راه های افزایش انگیزه در خانم ها

Add a Comment
10 Min Read

راه های افزایش انگیزه در خانم ها

همانطور که میدانید ممکن است گاهی اوقات دچار بی حوصلگی شوید یا دیگر انگیزه ای برای زندگی کردن یا انجام دادن کاری را نداشته باشید. در این مقاله چندین روش برای افزایش انگیزه به شما گفته میشود.

*مثبت فکر کنید و مانند افراد با انگیزه رفتار کنید.

انرژی های منفی را از خودتان دور کنید و حس کنید که با انگیزه ترین فرد شما هستید.

*برای خودتان جایزه تعیین کنید.

مثلا بگویید اگر امروز این کار را انجام دادم خودم را به کافه دعوت میکنم.    

زنان در درجه اول افراد هستند ، ما نمی‌توانیم آنچه را که به آن‌ها انگیزه می‌دهد ، تصور کنیم . اما ما می‌توانیم چیزهای بسیاری را از آنچه که زنان با ما به اشتراک می‌گذارند ، یاد بگیریم . تافور ، مشاور آموزشی زنان و مدیر ارشد کمپانی FedEx نیز که برای مدت ۲۰ سال از نردبان شرکت بالا رفت و اکنون فراست تجاری موفقیت‌آمیز خود را به نسل بعدی رهبران زنان می‌رساند ، روش‌های موثر زیر را برای ایجاذ انگیزه در خانم ها به اشتراک می‌گذارد .

*فرصت هایی برای خانم ها فراهم کنید تا بتوانند از مهارت هایی که دارند استفاده کنند و در کار خود حرفه ای شوند، زنان برای کارهایی که علاقه دارند نهایت عشق و قوای خود را می گذارند.

*بعضی از زنان برای بهتر شدن و انگیزه گرفتن نیاز به حمایت مالی دارند تا در کار خود پیشرفت کنند.

*بگذارید آن ها یک پروژه را رهبری کنند تا فرصتی برای رشد و گسترش داشته باشند .

و در صورت بهتر شدن در کارشان برای آن ها پاداش در نظر بگیرید.

 *زمانی که یک زن مشکلش را به اشتراک می‌گذارد ، چک کنید تا ببینید آیا او فقط می‌خواهد خود را خالی کند یا خیر . براساس تجربه Tafur's ، مردان دوست دارند مشکلات مشترک را حل کنند ، اما برخی اوقات زنان فقط می‌خواهند چیزهای بهتری داشته باشند تا احساس بهتری داشته باشند.

وقتی نوبت به دست آوردن نتایج می‌رسد ، افزایش انگیزه و توانایی را در بر می‌گیرد .

انگیزه باعث می‌شود که چیزهای خوب اتفاق بیفتند .

جایی که هیچ اراده ای وجود ندارد ، هیچ راهی وجود ندارد . یکی از بهترین روش‌ها برای بهبود اثربخشی شخصی ، غلبه بر بی انگیزگی و انگیزه بخشیدن به خودتان است .

اگر می‌توانید انگیزه اصلی خود را به دست آورید ، می‌توانید با مشکلات زندگی مقابله کنید ، همچنین الهام‌بخش خود برای پیدا کردن راه پیش رو و ایجاد تجربه‌های جدید برای خودتان و دنبال کردن رشد خود باشید .

در این مقاله ، من انگیزه خود را از دست خواهم داد و ابزار انگیزشی که واقعا ً کار می‌کنند را به شما خواهم داد .

*با ارزش‌های خود ارتباط برقرار کنید .

این راز نهایی است . اگر بتوانید کاری را که با ارزش‌های خود انجام می‌دهید ، حتی به روش‌های کوچک ، متصل کنید ، می‌توانید بازی خود را تغییر دهید.

یکی از ارزش‌های من یادگیری و رشد است .

من راه‌ هایی برای رشد مهارت‌ها در هر موقعیتی پیدا می‌کنم .

*یک هدف جذاب را مشخص کنید . این را به یک انگیزه تبدیل کنید .

برای مثال ، وقتی از اسب پایین می‌افتم ، به خودم یادآوری می‌کنم که اینجا هستم تا ” دیگران را بزرگ کنم ” ، این مرا به مسیر خود برمی گرداند و بهترین چیزی را که من می‌دانم به اشتراک می‌گذارد .

* توجه و دلیل خود در انجام کار تغییر دهید .

گاهی اوقات شما همه کارها را به یک دلیل اشتباه انجام می‌دهید . آیا این کار را انجام می‌دهید تا فقط آن را انجام داده باشید ، یا میخواهید چیز جدیدی را یاد بگیرید ؟اگر هدفتان یادگیری کار جدیدی باشد انگیزه تان بالا می رود و بیشتر مشتاق انجام دادن آن کار میشوید.

 *برای افزایش انگیزه روش کار خود را تغییر دهید .

شما می‌توانید فورا ً روش کار خود را تغییر دهید در صورتی که دیگر انگیزه ای برای انجام کارتان نداشته باشید یا از تکراری بودن کاری که انجام میدهید خسته شده باشید و با تغییر دادن روش کار، انجام دادن آن‌ کار را لذت بخش تر کنید .

*احساس خود را در نظر بگیرید.

زمانی که حس می کنید بی انگیزه شده اید و هدفی ندارید به احساس خود رجوع کنید و ببینید که با انجام چه کارهایی احساس بهتری خواهید داشت این احساس را به خاطر داشته باشید .مثلا میتوانید به دنبال کار یا هنر مورد علاقه تان بروید.

عکاسی از طریق فیلم و صحنه ، یکی از سریع‌ترین راه‌هایی است که می‌توانید نحوه احساس خود را تغییر دهید .

زمانی که احساس خوبی دارید ، انگیزه خود را سریع‌تر می‌یابید .

*فکر کردن به گذشته ، حال یا آینده .

بعضی وقت‌ها باید در حال باشی و گاهی اوقات در گذشته یا آینده . زیبایی تغییر نگر آن است که شما می‌توانید یک آینده جذاب‌تر را تجسم کنید ، یا یک گذشته لذت بخش تر را به یاد بیاورید .

در عین حال ، اگر شما خود را گذشته‌ای دردناک داشته اید، به سمت جلو بروید ، درست همین الان ، و در حال حاضر شادی را بیابید .

شما به سادگی یک فعالیت را شروع می‌کنید و سپس انگیزه تان وارد می‌شود . نایک درست می‌گوید: ” فقط این کار را انجام بده ” برای مثال ، من همیشه منتظر ورزش ام هستم ، اما وقتی شروع می‌کنم ، جریان را پیدا می‌کنم .

* پیوند با احساسات خوب برای افزایش انگیزه .

راهی برای پیوند دادن چیزها به احساسات خوب پیدا کنید . برای مثال ، وقتی کاری را که دوست ندارید انجام دهید، آهنگ مورد علاقه خود را پلی کنید و همزمان با گوش دادن به آهنگ کار را انجام دهید .

*ابتدا خود را تحت‌ تاثیر قرار دهید .

این طوری است که افرادی مثل پیتر جکسون یا جیمز کامرون یا استفانی مایر خودشان الهام‌بخش خودشان هستند. آن‌ها فیلم‌ها را می‌سازند یا کتاب‌هایی را می‌نویسند که ابتدا تحت‌ تاثیر قرار می‌گیرند . آن‌ها شور و اشتیاق خود را به کار مرتبط می‌کنند و به افراد دیگر وابسته نیستند که بار را تنظیم می‌کنند . نوار داخلی آن‌ها به دیسک‌گردان آن‌ها تبدیل می‌شود .

*” انتخاب کلمه ی درست ” در افزایش انگیزه .

اگر به خودتان بگویید : باید این کار را انجام دهید انگیزه خود را تضعیف می‌کنید و انجام دادن کار برایتان مشکل تر می شود .

قدرت انتخاب کلمه درست  به سادگی تغییر دادن زبان تان به ” انتخاب مجدد ” است و می‌تواند به طور باورنکردنی شما را توانمندتر کند  و دقیقا ً همان زبانی که شما نیاز دارید بشنوید . کلمات خود را به دقت انتخاب کنید و با انتخاب کلمات مثبت انگیزه ی خود را بالا ببرید .

*برای افزایش انگیزه سوال خود را تغییر دهید .

گاهی شما باید فوکوس خود را تغییر دهید . برای تغییر تمرکز ، سوال را عوض کنید .

اگر از خودتان بپرسید در این وضعیت چه اتفاقی افتاده است ، حتما ً چیزهایی برای شکایت پیدا خواهید کرد . از خودتان بپرسید چه چیزی در مورد وضعیت درست است و شما به سرعت می‌توانید نکات مثبت را پیدا کنید و انگیزه خود را به دست آورید .

*فرصت مناسب برای خوردن ، خوابیدن و کار کردن .

گاهی اوقات بدن و یا احساسات شما بر ضد شما کار می‌کنند چون شما به آن‌ها اجازه استراحت یا سوخت‌گیری مجدد را نمی‌دهید .

*نقاط قوت خود را در نظر بگیرید .

فکر کردن زیاد به نقاط ضعف تان شما را به پایین می‌اندازد . صرف زمان بیشتری در نقاط قوت تان به شما کمک می‌کند انرژی خود را تجدید و انگیزه  خود را پیدا کنید .

نقاط قوت نقاطی هستند که شما می‌توانید بهترین آن‌ها را پرورش دهید . کارهایی را که می‌توانید تمام روز انجام دهید و واقعا ً از انجام آن ها لذت می‌برید را پیدا کنید و در طول روز برای انجام این کار بهانه پیدا ‌کنید .

تکنیک‌های انگیزشی را امتحان کنید تا ببینید چه چیزی برای شما کارساز است.

۲/۵ - (۵ امتیاز)

رشد خودت رو استارت بزن !

درخواست ثبت نام در دوره های امیر شریفی

مشترک شدن
اطلاع رسانی کن
guest
هنگامی که پاسخی داده شود به ایمیل شما پیام ارسال میگردد

0 نظرات
بازخورد درون خطی
دیدن تمام نظرات
0
سوالی دارید؟ بپرسیدx