که بدون توجه به هر اتفاقی به سمت آن خواهید رفت؛ بنابراین چه چیزی باعث موفقیت افراد موفق می شود؟ آنها چه کاری متفاوت از مردم عادی انجام می دهند که باعث می شود زندگی شگفت انگیزی داشته باشند؟

5 ویژگی مشترک که افراد موفق را موفق می کند؟

5 خصلت معمولی که غیرعادی را از عادی جدا می کند

  1. افراد موفق رویاهای بزرگی دارند

بله می دانم که شما حداقل یک میلیون بار این را شنیده اید. با این حال، من فقط می خواستم یک بار دیگر به شما یادآوری کنم که افراد موفق رویای بزرگی دارند. اکثر افراد رویاهای خود را زندگی نمی کنند زیرا جرات رویاهای بزرگ ندارند. در واقع، بیشتر مردم رویای کوچکی دارند. هدف آنها پرداخت قبوض است، آنها فقط می خواهند از پس آن برآیند، آنها فقط می خواهند خوشحال باشند و غیره و غیره.

وقتی ستاره ها را نشانه می گیرید، حداقل به ماه برخورد می کنید. متأسفانه، بیشتر مردم حتی سقف را هدف نمی گیرند، جای تعجب نیست که چرا نتایج قابل توجهی در زندگی ایجاد نمی کنند.

اگر برای داشتن یک زندگی موفق جدی هستید، اولین قدمی که باید بردارید این است که خود را از حالت عادی خارج کنید و وارد امور خارق العاده شوید؛ و تنها راه برای انجام این کار این است که با بزرگ فکر کردن شروع کنید.

شما باید از فکر خود شروع کنید. تفکر شما زندگی شما را شکل خواهد داد. اگر همیشه به موفقیت فکر کنید، به آن خواهید رسید. با این حال، اگر همیشه به شکست فکر کنید، در حد متوسط ​​زندگی خواهید کرد. شما با افکارتان زندگی خواهید کرد.

  1. افراد موفق همیشه در حال حرکت هستند

آیا می دانید که علاوه بر بزرگ اندیشی، افراد موفق نیز همیشه در حال حرکت هستند؟ آنها افراد فعالی هستند که به جای اینکه منتظر اتفاقات باشند، می روند و اتفاقات را می سازند. شما هم باید همینطور باشید. اقدام کنید و رویاهای خود را به واقعیت تبدیل کنید. بسیاری از مردم می خواهند موفق باشند اما حاضر نیستند برای تحقق رویاهای خود اقدامی انجام دهند.

آنها به شما خواهند گفت که می خواهند ثروتمند شوند، می خواهند یک تجارت موفق بسازند، می خواهند صاحب خانه بزرگ شوند و ماشین لوکس را برانند، اما حاضر نیستند برای اهداف خود سخت کار کنند. هرگز اجازه نده این اتفاق برای شما بیفتد. همه ما می دانیم که داشتن یک زندگی خارق العاده آسان نیست، اما این چیزی است که افراد موفق را از عادی جدا می کند.

پس هر روز حداقل 5 اقدام کوچک انجام دهید که شما را به سمت اهدافتان سوق دهد. اگر بتوانید تنها 5 اقدام کوچک در روز انجام دهید، در طول یک سال، به 1825 پیروزی کوچک دست خواهید یافت؛ و این قطعا نتیجه مورد نظر شما را به همراه خواهد داشت. موفقیت مستلزم ثبات است. پس ثابت قدم باشید و هر روز اقدام کنید.

5 ویژگی مشترک که افراد موفق را موفق می کند؟

  1. افراد موفق هرگز تسلیم نخواهند شد

وقتی زندگی نامه افراد موفقی را مطالعه می کنید که نتایج شگفت انگیزی در زندگی ایجاد کرده اند، افرادی مانند والت دیزنی، سرهنگ سندرز، ریچارد برانسون، مایکل جردن، جک ما و غیره، خواهید دید که آنها به سادگی از ترک کار خودداری می کنند.

سفر به سوی موفقیت سخت است و شکست ها و موانع زیادی را باید پشت سر بگذارید. با این حال، هرگز اجازه ندهید که شما را ناامید کنند.

برای ادامه دادن و تبدیل شکست ها به درس های زندگی باید اعتماد به نفس داشته باشید.

والت دیزنی توسط سردبیر روزنامه اخراج شد و گفت که او قوه تخیل خلاقی ندارد، اما دیزنی هرگز تسلیم نشد و به دنبال رویاهای خود ادامه داد. امروز دیزنی لند اینگونه است.

وقتی جک ما علی بابا را راه اندازی کرد، هیچ کس باور نمی کرد که او می تواند موفق شود و همه می گفتند که او دیوانه است و از همراهی با او خودداری می کند؛ و چون هرگز تسلیم نشد، به سراغ ساخت یکی از بزرگترین وب سایت های تجارت الکترونیک در جهان رفت.

مایکل جردن و بقیه هم همینطور. مایکل جردن با مهارت فوق العاده بسکتبال متولد نشد. او خود را آموزش داد تا آن استعداد را داشته باشد!

انسان های بزرگ هرگز دست از کار نمی کشند و هرگز از رویاهای خود دست نمی کشند. آن‌ها به سختی کار می‌کنند و حتی زمانی که دیگران به آنها می‌گویند غیرممکن است، کار می‌کنند.

  1. افراد موفق همیشه منتظر چیزهای مثبت هستند

پس از خواندن داستان های موفقیت از افراد بزرگ در سراسر جهان، متوجه شدم که افراد موفق همیشه مثبت هستند و انتظار دارند اتفاقات مثبتی در آینده رخ دهد.

در مورد آن فکر کنید، آیا فکر می کنید استیو جابز اگر اعتمادی به فروش محصولاتش نداشته باشد، آیفون یا آیپد را راه اندازی خواهد کرد؟ آیا شما فکر می کنید ریچارد برانسون اگر همیشه منفی باشد و فکر کند که بازار و اقتصاد بد است، یک شرکت هواپیمایی راه اندازی می کند؟

البته که نه آنها انتظار دارند که کسب و کار و خدماتشان بفروشد و از کاری که انجام می دهند اطمینان بالایی دارند. این همان چیزی است که آنها را وادار می کند تا به کار خود ادامه دهند و تلاش فوق العاده ای انجام دهند.

شما هم باید همینطور باشید. همیشه مثبت فکر کنید و همیشه منتظر بهترین ها باشید. مهم نیست حتی اگر در حال حاضر موفق نباشید، مهم ترین چیز این است که می خواهید به کجا بروید و آیا مایلید برای آن کار کنید.

5 ویژگی مشترک که افراد موفق را موفق می کند؟

  1. افراد موفق رویاهای خود را باور دارند

آیا به خودت و رویاهایت ایمان داری؟ اگر به رویاهای خود ایمان ندارید، چه کسی دیگر این را باور خواهد کرد؟

این رویای شماست و باید از آن محافظت کنید. هرگز اجازه ندهید کسی بگوید که غیرممکن است یا نمی توان آن را انجام داد. برادران رایت هواپیماها را زمانی اختراع کردند که مردم به آنها گفتند غیرممکن است.

آرنولد شوارتزنگر سخت کار می کند و زمانی که مردم به او گفتند امکان بازی برای او وجود ندارد زیرا بدنش خیلی بزرگ است و تلفظ نامش دشوار است، به یک ستاره سینما تبدیل شد. آیا می توانید آن را تصور کنید؟

باید به رویاها و خودت ایمان داشته باشی. شما باید اعتماد کنید که به نحوی همه چیز برای شما درست خواهد شد؛ و همیشه باید خود را آماده کنید و روی رویاهای خود کار کنید.

نتیجه گیری

همیشه رویاهای بزرگ داشته باشید، اقدامات مداوم انجام دهید، هرگز تسلیم نشوید، مثبت فکر کنید و مهمتر از همه، به خود و رویاهایتان ایمان داشته باشید. اگر برای دستیابی به موفقیت برجسته در زندگی جدی هستید، بخوانید، مطالعه کنید و از افراد موفق یاد بگیرید. هم از شکست ها و هم از موفقیت هایشان درس بگیرید.

کاری را انجام دهید که آنها را موفق می کند و از انجام اشتباهاتی که مرتکب شده اند اجتناب کنید. اقدامات گسترده ای انجام دهید و تا زمانی که به اهداف خود نرسیدید دست از کار نکشید.

بنابراین آیا می دانید برای موفقیت در حال حاضر چه کاری باید انجام دهید؟

منبع:

  • https://www.successconsciousness.com/blog/success/what-makes-successful-people-successful
5/5 - (1 امتیاز)

رشد خودت رو استارت بزن !

درخواست ثبت نام در دوره های امیر شریفی

مشترک شدن
اطلاع رسانی کن
guest
هنگامی که پاسخی داده شود به ایمیل شما پیام ارسال میگردد

0 نظرات
بازخورد درون خطی
دیدن تمام نظرات
0
سوالی دارید؟ بپرسیدx